Rozrywka

Rivaldo nie byłby zaskoczony, gdyby Arsenal podpisał kontrakt z Rafinha i Man Utd z Antony

Brazylijska legenda Rivaldo nie byłaby zdziwiona, gdyby Raphina i Antony dołączyli tego lata do dużych klubów Premier League.

Arsenal podobno prowadzi pościg za raphinha z Leeds United, lat 25. Uważa się, że Kanonierzy rozważają ofertę w wysokości około 60 milionów funtów, w tym dodatki, po odrzuceniu ich początkowego podejścia.

Tymczasem Manchester United był blisko związany z 22-letnim skrzydłowym Ajaksu, Antony, który tego lata mógł podążać za swoim menedżerem Erikiem ten Hagiem w przeprowadzce na Old Trafford. Zwycięzca Pucharu Świata 2002, Rivaldo, uważa, że ​​dwaj brazylijscy skrzydłowi są gotowi na wielkie ruchy w okienku transferowym tego lata.

CZYTAJ DALEJ: Poznaj oszałamiającą żonę Antony’ego, związaną z Man Utd, która usunęła swój Instagram

Powiedział Betfair: „Arsenal wciąż ściga podpis Raphiny i może przekroczyć 50 milionów euro (43 miliony funtów), aby to osiągnąć.

„Obecnie Rafinha jest postrzegany jako wielki gracz w angielskiej piłce nożnej i regularnie występuje w reprezentacji Brazylii, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby przeniósł się do większego klubu Premier League, co oznaczałoby, że jego obecność na Puchar Świata stanie się jeszcze bardziej prawdopodobny, zwłaszcza, że ​​ostatnio regularnie pojawiał się w drużynach Tite.

Raphina zachwyciła 11 golami w Premier League w zeszłym sezonie, a Antony przykuł wzrok 12 golami i 10 asystami we wszystkich rozgrywkach. A Rivaldo przechylił potencjalne posunięcia obu graczy, aby zapewnić im dobrą pozycję przed wyborem składu Brazylii na Puchar Świata w Katarze jeszcze w tym roku.

Czy myślisz, że Arsenal podpisze Raphinhę w okienku transferowym? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Man United ściga skrzydłowego Ajaksu Antony’ego (Zdjęcie: (Zdjęcie: Michael Bulder / NESImages / DeFodi Images przez Getty Images))

Rivaldo wyjaśnił: „Antony może zdziałać cuda w Manchesterze United i Pucharze Świata. Cieszył się fantastycznym sezonem 2021-22 i jestem pewien, że przyciągnął uwagę większych klubów.

„W tej chwili Manchester United – który ma swojego byłego menedżera Erika ten Haga – wydaje się być najbliższym klubem, który go podpisał i jestem przekonany, że wszyscy będziemy cieszyć się oglądaniem jego gry na Old Trafford.

„Podobnie jak Raphina, może skorzystać na grze w większym klubie, aby zbliżyć się do bycia regularnym na Mistrzostwach Świata, chociaż myślę również, że jego miejsce w drużynie jest bezpieczne, ponieważ Tite dzwonił do niego ostatnio i ma zaufanie do swojego cechy.”

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button