Rozrywka

„RHUGT” powraca na Peacock w sezonie 2 — czy będzie emitowany w Bravo?

Po udanym pierwszym sezonie The Real Housewives Ultimate Girls Trip powraca na Peacock z najnowszą odsłoną Ex-Wives Club. RHUGT łączy klasyczne wybryki Real Housewives, które znamy i kochamy, z tłem w stylu Bad Girls Club.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W sezonie 2 gwiazdy RHOA Phaedra Parks i Eva Marcille Sterling powracają na mały ekran. Ponadto inne dawne gwiazdy Bravo — Vicki Gunvalson, Tamra Judge, Jill Zarin i Taylor Armstrong — zebrały się w posiadłości Dorindy Medley w Berkshires, Blue Stone Manor, by mieszkać pod jednym dachem.

Podczas gdy RHUGT opowiada o przeszłości Housewives, program nie jest emitowany w tej samej sieci, która pomogła rozsławić jego obsadę. Ponieważ fani kontynuują oczekiwanie na sezon 2, wielu zastanawia się, czy serial zacznie być emitowany w Bravo. Na szczęście mamy dla Ciebie odpowiedzi!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą.Źródło: Peacock Więc, czy 'RHUGT: Ex-Wives Club będzie emitowany na Bravo?

Prosta odpowiedź brzmi niestety nie. Podobnie jak jego poprzednik z sezonu 1, RHUGT będzie emitowany wyłącznie w programie Peacock. Masslive poinformował, że pierwsze trzy odcinki drugiego sezonu zostaną wyemitowane na streamie 23 czerwca 2022 r.

Oprócz braku emisji nowych odcinków RHUGT na Bravo, abonenci kablowi nie będą mogli oglądać go na żądanie. Jednak widzowie, którzy nie chcą kupować jednego z planów premium Peacock, mogą zapisać się na bezpłatny okres próbny. Proces trwa siedem dni, pozwalając fanom obejrzeć przynajmniej początkowe odcinki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Vicki Steinmetz Gunvalson (@vickigunvalson)

W przeciwieństwie do innych programów z serii Housewives, RHUGT jest częścią oryginalnego programu Peacocka. Niemniej jednak usługa zapewnia miłość do wszystkich serii Bravo, stając się jej oficjalnym domem streamingowym w maju 2022 roku.

Kelly Campbell, prezes Peacock and Direct-to-Consumer w NBCUniversal, powiedział, że partnerstwo wydaje się odpowiednie dla obu sieci.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Jesteśmy podekscytowani, że Peacock staje się streamingowym domem Bravo, który jest tak ukochaną marką”, powiedziała w oświadczeniu dla The Daily Dish. „Pełne doświadczenia fanów, takie jak to, są częścią niezwykłej wartości, jaką oferujemy klientom Peacock”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Dorindę Medley (@dorindamedley)

Ciąg dalszy artykułu pod ogłoszeniemIle jest odcinków „RHUGT: Klub byłych żon”?

Cały sezon RHUGT: Ex-Wives Club będzie trwał siedem odcinków. Po udostępnieniu kilku pierwszych odcinków, Peacock będzie wydawać kolejne cztery części w każdy czwartek, aż do finału sezonu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Cały drugi sezon rozgrywa się w dworku Dorindy, z którym fani RHONY zapoznali się podczas jej występu w serialu. Dorinda drażniła się z drugim sezonem RHUGT we wrześniu 2021 roku, mówiąc fanom, aby „przygotowali się” na to, co ona i obsada mają w zanadrzu. Od tego czasu wyraża, jak bardzo uwielbia sezon 2, nazywając go „jednym z najlepszych programów”.

„Miałem szczęście, ponieważ Blue Stone Manor jest już tak ukochaną postacią… myślę, że będzie to bardzo ekscytujące dla widzów, aby mogli zobaczyć Blue Stone Manor w inny sposób, z tymi wszystkimi supergwiazdami na nim publiczności” – powiedziała Dorinda podczas odcinka podcastu SiriusXM Make It Nice.

Streamuj nowe odcinki The Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club na Peacock.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button