Rozrywka

Richard Madeley z GMB zbeształ ją przez Susannę Reid, przerywając gościowi w połowie pytania

Richard Madeley i Susanna Reid powitali Candice w Good Morning Britain, kiedy omówiła swoje IQ i jego wpływ na jej romanse.

Sprytna blondynka wyznała, że ​​umawia się tylko z mężczyznami o wysokim IQ i prosi ich o wykonanie testu, gdy idą na randkę, aby upewnić się, że są na podobnym poziomie inteligencji.

Zarówno Richard, jak i Susanna byli przepełnieni ciekawością nad jej procesem, gdy wypytywali ją o to, jak porusza test i jak wpływa on na jej relacje.

Jednak Richard chciał zapytać ją o coś więcej niż tylko jej intencje, gdy zadał jej pytanie z testu IQ, aby odpowiedzieć na żywo na antenie.

Richard i Susanna kwestionowali Candice na antenie (Zdj .: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Powiedział: „Tylko żeby zobaczyć, jak sobie radzisz w telewizji na żywo – Jane odwiedza Jill w jej mieszkaniu. Jill jest jedyną córką jedynej córki jedynego męża Jane”.

Susanna ćwierkała: „Dobra, czuję, że potrzebujemy długopisu i ołówka”.

Richard dodał: „Jaki jest związek Jill z Jane? Jest jedyną córką teściowej jedynego męża Jane, jedynej córki jedynego męża”.

Susanna powiedziała Richardowi, że nie chciałaby iść z nim na randkę, gdyby takie pytania zadawał, co skłoniło Richarda do dodania: „To jej córka. To jej córka, zamierza odwiedzić mamę. Ale jak pracujesz tego nie wiem.”

Candice wyjaśniła swój proces umawiania się na randki (Zdjęcie: ITV)

Susanna dodała: „Szczerze mówiąc, wyglądało na to, że Candice nad tym pracowała, ale nie dałeś jej wystarczająco dużo czasu”.

Candice wyjaśniła, że ​​kiedy idzie na randki, zawsze szuka mężczyzny z wysokim IQ, wyjaśniając, że na randce stara się, aby wydawało się to „zabawne”.

Powiedziała: „Jeden z moich znajomych facetów ma swoje randki, które biorą udział w testach osobowości, co jest trochę nie, więc staram się przekazać to tak:„ Och, nie chcesz tego zrobić? Testowanie jest fajne!”

Susanna nie była pod wrażeniem Richarda Madeleya (Zdjęcie: ITV)

Jednak kiedy Richard zapytał, w jaki sposób obcina randki, wyznała, że ​​jeszcze nie wybrała się na randkę z kimś, kto nie zdał.

Dodała: „Czuję, że możesz powiedzieć, kiedy po raz pierwszy spotykasz kogoś, jeśli może nie zdać. Zawsze mówię, że muszą uzyskać 110 lub więcej, myślę, że to brzmi uczciwie”.

Pomimo podstępnej taktyki Candice przyznała się, że w tej chwili spotyka się z kimś – i chociaż nie wziął jeszcze pełnego testu, dobrze poradził sobie z początkowym minitestem.

GMB kontynuuje w dni powszednie od 6 rano w ITV.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button