Rozrywka

„Riverdale”: Kim jest Heather? Dawno zaginiony kochanek Cheryl wreszcie się pojawi

Riverdale fani, czas wreszcie poznać Heather. Ta niewidzialna postać od czasu do czasu pojawia się w dialogu Cheryl Blossom od wczesnych sezonów serialu CW, ale nigdy nie wydawała się mieć większego znaczenia w fabule. Jednak Cheryl dużo mówiła o Heather w Riverdale Sezon 6 i dawno zagubieni przyjaciele w końcu połączą się w nadchodzącym odcinku. Oto, co należy wiedzieć o Heather, w tym o tym, co jej powrót do Riverdale oznacza dla Cheryl.

Madelaine Petsch jako Cheryl Blossom w szóstym sezonie „Riverdale” | Michael Courtney/The CW

Cheryl Blossom często wspomina Heather w sezonie 6 „Riverdale”

Riverdale fani słyszeli fragmenty historii Cheryl (Madelaine Petsch) i Heather w całej serii. Oboje byli najlepszymi przyjaciółmi w gimnazjum i sugerowano, że mieli romantyczny związek (a przynajmniej że Cheryl zakochała się w Heather). Niestety, matka Cheryl, Penelope (Nathalie Boltt), ostatecznie zabroniła córce widywać się z Heather, prawdopodobnie dlatego, że nie zgadzała się na związek.

Heather stała się szczególnie ważna w Riverdale Sezon 6. W jednym z ostatnich odcinków Penelope, teraz zakonnica, pojawiła się na progu Cheryl, by prosić o wybaczenie za sposób, w jaki traktowała swoją córkę. Przyniosła listy, które Heather napisała kiedyś do Cheryl jako propozycję pokoju. Najwyraźniej Penelope ukryła listy po wyprowadzce Heather, więc Cheryl nigdy ich nie widziała.

W innym odcinku Percival Pickens (Chris O’Shea) używał wspomnienia Cheryl i Heather, aby bawić się umysłem Cheryl. Cheryl usłyszała, jak Heather śmieje się w swoim domu i znalazła postać ukrytą pod kocem na swoim łóżku. Jednak kiedy zdjęła koc, Heather nigdzie nie było.

Heather ponownie wkroczy w życie Cheryl w nadchodzącym odcinku „Riverdale”

Cheryl wkrótce ponownie połączy się z Heather po tylu latach rozłąki. Jak ujawnił Entertainment Weekly, Heather pojawi się po raz pierwszy w odcinku z 22 maja i pojawi się ponownie w pozostałej części sezonu 6. Zagra ją Caroline Day, znana z pracy nad Miliardy, Czuję się ładnaoraz Szczygieł.

Zgodnie z opisem postaci Heather, obecnie pracuje jako bibliotekarka w Greendale. (Być może zna Sabrinę Spellman?) Cheryl wyśledzi ją za pośrednictwem mediów społecznościowych, co skłoni Heather do powrotu do Riverdale. Heather i Cheryl skontaktują się z nimi, chociaż Nana Rose (Barbara Wallace) nie wyraża na to zgody.

„Kiedy Heather ponownie wkracza w życie Cheryl, robi to z tajemną wiedzą, która może pomóc Cheryl lepiej zrozumieć jej rozwijające się moce” – czytamy w opisie.

Jak fani mogą pamiętać, Cheryl odkryła wcześniej w sezonie 6, że ma moce pirokinetyczne – może kontrolować ogień. Jeśli nie uwolni swojej energii pirokinetycznej, spali się do niebezpiecznego stopnia. Jak Heather pomoże Cheryl kontrolować jej moc?

Niektórzy fani mają już teorie na temat wpływu Heather na fabułę

” src=”https://www.youtube.com/embed/bVV8J0gUwjc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Wiele Riverdale fani są podekscytowani debiutem Heather po tym, jak Cheryl tak często o niej wspomina. Niektórzy widzowie na Reddicie już snują teorie na temat wiedzy Heather na temat magii — czy mogłaby parać się czarami? Jeden z fanów zasugerował, że może to być prawdziwy powód, dla którego Penelope oddzieliła Cheryl i Heather.

„Moja myśl brzmi: A CO, JEŚLI nie chodzi o seksualność Heather i Cheryl, ale bardziej o Heather jako czarownicę, prawdopodobnie „winę” za to, że Cheryl odkryła swoje moce z powrotem jako dziecko” – napisali.

Inny użytkownik zgodził się, przyznając, że możliwe jest również, że Penelope i inne kobiety Blossom parały się magią, która mogła rywalizować z magią Heather.

„Nie jestem pewien, czy Penelope jest (niejasna), ale Nana Rose w 100% ma magię lub wie o tym i wydaje się, że stoi za garścią złych rzeczy w Riverdale” – napisali.

Riverdale emitowany w niedziele o 20:00 czasu wschodniego na CW. Sprawdzaj Ściągawki Showbiz, aby uzyskać więcej aktualizacji.

POWIĄZANE: „Riverdale”: kto jest zabójcą worków na śmieci? 3 teorie TBK, wyjaśnione

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button