Rozrywka

„RHONY”: Kim jest Harry Dubin i ile jest wart?

Pomimo Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorkufabuły obracają się wokół ekscesów i obfitości członków obsady, inny wątek nigdy nie wychodzi z mody. Nazywa się Harry Dubin.

Dubin od lat jest ostoją serialu, a jego zachowanie Casanova zajmuje centralne miejsce. Był w związku z połową obsady serialu i wygląda na to, że nie ma końca dla jego sposobów. Kim właściwie jest Harry Dubin i ile jest wart? Dowiedzmy Się.

Wszyscy członkowie obsady „RHONY”, Harry Dubin, umawiali się na randki

” src=”https://www.youtube.com/embed/ufKFTSS08C8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Wygląda na to, że Dubina jest wystarczająco dużo. To wygląda jak ten Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku bywalca umawiał się z prawie wszystkimi uczestnikami programu. Jeśli zastanawiasz się, z iloma osobami, z którymi seryjny kobieciarz miał relacje, oto łapanka.

Pierwszy w historii związek Dubina z An RHONY członek obsady pojawił się na przełomie lat 80. i 90. Romans był z Sonja Morgani to było podobno bardzo poważne. Oboje poznali się, gdy mieli dwadzieścia kilka lat. Potentat powiedział, że zbliżył się do dziewczyny, gdy tańczyła, ale udało mu się zdobyć tylko jej imię.

Morgan przebywał w tym czasie w hotelu Park Hyatt w Waszyngtonie. Obaj poznali się i zaczęli spotykać się na duże odległości. Morgan mieszkał w Nowym Jorku, podczas gdy Dubin pozostał w DC. Jednak ich związek nie miał być taki, jak rozstali się po kilku latach randek.

Jeśli zapytasz Morgana, powie ci, że zdradził podczas ich związku na odległość. Para na krótko wróciła do siebie w RHONY szósty sezon. W tym czasie Dubin wyraził swoją miłość pierścionkiem zaręczynowym.

Dubin porzucił Morgana dla członka obsady Luann de Lesseps po podobno spotkaniu na jednym z koktajli Morgana. Według Dubina pomysł spędzenia czasu z de Lesseps był jej. Mimo to spędzili „bardzo miły wieczór”.

Romans był krótkotrwały. Dubin wkrótce przeniósł się z Aviva Drescherktóry pojawił się w sezonach 5 i 6. Dubin również się umawiał Ramona Singer w 2018 roku i Kelly Bensimon, ale potentat nieruchomości zaprzeczył, by kiedykolwiek spotykał się z Bensimonem.

Jaka jest wartość netto Harry’ego Dubina?

Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku obsada często wspomina o Harrym Dubinie | Patrick McMullan / Patrick McMullan przez Getty Images

Według Celebrity Net Worth, Dubin jest wart imponujące 15 milionów dolarów. Celeb Suburb donosi, że matka Dubina miała dobrze prosperujący biznes na rynku nieruchomości, kiedy ona i jego ojciec związali węzeł. Razem stworzyli firmę Dubin Development, która zbudowała tysiące domów w DC, Wirginii i Maryland.

Wydaje się, że 52-latek nie ma pracy, ale pracował w rodzinnej firmie zajmującej się nieruchomościami. Został również uznany za pomysłodawcę aplikacji Poopy the Pig, co może wyjaśniać jego wartość netto. Morgan wyjawił jednak, że bogaci RHONY przyjaciel ma fundusz powierniczy, który pozwala mu żyć tak bogato, jak chce.

Aviva Drescher oskarżyła Harry’ego Dubina o niepłacenie alimentów

„src=”https://www.youtube.com/embed/m9VraQALTvc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Drescher była pierwszą dziewczyną, z którą Dubin postanowił się ustatkować, chociaż nie jest jasne, kiedy ta dwójka związała się węzłem. Para rozstała się w 2005 roku, mimo że w 2002 roku powitała syna Harrisona. Drescher upublicznił się w 2012 roku, twierdząc, że Dubin nie docenił swojej roli w wychowaniu syna. Powiedziała, że ​​nie zapłacił 294.372 dolarów alimentów.

Ponadto Drescher twierdził, że Dubin nie zapłacił 50 000 dolarów za szkołę i obóz letni swojego syna. W maju tego roku Dubin został wezwany do stawienia się w sądzie za ucieczkę alimentów, ale nigdy się nie pojawił, twierdząc, że jest zajęty podróżowaniem.

Dubin jednak odrzucił twierdzenia, mówiąc, że Drescher zawyżył kwotę. Odmówił dalszego zajmowania się dramatem, mówiąc, że nie będzie publicznie omawiał ich syna. Niezależnie od dramatu spodziewamy się, że w przyszłości usłyszymy więcej o Dubinie, niezależnie od tego, czy jest włączony Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku lub gdzie indziej.

ZWIĄZANE Z: „RHONY”: Luann de Lesseps planuje porozmawiać o pijanej nocy w kamienicy w nadchodzących przedstawieniach kabaretowych

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button