Aktualności

Rich Eisen piecze fanów stanu Ohio podczas ceremonii inauguracyjnej Galerii Sław NFL w Kantonie

NFL Network i gospodarz rozmów sportowych Rich Eisen zmiażdżyli na podium w piątek wieczorem przed ceremonią wprowadzenia do Pro Football Hall of Fame w 2022 roku. Oto, co musisz wiedzieć o brutalnych zadziorach Eisena w Canton w stanie Ohio. Michigan i Ohio State są zaciekłymi rywalami. Michigan pokonał Ohio State w zeszłym sezonie, 42-27. A Eisen jest absolwentem Michigan i zagorzałym fanem Wolverines.

Rich Eisen zmiażdżył stan Ohio na gali NFL Hall of Fame

Bogaty Eisen | Jeff Kravitz/FilmMagic

Jako pierwsza i wciąż główna twarz NFL Network, Rich Eisen przemawiał na uroczystościach inauguracyjnych Pro Football Hall of Fame 2022. Niespodzianką było to, jak ciężko pracował dla fanów Ohio State w ich rodzinnym stanie.

Eisen rozpoczął swoje przemówienie prosząc zgromadzony tłum o wyciszenie urządzeń mobilnych. Następnie powiedział, że władze, które miały miejsce w tym wydarzeniu, poprosiły go, aby powiedział ludziom – w imię bezpieczeństwa – aby zlokalizowali najbliższe wyjście awaryjne.

Chociaż początkowo wydawały się one pomocnym ogłoszeniem służby publicznej, w rzeczywistości był to zestaw do gryzącego żartu na koszt fanów Buckeyes.

— Jeśli potrzebujesz pomocy w zlokalizowaniu najbliższego wyjścia — powiedział Eisen, zbliżając się do puenty. „Pomyśl o sobie jako o członku Ohio State Buckeyes w połowie czwartego kwartału zeszłego listopada na Michigan Stadium”.

Żart wywołał uśmiech na twarzy komisarza NFL Rogera Goodella, siedzącego obok Eisena, a także wiwaty i okrzyki tłumu.

Niezrażony Eisen kontynuował: „W ten sposób szukasz wyjścia!”

Zachęcony strzelaniem do rywala z macierzystej uczelni, Eisen nie przestawał ścigać OSU, mimo że tłumy z Ohio narastały. Następnie opowiedział historię o zameldowaniu się w hotelu w Kantonie i recepcjoniście szepczącym: „Go Blue!” do niego.

Wtedy Eisen zakończył z rozmachem.

„Powiedziałem mu, powiedz to klatką piersiową. Możesz to powiedzieć 42 razy. Tak jak zrobiliśmy to przeciwko Ohio State w listopadzie zeszłego roku” – wykrzyknął Eisen, odnosząc się do wyniku zeszłorocznego meczu Buckeyes/Wolverines.

Po samotnym „Go Blue!” wołając tłum, Eisen rozpoczął ostatnie wykopaliska, mówiąc: „W porządku. [Michigan RB] Hassan Haskins właśnie ponownie strzelił gola.

Następnie wyjaśnił tłumowi, że przynieśli tę pieczeń na siebie, wykonując „OH, IO!” skandować, gdy wszedł na scenę.

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

ZWIĄZANE Z: Rich Eisen nie „wie, czy to jest sprawiedliwe”, że Buffalo Bills dostał Georgia RB Jamesa Cooka w drafcie NFL 2022

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button