Rozrywka

Rodzina Cullenów Twilight: gdzie są teraz? Robert Pattinson, Kristen Stewart, Ashley Greene i inni

Bracia i siostry krwi! Począwszy od 2008 roku Zmierzch, fani zostali wprowadzeni do sabatu Cullenów. Pięć filmów później Twihards wciąż kręcą się nad bladą skórą wampirów, nadprzyrodzonymi zdolnościami i faktem, że Edward Cullen (Robert Pattinson) błyszczy w słońcu.

Na podstawie udanych powieści autorstwa Stephenie Meyerfilmy trwały pięć lat i składały się z Zmierzch, Saga „zmierzch” księżyc w nowiu (2009), Saga Zmierzch: Zaćmienie (2010), Saga Zmierzch: Przed świtem – część 1 (2011) i Breaking Dawn część 2 (2012).

Kinomani spotkali klan Cullenów w pierwszym filmie, ale przez Przed świtem – część 1ludzka Bella Swan (Kristen Stewart) poślubiła rodzinę po związaniu się z Edwardem w tym filmie. Później powitali córkę Renesmee Cullen (Mackenzie Foy).

Członkami rodziny OG byli Carlisle Cullen (Piotr Facinelli) i jego żona Esme (Elżbieta Reaser). Ich sabat – lepiej znany jako ich dzieci w ludzkim świecie – to Alicja (Ashley Greene), Emmetta (Kellan Lutz) i Edwarda.

Ich załogę dopełniła Rosalie Hale (Nikki Reed), który poślubił Emmetta po tym, jak został przemieniony przez Carlisle’a, i Jaspera Hale’a (Jackson Rathbone), który poślubił Alicję. Rosalie i Jasper używali tego samego nazwiska, by uchodzić za bliźniaki lub rodzeństwo, udając licealistów obok „dzieci Cullenów”.

Dziesięć lat po Zmierzch zastrzelił kostiumy do supergwiazdy, powiedział Reaser Nas tygodniowo wyłącznie, że po latach była „szczęśliwa, że ​​ludzie są tym podekscytowani”.

„Nie mogę uwierzyć, że minęło 10 lat”, powiedział mieszkaniec Michigan Nas we wrześniu 2018 r. „Wydaje mi się, że to wczoraj, ale jestem podekscytowany”.

Reaser zauważył, że „po prostu kręcenie się” na planie to jedne z jej najmilszych wspomnień z kręcenia serii.

„To byłyby bardzo wyczerpujące doświadczenia, te sesje, więc myślę, że to było po prostu wiszenie z naszą obsadą i przebywanie w małych namiotach z ludźmi, żartowanie i podtrzymywanie nawzajem podekscytowania” – dodała. „To są te małe chwile, które najbardziej pamiętasz”.

Przez lata wielu członków rodziny na ekranie zjednoczyło się i utrzymywało kontakt.

„Właśnie widziałam Petera pewnego wieczoru na kolacji i to jest zabawne. To jak spotkanie z kuzynem, prawdziwym członkiem rodziny ”- powiedział Reaser Nas. „Ludzie są zajęci i podróżują w pracy, ale uwielbiam ich wszystkich”.

W następnym miesiącu, powiedział Rathbone: Nas że jest rozpoznawany za swoją rolę w filmach, ponad dekadę po tym, jak pierwsza część trafiła do kin. Jeśli chodzi o przyszłość filmów o wampirach, aktor ma nadzieję zobaczyć Zmierzch prequele w dół linii.

„Myślę, że byłoby fajnie. Jestem pewien, jak wszystko inne, mogliby go zrestartować ”- ujawnił Nas w październiku 2018 roku, zauważając, że „chciałby zobaczyć” historię pochodzenia Jaspera i Alice.

Rathbone dodał: „Ale myślę, że jest tam cały wszechświat, który mogliby naprawdę rozszerzyć i w końcu zaczęliśmy go widzieć w Przed świtem. I wiem Johnni Macke Stephenie ma to wszystko wypisane i odwzorowane w swojej głowie.

Przewiń w dół, aby zobaczyć, co robił sabat Cullenów w prawdziwym życiu, odkąd zakończyli finał Przed świtem film w 2012 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button