Rozrywka

RHOBH Alum myli gościa podcastu z kimś innym

Brawo Brandi Glanville.

Brandi Glanville popełniła zabawny błąd w swoim podkaście. Była gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” powitała absolwenta „The Bachelor” Bena Higginsa w swoim podcastie „Unfiltered” i pomyliła go z kimś innym, gdy zaczęła mówić o jego żonie.

Według Entertainment Tonight, w 2021 roku Higgins poślubił swoją długoletnią miłość Jessicę Clarke w The Estate w Cherokee Dock w Nashville. Ale rozmawiając z Higginsem w jej podkaście „Unfiltered”, Glanville błędnie określiła gwiazdę telewizyjną jako nową narzeczoną Higginsa.

Brandi Glanville pomyliła narzeczoną Wellsa Adamsa z żoną Bena Higginsa

W klipie udostępnionym na Instagramie Glanville i Higgins byli przed kamerą podczas wirtualnego wywiadu. Glanville nawiązała do jej fryzury i stroju, gdy powiedziała absolwentowi Bachelor Nation: „Próbowałem skopiować wygląd twojej żony z „Love Island” zeszłej nocy, ale nie mam pomarańczy”.

Zdezorientowany Higgins ujawnił, że Glanville pomylił go z gwiazdą franczyzy, Wellsem Adamsem, którego narzeczoną jest aktorka i prezenterka telewizyjna Sarah Hyland. – Och… to nie moja żona. To żona Wellsa” – powiedział Higgins o gospodarzu „Love Island”.

Glanville zaczął wybuchać śmiechem. „Cóż, wszyscy wyglądacie naprawdę przystojnie i podobnie” – powiedziała. „Z wyjątkiem blondynek. Nie lubię blondynów. Jestem taką reklamą***.”

„Myślę, że wielu kawalerów to dupki i oczywiście nie jesteś jednym z nich”, dodał Glanville, zanim zapytał Higginsa, czy „jest to konieczne”, aby zawodnicy podskoczyli i owinęli nogi wokół kawalera, kiedy witają ich. „Nie robisz tego, kiedy witasz się z ludźmi?” Higgins pękł.

Higgins był głównym bohaterem 20. sezonu „Kawaler” w 2016 roku, podczas gdy Adams był zalotnikiem do odrzuconego drugiego sezonu, JoJo Fletchera „The Bachelorette” w tym samym roku. Adams był w długim związku z byłą gwiazdą „Modern Family”, Hylandem. W lipcu 2022 ogłoszono, że Hyland dostał pracę jako gospodarz reality show „Love Island”.

Na Instagramie kilku fanów zareagowało na przypadek błędnej tożsamości Glanville.

„Kocham cię @brandiglanville – zawsze trzymasz to w zgodzie i mnie rozpieszczasz” – napisał jeden z komentatorów.

„Uwielbiam to, że możesz się z siebie śmiać” – napisał inny do byłej gwiazdy Bravo.

„To było zabawne! Cholernie cię kocham i jak prawdziwy jesteś – wtrącił trzeci fan.

Brandi Glanville mówiła wcześniej o „Kawaler”

Getty ImagesArie Luyendyk, Chris Harrison i Sean Lowe.

To nie pierwszy raz, kiedy Glanville mówi o serii „Kawaler”. Z biegiem lat w swoim podkaście pojawiła się kilka gwiazd z serii randkowej ABC, a innym razem opowiadała o serialu z punktu widzenia fanów.

Glanville powiedziała kiedyś Us Weekly, że nigdy nie odebrałaby Arie Luyendyka Jr., tak jak zrobiła to Lauren Burnham po tym, jak rzucił Beccę Kufrin, gdy toczyły się kamery.

„Zmienił zdanie. Och, biedny go”, powiedział Glanville w 2018 roku. „Zabierz go z telewizji. To jest niegrzeczne!”

Według Soap Hub nazwała także „Kawalera” Coltona Underwooda „językowym potworem” ze względu na jego technikę całowania. I kiedyś zażartowała o gwieździe „Kawaler” Seanie Lowe. Według BravoTv.com, Glanville wpadł na ostatnią wybrankę Lowe’a „Kawaler”, Catherine Giudici, i skomentował swoje gorące rutyny z Petą Murgatroyd, jego profesjonalną partnerką w „Dancing With the Stars”.

„Nienawidzę tego, że twój narzeczony ma romans z Petą”, powiedział Glanville Giudici w 2013 roku. „Ale będziecie mieć najlepsze trójkąty!”

Ałun RHOBH trafił później na Twittera, aby wyjaśnić sytuację. „Wyraźnie żartowałem z [Catherine Giudici] o tej trójce!” napisała na Twitterze. „Oboje się śmialiśmy – niektórzy ludzie są tacy spięci!”

CZYTAJ DALEJ: Sean Lowe i Catherine Giudici rzucają okiem na ich nowy dom

Więcej Ciężkie na The Bachelor News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button