Rozrywka

Rodzina ROBH Star ma swój własny program telewizyjny

Bravo The RHOBH obsadził na zjeździe 11. sezonu.

Kyle Richards była członkiem obsady „Real Housewives of Beverly Hills” od jego powstania w 2010 roku, więc jej rodzina regularnie pojawia się w serialu.

Była dziecięca gwiazda wyszła za pośrednika nieruchomości Mauricio Umansky’ego i mają córki Alexię, Sophię i Portię. Richards ma również starszą córkę, Farrah, z pierwszego małżeństwa z Guraish Aldjufrie. Fani przez lata poznali całą rodzinę Umansky, ale wkrótce zobaczą ich jeszcze więcej.

Oto, co musisz wiedzieć:

Mauricio Umansky i jego córki wylądowali na swoim własnym programie na Netflix

Kiedy fani po raz pierwszy spotkali Mauricio Umansky’ego w 2010 roku, gwiazda RHOBH, Camille Grammar, chwaliła się, że jej ówczesny mąż, aktor Kelsey Grammer, był ważniejszy. „Jeśli chodzi o kolejność dziobania, mój mąż jest wyżej na liście. Jest duża różnica między tym a lokalnym pośrednikiem w handlu nieruchomościami z Beverly Hills” – powiedziała o Umansky na „Entertainment Weekly”.

Ponad dekadę później Umansky jest czołowym brokerem luksusowych nieruchomości i założycielem Agencji, a jego imperium nieruchomości będzie podstawą nadchodzącego reality show Netflixa „Kupowanie Beverly Hills”.

Według People, Umansky i jego najstarsze córki Farrah (33 lata) i Alexia (26 lat), które pracują dla jego firmy, będą poruszać się po „świecie luksusowych nieruchomości o wysokich stawkach w Los Angeles” w nowej, ośmioodcinkowej serii. W programie wystąpią również najlepsi agenci i deweloperzy agencji, w tym Santiago Arana, Jon Grauman i Sonika Vaid.

Umansky podzielił się wiadomością na Instagramie z serią zdjęć z kręcenia. „Jestem niezmiernie zachwycony, mogąc podzielić się tym, że @theagencyre pojawi się na Netflix w Buying Beverly Hills już tej jesieni” – napisał. „Będę występować u boku moich córek @farrahbritt i @alexiaumansky oraz utalentowanej grupy agentów z Agencji w Beverly Hills. Podążając za naszymi agentami i klientami, mydło occu podkreśla świat luksusowych nieruchomości w Los Angeles o wysokich stawkach. Czekajcie na szczegóły!”

Znajomi celebryci zareagowali na tę wiadomość, a współmąż RHOBH, PK Kemsley, napisał: „Ups…. w mieście jest nowy szeryf… to będzie niesamowite… wysyłanie pozytywnych wibracji do mojej przyjaciółki @mumansky18. i jego wspaniała rodzina @farrahbritt @sophiakylieee @kylerichards18 @alexiaumansky @portia_umansky … nie mogę się doczekać oglądania #kupowaniebeverlyhills.”

Fani myślą, że Kyle Richards może odejść RHOBH

Obsada 12 sezonu BravoRHOBH

Fani również brzękali o wiadomościach w mediach społecznościowych, a niektórzy spekulowali, że nowy program może wystarczyć, aby Richards opuściła swoją wieloletnią rolę w RHOBH. Weteran jest jedynym oryginalnym członkiem obsady, który nadal występuje w reality show Bravo z Beverly Hills.

„To długa gra, w którą Kyle grał przez cały czas!” jeden komentator napisał na Reddicie. „Wiedziałem, że w pewnym momencie nastąpi jakiś spin-off z biznesem Mauricio!”

„To może wyjaśniać, dlaczego Kyle może nie rozważać przedłużenia umowy z ROBH. Zobaczymy” – napisał inny fan.

— Kyle wie, że rhobh to tonący statek. Najlepiej teraz skakać – zgodził się inny.

Wiadomość o „Kupowaniu Beverly Hills” pojawia się kilka tygodni po tym, jak Richards zasugerowała, że ​​może odejść z RHOBH po nakręceniu wyboistego sezonu 12.

„Zawsze mówię: „Nie wiem”, a co sezon myślę: „No cóż, może uda mi się zrobić jeszcze jeden” – powiedziała E! Aktualności. „A czasami po prostu mówię: 'Jak mogę to robić?’ zwłaszcza kiedy jestem naprawdę zdenerwowany, tak jak w zeszłym sezonie, kiedy skończyliśmy.

„Pomyślałam:„ Absolutnie nie ma mowy ”- dodała swoje początkowe odczucie po sezonie 12. „„ Skończyłam. Skończyłem. Chcę żyć w spokoju. Nie mogę tego znieść”.

Richards zostawił to z „Nie wiem” w odniesieniu do 13 sezonu RHOBH, dodając: „Po prostu biorę to dzień po dniu”.

CZYTAJ DALEJ: Była gwiazda RHOBH i jej mąż wystąpią razem w programie telewizyjnym

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button