Rozrywka

Robert Pattinson nazwał Courtney Love „Dick” za powiedzenie, że nie może zagrać Kurta Cobaina w biografii

Podczas gdy Robert Pattinson stał się megagwiazdą, grając Edwarda Cullena w Zmierzch, o aktorze mówiono o kolejnej potencjalnie ogromnej roli. Niektórzy spekulowali, że Pattinson został wykorzystany do roli nieżyjącego Kurta Cobaina w filmie biograficznym. Ale wdowa po Cobainie, Courtney Love, nie mogła być bardziej przeciwna wyborze obsady.

Pattinson ostatecznie ustanowił rekord swojego rzekomego obsadzenia w roli Kurta Cobaina, mając jednocześnie kilka mocnych słów na temat Love.

Courtney Love czuła, że ​​nie może podjąć decyzji o obsadzeniu właściwego Kurta Cobaina

Robert Pattinson | FADEL SENNA/AFP przez Getty Images

Courtney Love od lat dyskutuje o możliwości biografii Kurta Cobaina. W 2014 roku wierzyła, że ​​odpowiedni film o piosenkarce Nirvana zacznie się kręcić około 2015 roku. Mając coś do powiedzenia na castingu, Love zwierzyła się, że trudno jej wybrać kogoś, kto zagra jej męża.

„To było naprawdę trudne, ponieważ ci chłopcy są tacy ładni, tacy słodcy. Nie będę wymieniać nazwisk, bo nie chcę nikomu oszukiwać, ale to są 25-latkowie, którzy są blondyni, wspaniali i nowy Brad Pitts. Jest ich mnóstwo. Niektórzy są naprawdę dobrymi aktorami, a nie tylko ładnymi twarzami” – powiedziała kiedyś Inquirer.

Wybór był dla niej tak trudny, że uznała, że ​​najlepiej będzie pominąć się w decyzji o castingu. Jednak nadal zdecydowała się zachować pewną moc rzucania.

„Nie chcę być osobą, która podejmuje tę decyzję” – dodała. „Zostawmy to agentom; Mam teraz świetnych agentów. Ale będę miał w tym coś do powiedzenia.

Robert Pattinson nazwał Courtney Love „kutasem” za to, że powiedział, że był złym wyborem dla Kurta Cobaina

Wiele lat wcześniej Pattinson został kiedyś uznany za głównego kandydata do potencjalnego filmu Cobaina. Ale Love szybko odrzuciła te twierdzenia i podzieliła się tym, o czym myślała Latarnia gwiazda grająca swojego męża.

„Czy to nie takie głupie, kto by go rzucił?” To po prostu źle, bez obrazy”, powiedziała kiedyś do Kanadyjska prasa stowarzyszona (przez NME).

Chociaż widziała, dlaczego niektórzy chcieliby widzieć Pattinsona jako piosenkarkę Nirvany, Love po prostu tego nie widział.

„Obejrzałem Zmierzch rzeczy bardzo niedawno i rozumiem, że współbrzmi to z nastoletnią dziewczyną we mnie, rozumiem epicką miłość tej natury. Cały czas o tym piszę” – kontynuowała. „Ale czy to nie głupie?”

Love podobno wolał kogoś takiego jak James McAvoy na czele.

Ostatecznie Pattinson krótko odniósł się do komentarzy Love w wywiadzie dla Mirror. Zapewnił innych, że nigdy nie był brany pod uwagę dla Cobaina, a także rzucił lekki cios w Love.

„Kocham Nirvanę, ale kocham je trochę za bardzo – byłbym zakłopotany. I widzisz wszystkie te komentarze, takie jak Courtney Love, mówiące „Co do cholery! On całkowicie się myli”, a ja na to: „Kurwa, powiedziałem, że nie, chuj!”. Nie zaoferowano mi tego. Po pierwsze, jestem za wysoki i nie umiem śpiewać jak on, nie jestem taki jak on! To śmieszne” – powiedział.

Batman Roberta Pattinsona został zainspirowany Kurtem Cobain

Pattinson może i nie grał Kurta Cobaina, ale, jak na ironię, wcielił się w postać mocno zainspirowaną piosenkarzem. Jak większość wie, Batman Reżyser Matt Reeves zwierzył się, że Cobain miał ogromny wpływ na interpretację Reevesa o krzyżowcu w pelerynie.

„Kiedy piszę, słucham muzyki i kiedy pisałem pierwszy akt, włączyłem „Something In The Way” Nirvany” – powiedział Reeves w wywiadzie dla Empire.

Później Reeves postanowił napisać Bruce’a Wayne’a Pattinsona w sposób, którego wcześniej nie widziano w filmie.

„Właśnie wtedy przyszło mi do głowy, że zamiast uczynić Bruce’a Wayne’a wersją playboya, którą widzieliśmy wcześniej, jest inna wersja, która przeszła wielką tragedię i została samotnikiem. Więc zacząłem nawiązywać to połączenie z Gus Van Sant’s Ostatnie dnii pomysł, aby ta fabularyzowana wersja Kurta Cobaina znajdowała się w tego rodzaju rozpadającym się dworze” – wyjaśnił.

POWIĄZANE: Robert Pattinson kiedyś udostępniony „Zmierzch” był bardziej „niestabilny” za kulisami niż Harry Potter

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button