Rozrywka

Roger Weaver Freed: Dyrektor PA oskarżony o napaść na tle seksualnym po 7-letnim „związku” z uczniem płci męskiej

WILLIAMSPORT, PENSYLWANIA: Roger Weaver Freed, dyrektor okręgowej rady szkolnej Williamsport, został aresztowany i oskarżony o 30 przypadków przestępstw seksualnych za nieodpowiedni stosunek seksualny, który miał z uczniem płci męskiej przez okres siedmiu lat. 34-letni Freed został oskarżony o stosunek seksualny z uczniem od 2015 roku – kiedy uczeń był w gimnazjum – który trwał nawet po ukończeniu szkoły średniej i studiach.

Zgodnie z aktami sądowymi, Freed został oskarżony we wtorek 21 czerwca o 30 przypadków niedyskretnego stosunku seksualnego z uczniem, w tym napaści seksualnej, nieprzyzwoitej napaści kwalifikowanej, korupcji nieletniego i trzech wykroczeń związanych z dostarczaniem alkoholu nieletnim. Śledczy powiedzieli, że Freed rozpoczął związek, gdy chłopiec był w gimnazjum w 2015 roku. Ukończył szkołę w 2018 roku i jest teraz na studiach. Zgodnie z oświadczeniem pod przysięgą związek stał się seksualny po dwóch latach i trwał do kwietnia ubiegłego roku.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„TYLKO 18 MIESIĘCY?”: Oburzenie, gdy raper Osshun Gum otrzymuje lekki wyrok za molestowanie 9-letniego dziecka

Chłopiec z Eldorado High School, lat 16, oskarżony o usiłowanie zabójstwa i molestowanie seksualne nauczyciela ponad GRADES

Student powiedział funkcjonariuszom, że zwrócił się do Freeda około 2015 roku po tym, jak zauważył, że cieszył się popularnością wśród uczniów, którzy zwierzali się mu w centrum obsługi gimnazjum. Zbliżył się do Freeda po śmierci członka rodziny i zaczął polegać na nim w kwestii emocjonalnego wsparcia. Ufał Freedowi „jak starszy brat”, czytamy w dokumencie. Ich związek wkrótce rozrósł się do czasu poza szkołą, a Freed zgłosił się na ochotnika, by podwozić uczniów do różnych miejsc, aby mogli „rozmawiać jeden na jednego”.

Freed jest zatrudniony jako dyrektor w Williamsport Area High School (Google Maps)

Student powiedział funkcjonariuszom policji, że on i Freed często rozmawiali na SMS-ach i regularnie rozmawiali ze sobą FaceTime, ponieważ uważał, że wychowawca i siebie są „bratami”. Twierdził, że mogą rozmawiać o wszystkim, łącznie z jego seksualnością. W 2017 roku, kiedy związek stał się seksualny, Freed ostrzegł studenta, aby nie ujawniał go nikomu, ponieważ może „z tego powodu stracić pracę” i poprosił go, aby „obiecał nikomu nie mówić”, zgodnie z oświadczeniem.

Student twierdził, że po pierwszym zbliżeniu seksualnym Freed „podkreślił, jak ważne jest, aby nie mówić duszy” o swoim związku i powiedział, że „w porządku, aby bracia zadowalali się nawzajem”. Jednak student dodał, że czuł „przytłaczające poczucie winy”, ale kontynuował swoje kontakty seksualne „cztery do pięciu razy w tygodniu, zawsze w nocy” – czytamy w dokumencie sądowym.

Freed został postawiony w stan oskarżenia we wtorek i zwolniony pod nadzorem po wpłaceniu kaucji w wysokości 175 000 dolarów. Jest on zobowiązany do noszenia monitora na kostce przez cały czas i nie może mieć żadnego kontaktu z nieletnimi ani ofiarą. Freed, który jest zatrudniony jako dyrektor w Williamsport Area High School, został zawieszony z wynagrodzeniem przez radę szkolną, według PennLive.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button