Rozrywka

„Romans z partnerem Emmerdale” Isabel Hodgins i „rzucanie, która wstrząsnęła obsadą”

28-letnia aktorka Emmerdale Isabel Hodgins była częścią mydła, odkąd zaproponowano jej tę rolę, gdy miała zaledwie 12 lat.

Gwiazda brała udział w niektórych dramatycznych scenach odkąd dołączyła do obsady, a także miała kilka dramatów za kulisami.

Gwiazda, która gra postać Victorii Sugden, miała na ekranie wyboiste życie miłosne, ale wydaje się, że wkradło się to do jej życia prywatnego.

Isabel podzieliła się romansem poza ekranem ze współgwiazdą Michaelem Parrem, ale nie wydawało się to trwać długo.

Michael po raz pierwszy dołączył do Isabel w mydle w 2013 roku, ale ich wspólne historie doprowadziły ich do zbliżenia się również w życiu osobistym.

Isabel Hodgins grała Victorię Sugden odkąd dołączyła do Emmerdale w wieku 13 lat

Para po raz pierwszy podzieliła się romantyczną historią w 2016 roku, kiedy postać Michaela Ross pocałowała Victorię, ale spowodowało to, że dostał policzek w twarz.

Ale było to kontrowersyjne, ponieważ Victoria była wówczas żoną przyrodniego brata Michaela, Adama Bartona.

Para postanowiła utrzymać swój romans poza ekranem przez kilka lat, ale postanowiła przyznać się do prawdy w 2016 roku, kiedy pojechali razem na romantyczną wycieczkę do Paryża i oboje udostępnili zdjęcia z tego samego miejsca.

Isabel Hodgins gra Victorię Sugden na ekranie od 13 roku życia

Jednak nie było to łatwe, ponieważ natknęli się na kilka wybojów na drodze, gdy pojawiły się plotki, że Isabel ma romans z innym członkiem obsady.

Rozeszły się pogłoski, że Isabel była zaangażowana w kolejny romans ze współpracownikiem Dannym Millerem, ale Michael i Isabel postanowili to przepracować.

Źródło podało wówczas publikacji: „Michael był również zły. Myślał, że on i Danny byli bliskimi przyjaciółmi.

„Napięcie między nimi spowodowało poważne problemy na planie, ponieważ Michael dał jasno do zrozumienia, że ​​nie chce przebywać w pobliżu Danny’ego. Rewelacje wywołały kłótnie wśród obsady, która podzieliła się na dwa obozy”.

W Emmerdale, postać Isabel, Victoria była niedawno zaręczona z

Michael i Isabel kontynuowali swój związek do 2019 roku, kiedy Michael zdecydował się przenieść do Ameryki, aby uzyskać nowe możliwości pracy.

Źródło powiedziało The Sun: „Rozsunęli się i czuli, że lepiej być przyjaciółmi. Rzuca się w swoje życie towarzyskie i właśnie był na wakacjach dla chłopców, a ona koncentruje się na pracy, oboje są młodzi i chcą podążać za ich marzeniami”.

Isabel kontynuowała swoją rolę Victorii w Emmerdale. Niedawno Victoria została zaproponowana przez Davida Metcalfe, ale odrzuciła.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Otrzymuj najnowsze plotki o celebrytach i wiadomości telewizyjne prosto na swoją skrzynkę odbiorczą. Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu Showbiz tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button