Rozrywka

Ricky Gervais opowiada o porażce Willa Smitha podczas rozdania Oskarów: „To nie wyglądało uczciwie; Wyglądało to na znęcanie się”

Następstwa incydentu z Willem Smithem i Chrisem Rockiem podczas rozdania Oscarów mogą trwać dłużej, niż większość z nas sobie wyobraża. Sytuacja była szeroko komentowana w mediach, a wszyscy i ich babcia zastanawiali się, czy był zasłużony.

Weteran komik Ricky Gervais był gospodarzem kilku nagród. Nigdy nie bał się wywoływać celebrytów ze sceny. Więc naturalnie ludzie chcą wiedzieć, co myślał o klęsce. Niedawno Gervais wreszcie odniósł się do policzka Smitha.

Monolog Ricky’ego Gervaisa na Złotych Globach

Ricky Gervais przemawia na Złotych Globach w 2020 r. | Paul Drinkwater / NBCUniversal Media, LLC przez Getty Images

Gervais ma wieloletnią karierę jako znakomity komik i aktor. Jednak jego monolog do Złotych Globów na zawsze pozostanie w pamięci uczestników i tych, którzy oglądali w domu. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej wybrało Gervais na gospodarza Złotych Globów 2020, ku irytacji profesjonalistów z branży.

Gervais wszedł na scenę, otwierając swój monolog, przyznając, że nie wie, czym jest Twitter. Biuro współtwórca ostrzegł także obecnych, że był to jego ostatni raz, kiedy prowadził popularne rozdanie nagród. Gervais zaoferował oświadczenie mówiące: „Już mnie to nie obchodzi. Nigdy nie zrobiłem.” Komik rzucił się w NBC za to, że zabrał go pięć razy, podczas gdy kolega Kevin Hart natychmiast został zwolniony za tweetowanie obraźliwych dowcipów.

Gervais zawołał ludzi na sali i tych, którzy nie mogli tego zrobić, twierdząc, że ten rok był ogromny dla filmów o pedofilach. Komik zawołał również tych, którzy go zatrudnili, mówiąc, że są rasistami.

Podczas gdy publiczność na całym świecie chwaliła Gervais za jego surowy i zadziorny komediowy styl, inni nie byli pod wrażeniem. Niektórzy nazywali go „tanimi” i leniwymi żartami. Jednak inni czuli, że Gervais trzyma lustro snobistycznego przemysłu Hollywood i kultury celebrytów.

Ricky Gervais nie mógł ukryć się przed incydentem z Willem Smithem

” src=”https://www.youtube.com/embed/bm3CbvZOd1k?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Jako komik, którego sztuką jest rzucanie ciosami w ludzi, zrozumiałe jest, że ludzie czuliby się zmuszeni zapytać Gervaisa o jego opinię na temat 94. incydentu rozdania Oscarów. Gervais wszedł na czat, kiedy ujawnił, że chociaż nie był obecny na rozdaniu nagród, nie mógł ukryć się przed wiadomościami i e-mailami przychodzącymi do niego ze wszystkich stron.

Rozmowa z Samem Harrisem w Mieć sens podcast, Gervais powiedział, że obudził się dzień po wydarzeniu, gdy e-maile od przyjaciół i kolegów z prośbą o opinię. Komik ujawnił, że nie rozumie, co się dzieje. Nawet po obejrzeniu tego nadal nie mógł stwierdzić, czy uderzenie było prawdziwe, czy sztuczka.

Gervais odzyskał emocje, mówiąc: „Byłem zły. Pomyślałem: „Nikt nie powinien bić kogoś za to, że słyszy kogoś, kogo nie lubi. A w szczególności nie był to bar; To nie było boisko do hokeja. To było dwóch mężczyzn w smokingach. To było dziwne i szokujące”.

ten Po życiu aktor opowiedział początkową reakcję świata, w której wielu opowiedziało się po stronie Smitha. Ale dla Gervais ten komentarz nie był ważnym powodem napaści. Powiedział: „Byli ludzie, którzy myśleli [Will] Smith miał rację. Nigdy tego nie robiłem i nadal nie robię.”

Ricky Gervais uważał, że policzek Willa Smitha jest „formą zastraszania”

Monolog Gervaisa o Złotych Globach sprawił, że ludzie pomyśleli o tym, co by zrobił, gdyby znalazł się w takiej sytuacji. Jednak Gervais zauważył, że w ogóle nie żartowałby z włosów Jady Pinkett Smith. Zamiast tego, powiedział Harrisowi, żartowałby z jej byłego chłopaka, nawiązując do August Alsiny.

Gervais powiedział również, że wierzy, że Rock nie chciał zawstydzić Pinkett Smith i prawdopodobnie nawet nie wiedział o jej stanie. Myślał, że Smith postawił Rocka w okropnej sytuacji z powodu różnic wzrostu i wagi.

Gervais wyjaśnił: „To nie wyglądało uczciwie. Wyglądało to na zastraszanie”. Powtórzył, że nie jest ekspertem od mowy ciała, ale wierzył, że Smith natychmiast pożałował tej sytuacji.

ZWIĄZANE Z: Ricky Gervais wyjaśnia swoje kontrowersyjne uwagi dotyczące Złotych Globów: „Staram się, aby był to sport widowiskowy”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button