Rozrywka

Robert Pattinson o Dlaczego „Harry Potter” był „przerażający” i „zastraszający”

Kiedy wielu ludzi myśli o Robercie Pattinsonie, myślą o Edwardzie Cullen, melancholijnym, wegetarianinie, wampirze. Jednakże, Batman gwiazda była częścią innej ważnej serii filmowej przed Zmierzch zaczęła się mania. W 2005 roku Pattinson wcielił się w postać Cedrica Diggory’ego w: Harry Potter i Czara Ognia. Bycie częścią czarodziejskiego świata dało aktorowi pierwsze zetknięcie się ze sławą. Zarobił też całkiem niezły grosz, grając w filmie.

Mike Newell (z lewej) dołącza do aktorów Katie Leung, Roberta Pattinsona, Daniela Radcliffe’a, Emmy Watson i Ruperta Grinta | John Roca / NY Daily News Archive przez Getty Images

Dołączenie do obsady „Harry’ego Pottera” było bardzo onieśmielające dla Roberta Pattinsona

Pattinson dał jasno do zrozumienia, że ​​dobrze mu się pracowało Harry Potter. W rzeczywistości przypisuje filmowi to, że upewnił się, że chce grać profesjonalnie. Oczywiście praca nad filmem tak dużym jak Harry Potter i Czara Ognia miał stromą krzywą uczenia się. Pracowałem wcześniej tylko nad jednym filmem, Latarnia gwiazda nie była przyzwyczajona do tak ogromnego budżetu i skomplikowanej scenografii. Oczywiście, bał się, że wszystko będzie dobrze.

„src=”https://www.youtube.com/embed/7lJ6Suyp1ok?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: „Zmierzch”: Robert Pattinson „Czułem się trochę arogancki” na przesłuchanie

„Ponieważ wpadłem w to”, Pattinson wyjaśnił GQ o dołączeniu do Harry Potter rzucać. – To znaczy, to było takie przerażające. Pamiętam, że pierwsza scena, którą nakręciłem, była pod koniec magicznego labiryntu i nigdy nie robiłem niczego z efektami specjalnymi i akrobacjami. W tamtym czasie to była wielka sprawa. To było bardzo, bardzo onieśmielające”.

Gwiazda „Batmana” miała bardzo fizyczny proces przygotowania do Cedrica Diggory’ego

Aby zwalczyć nerwy, Pattinson próbował przeprowadzić pewne badania. Od wielu jego scen w Harry Potter był pełen akcji, chciał popracować nad swoją fizycznością. Niestety rada, którą otrzymał z książki, doprowadziła go do dość intensywnego procesu przygotowawczego. Przyznaje, że zaczął się trochę agresywnie przygotowywać do wielu swoich scen.

” src=”https://www.youtube.com/embed/fNYo67ESmn0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

„Myślę, że przeczytałbym książkę o metodzie aktorskiej” — przyznał Pattinson. „Jedyne, co naprawdę z tego wyniosłem, to pobicie się przed każdą sceną. To był w zasadzie mój jedyny pomysł na przygotowanie się do sceny. Psyniałem się, jakbym wdał się w bójkę lub coś w tym stylu przed tymi scenami, i po prostu krzyczałem w poduszkę i walczyłem, uderzałem się, rozdzierałem ubranie i takie tam. Ale miałam na sobie wszystkie te protetyczne rany i wszystkie protezy stopiły mi twarz i musiałam zrobić cały makijaż od nowa. Ale nie miałem pojęcia, jak w pewnym sensie wejść w psychotyczny stan fizyczny”.

Pattinson chciał zagrać w małych filmach po „Harrym Potterze”, ale zarezerwował „Zmierzch”

Ostatecznie Pattinson wiedział, że musi znaleźć mniej bolesną formę przygotowania aktorskiego. Po skończeniu zdjęć Złupić GarncarzPostanowił, że spędzi kilka lat naprawdę ucząc się sztuki aktorskiej. Szukał małych filmów niezależnych, które, jak sądził, nie odniosłyby sukcesu w mainstreamie. Ale los podał mu inną rękę i skończył w Zmierzch.

POWIĄZANE: „Zmierzch”: Kristen Stewart ujawniła, że ​​„Zasadniczo obsadzi” Roberta Pattinsona w filmie

„Od tego czasu nie zrobiłem niczego, co ktokolwiek mógłby zobaczyć Harry Potter ponieważ chciałem nauczyć się grać”, Pattison wyjaśnił Colliderowi o byciu obsadzonym Zmierzch. „Nie chciałem być idiotą. To przyszło trochę przypadkowo i tak naprawdę nie wiedziałem, co to było, kiedy to się zaczęło. Miałem poczekać kolejny rok. Chciałem zrobić jeszcze dwie lub trzy małe rzeczy, a potem zrobić coś większego, a potem wydarzyło się coś takiego i pomyślałem: „No dobrze”.

Pattinson mógł być zastraszony na planie Harry Potterale ostatecznie pomogło mu to przygotować się na ogrom i zamęt Zmierzch.

POWIĄZANE: „Zmierzch”: Robert Pattinson i Kristen Stewart walczyli z producentami

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button