Rozrywka

Robert Pattinson kiedyś żartował o „dziwacznym” zachowaniu Kristen Stewart na planie „Zmierzchu”

Jak wielu wie, Robert Pattinson i Kristen Stewart polubili się w swoim czasie Zmierzch.

I chociaż Pattinson był wielkim fanem Stewarta, była jedna rzecz, którą jego gwiazda robił na i poza Zmierzch set Pattinson żartował był trochę podobny do divy.

Robert Pattinson uważał kiedyś, że Kristen Stewart jest po prostu lepsza od wszystkich innych

Robert Pattinson i Kristen Stewart | FREDERIC LAFARGUE/Getty Images

Pattinson był wielkim fanem Stewarta jeszcze zanim zaczęli razem pracować. Tak bardzo, że Batman gwiazda kiedyś uznała za onieśmielające nawet przesłuchanie ze swoją gwiazdą. W wywiadzie dla MTV News aktor ujawnił, że Stewart był jednym z głównych powodów, dla których zrobił Zmierzch.

„Kristen jest najlepszą aktorką swojego pokolenia i dlatego chciałam nakręcić ten film” – powiedział Pattinson. „Nie wiem, dlaczego tak jest, ale jest lepsza niż wszyscy inni”.

Podobnie Stewart również znalazła się pod wrażeniem Pattinsona podczas przesłuchania.

„Było tak jasne, kto pracował” – powiedział Stewart The New Yorker.

Ale to nie tylko ich umiejętności sprawiły, że ich chemia działała Zmierzch. Ich podobne osobowości pomogły również w stworzeniu więzi, którą mogli przekuć przez swoje Zmierzch postacie.

“[He had an] intelektualne podejście, które było połączone z „Nie obchodzi mnie to, ale zamierzam sprawić, żeby to zaśpiewało”. A ja na to: „Ugh, to samo” — powiedział Stewart.

Robert Pattinson żartował kiedyś na temat „divy” zachowania Kristen Stewart

„src=”https://www.youtube.com/embed/rIyONaLxH0o?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Z biegiem czasu Zmierzch obsada stała się jeszcze bliższa sobie. Do tego stopnia, że ​​niektórzy z nich byli świadomi swoich osobistych nawyków.

W wywiadzie z 2011 roku dla Collider, Zmierzch obsada, w tym gwiazda Taylor Lautner, została zapytana o nerdowe nawyki, które wszyscy mieli. Pattinson szybko wskazał zwyczaj Stewarta, który uznał za zabawny.

„Nie sądzę, by Kristen powiedziała, że ​​to nerdy, ale ona dosłownie ogląda tylko kanał kulinarny, zwłaszcza na planie. To dziwne. W przyczepie do makijażu ma telewizor, który jest zawsze włączony. To jej jedyne diva-owskie zachowanie, mając włączony kanał gotowania przez cały czas, w każdym pokoju” – powiedział Pattinson.

Ale Stewart przypomniał zarówno Pattinsonowi, jak i Lautnerowi, że jej pasja do kanału kulinarnego również im się opłaciła.

– A wy wszyscy czerpiecie korzyści – powiedziała.

Był to pogląd, z którym Pattinson i Lautner nie mogli się nie zgodzić.

Kristen Stewart przypisała kiedyś swoją więź ze swoimi gwiazdami w „Zmierzchu”

„src=”https://www.youtube.com/embed/FwSrehJD8IE?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Stewart wierzyła, że ​​jej bliskie relacje z obsadą pomogły w Zmierzch filmy, czym się stali. Jeśli nie miała tego początkowego związku z Lautnerem i Pattinsonem,… Spencera gwiazda myśli Zmierzch mógł wyglądać zupełnie inaczej.

„Nie wyobrażam sobie, czym byłby ten film, gdybym nie miała z nimi naprawdę solidnych i rozwijających się relacji” – powiedziała kiedyś w wywiadzie dla Movie Fanatic.

Stewart zgodził się również, że ona i jej Zmierzch koledzy z obsady byli jak rodzina. Ale opisała, jak naprawdę wyglądała komunikacja między nimi, kiedy nie kręcili filmu.

„Ponadto często zadawane jest pytanie: Czy jesteście dużą rodziną? Czy zawsze ze sobą rozmawiacie? Tak, ale to bardziej przypomina pomysł, że kiedy nie widzę Taylora przez jakiś czas, nagle mówię „Agh”. I wyjmuję telefon. To nie tak, że widuję go cały czas lub codziennie. Tyle, że kiedy pracujesz z takimi ludźmi, możesz dawać tak wiele, czujesz się tak komfortowo i nie możesz zrobić nic złego, więc oni cię mają” – dodała.

POWIĄZANE: Robert Pattinson o swoim pierwszym wrażeniu Kristen Stewart

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button