Rozrywka

Robert Pattinson ujawnił kiedyś, że był często pobity, ponieważ zachowywał się jak „aktor”

Robert Pattinson stał się jednym z najbardziej szanowanych aktorów na świecie. Batman Star był w stanie osiągnąć poziom sławy, o jakim inni mogliby marzyć, ale nie zawsze czuł się szanowany przez innych aktorów.

W pewnym momencie Pattinson powiedział, że będąc aktorem mógł go kilka razy pobić.

Robert Pattinson, kiedy zaczął grać, czuł się jak outsider

Robert Pattinson | Cindy Ord/WireImage

Aktorstwo nie zawsze było ambicją dzieciństwa Pattinsona. W rzeczywistości Zmierzch gwiazda początkowo zainteresowała się sztuką, ścigając dziewczynę.

„Dołączyłem do tej małej amatorskiej grupy teatralnej w Barnes, myślę, że szczególnie dlatego, że polubiłem tę dziewczynę” – powiedział kiedyś Pattinson Koniec czasu (poprzez muzykę kontaktową). „Do tego czasu nie interesowałem się aktorstwem”.

Ale dopiero po przesłuchaniu Pattinson rozwinął wewnętrzną pasję do kariery aktorskiej.

„Ale jedno przesłuchanie złamało pieczęć. To było takie przerażające: nie śpiewałam, nie tańczyłam ani nie grałam przed nikim i nagle zrobiłam wszystkie trzy w tym przesłuchaniu do Guys and Dolls. Chciałem rolę Franka Sinatry. Myślę, że zostałem obsadzony jako kubański tancerz” – dodał.

Mimo to Pattinson nie mógł pozbyć się wrażenia, że ​​jest outsiderem. Ta postawa ostatecznie doprowadziła gwiazdę do wyjazdu z Anglii do Ameryki.

„Wiele osób potraktowało to wyjątkowo poważnie, a ja tak naprawdę nie zostałem przyjęty do tej grupy, więc było to niezwykle twórcze. „Jestem z****** outsiderem”. Pojechałem do Ameryki przed kilkoma moimi rówieśnikami z tego samego powodu: nie czułem się tak, jakbym pasował do angielskiego tłumu teatralnego” – powiedział Pattinson.

Robert Pattinson był często pobity, ponieważ zachowywał się jak aktor

” src=”https://www.youtube.com/embed/0Iq418GVabA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Pomiędzy Zmierzch filmów, Robert Pattinson zagrał w małym filmie niezależnym zatytułowanym Zapamiętaj mnie. W filmie Pattinson gra lekkomyślnego, niespokojnego, ale pewnego siebie studenta college’u, który ma skłonność do bójek. To była postać, która Harry Potter Alum przyznał, że lubił grać w tamtym czasie, ponieważ potrafił przekazać prawdziwe emocje.

„Jest coś całkiem satysfakcjonującego w byciu trochę bardziej lekkomyślnym, a nawet w walce. To dość oczyszczające, aby po prostu przypadkowo zacząć kogoś bić. To było trochę zabawne, pozwolić, by cała wściekłość trwała na planie. Mieliśmy wielką scenę, w której waliłem paru facetów. Poszło dobrze i nikt tak naprawdę nie został ranny” – powiedział kiedyś Parade. „Ale pod koniec robiłem to, w czym uderzałem się w ramię, jakbym się napompował. Wycięli to z filmu, ale uderzyłem się tak mocno, że przez resztę kręcenia bardzo mnie bolało. To była najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem”.

Pattinson lubił być jego Zapamiętaj mnie charakter, ponieważ był często atakowany, gdy był młodszy. Według Pattinsona w pewnym momencie wierzył, że sam sprowadził na siebie atak. Choćby dlatego, że zachowywał się tak, jak powinien być artystą estradowym.

„Gdy byłem młodszy, zostałem pobity przez wielu ludzi. Byłem trochę idiotą, ale zawsze uważałem, że napady były niesprowokowane. To było po tym, jak po raz pierwszy zacząłem grać i lubiłem zachowywać się jak aktor, lub jak myślałem, że aktor powinien być, i to najwyraźniej sprowokowało wiele osób do bicia mnie” – powiedział.

Robert Pattinson kiedyś rozważał rzucenie aktorstwa po wystąpieniu w „Little Ashes”

” src=”https://www.youtube.com/embed/nEfEozc63AU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Ciężka praca Pattinsona w branży opłaciła się, ponieważ wielu krytyków uważa Pattinsona za czołowego aktora w swoim rzemiośle. Ale Pattinson prawie zakończył karierę. Skończył w dramacie 2008 Małe prochygdzie miał za zadanie zrobić wiele scen, które uważał za niewygodne.

„Kiedyś postanowiłem rzucić aktorstwo; to było kiedy to zrobiłem Małe prochy. Grałem Salvadora Dali i musiałem zrobić wiele scen, w których byłem nagi, a także musiałem się masturbować. Mam na myśli naprawdę” – powiedział kiedyś Wywiad magazyn (przez Huffpost). „Moja twarz orgazmu jest nagrana na wieczność”.

POWIĄZANE: „Zmierzch”: Robert Pattinson przyznaje, że nie chciał iść na przesłuchanie

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button