Rozrywka

„Road Trip Romance” może mieć najbardziej dosłowny tytuł Hallmarka

Nowy film telewizyjny Hallmark Channel zaczyna się od klasycznej konfiguracji rom-com: dwa nieprawdopodobne interesy miłosne niechętnie zgadzają się podróżować razem, tylko po to, by zapomnieć o miłosnym związku po drodze. Jak myślisz, jak nazywa się ten film? Romans w podróży.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Tak, Hallmark może nie zdobywać żadnych punktów w dziale oryginalności, ale możesz być pewien, że zagorzali fani kanału telewizji kablowej włączą się dziś wieczorem, w sobotę, 14 maja, o 20:00 czasu CT, gdy postacie Natalie Hall i Corey Sevier znajdą miłość na autostrady i obwodnice.

Oto więcej informacji o filmie.

O czym jest „Road Trip Romance”? Źródło: Johnson Production Group/Crown Media

Jak Hallmark dokucza w streszczeniu komedii romantycznej, Road Trip Romance podąża za Margo, gdy próbuje dotrzeć do Wichita w stanie Kan. na ślub swojej siostry, gdzie służy jako druhna. Ale „katastrofalna parada wydarzeń” zakłóca jej plany podróży, więc Margo niechętnie zgadza się przejechać dystans z Aldenem, jej rywalem z liceum, który jedzie do Wichita na przyjęcie pożegnalne swojego taty.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Podróżując razem, powoli zdają sobie sprawę, jak wiele ich łączy i jak ta licealna rywalizacja maskowała silny wzajemny pociąg” – mówi Hallmark.

Tymczasem w Wichita Blair stara się znaleźć nową druhnę pod nieobecność Margo. „Przyjaciółka Blaira, Della, wkracza i coraz bardziej zakochuje się w pomyśle, by naprawdę zostać druhną”, dodaje sieć. „Czy Megan i Alden dotrą do Wichita na czas? Czy Della zechce ustąpić? Wybierz się w podróż i przekonaj się.”

Kto jest w obsadzie „Road Trip Romance”?

Być może pamiętasz Natalie Hall z jej filmów jako dziedziczkę Colby Chandler w All My Children, przyrodnią siostrę Kate Randall w Pretty Little Liars, uczestniczkę reality show Candy Coco w UnREAL lub przewodniczącą stowarzyszenia Lucy w Charmed.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W międzyczasie Corey Sevier dostał przełomową rolę jako nastoletnia (nie psia) gwiazda kanadyjskiego remake’u programu telewizyjnego Lassie. Ostatnio zagrał w wielu innych romantycznych filmach telewizyjnych, w tym w swatkach świątecznych, miłości w tłumaczeniu i poznaniu mnie w Nowym Jorku.

W Road Trip Romance występują również Julia Borsellino jako Blair i Elana Dunkelman (Ready or Not) jako Della.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Gdzie kręcono „Road Trip Romance”?

Road Trip Romance nakręcił sceny w kanadyjskiej stolicy Ottawie, metropolii Ontario z populacją ponad miliona ludzi. Ottawa Film Office ujawniło na Twitterze, że Road Trip Romance nakręcono w mieście i wokół niego jesienią ubiegłego roku.

Natalie Hall również pochwaliła swoich kolegów z Ottawy – i jej mamę – w poście na Instagam w zeszłym tygodniu. „Najlepiej kręciłem ten film z moją ulubioną ekipą w Ottawie. Zabawna obsada! I ze wspaniałym reżyserem @thesamanthawan na czele” – napisała. „Dziękuję mojej słodkiej mamie za podróżowanie ze mną i upewnienie się, że moje małe 5-miesięczne dziecko jest pod dobrą opieką podczas pracy na planie – nie mogłabym tego zrobić bez Ciebie.”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Natalie Hall (@thenatalie_hall)

Ottawa może nie ma sławy innych kanadyjskich miast – na przykład Vancouver i Toronto – ale nadal służyła jako miejsce kręcenia setek filmów i programów telewizyjnych, w tym przebojowych filmów Batman i Robin, Obcy: Zmartwychwstanie i The Suma wszystkich lęków, według IMDb.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button