Rozrywka

Rose Ayling-Ellis planuje ogromny powrót, aby „udzielić Giovanniemu Pernice wskazówek dotyczących tańca”

Rose Ayling-Ellis ujawniła, że ​​chce wrócić do świata Tańca z Gwiazdami — aby mogła udzielić wskazówek swojemu byłemu partnerowi tanecznemu Giovanniemu Pernice.

Rose i Giovanni zdobyli trofeum w zeszłym roku w BBC’s Strictly po tym, jak oczarowali naród cichym tańcem do przeboju Clean Bandit Symphony.

Gwiazda EastEnders, Rose, zapisała się w historii serialu jako pierwsza głucha osoba, która wygrała konkurs, ale jej osiągnięcia na tym się nie skończyły.

To dlatego, że emocjonalny niemy taniec pary zdobył im gong w programie Virgin Media Must-See Moment na gali BAFTA TV Awards w Londynie w niedzielę (8 maja).

Rose powiedziała, że ​​zdobycie nagrody BAFTA było „bardzo szczególnym momentem” dla niej i Giovanniego i dodała: „Mam nadzieję, że pokazano, jak potężna może być telewizja, gdzie w rzeczywistości może wpływać i zmieniać rzeczy”.

Ściśle mistrz Rose chce wrócić do Strictly, aby dać Giovanni wskazówki dotyczące tańca (Zdjęcie: Brett D. Cove / SplashNews.com) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Urocza para rozmawiała wyłącznie z Daily Star i inną prasą o ich nierozerwalnej więzi na konferencji prasowej zwycięzców po odebraniu nagrody podczas imprezy.

Zapytany, czy kiedykolwiek będą razem pracować nad innym projektem, Rose odpowiedziała: „Oczywiście, oczywiście. Oczywiście, że chcemy razem pracować”.

Giovanni powiedział wtedy: „Nasza przyjaźń i związek wykraczają poza taniec. Na pewno znowu będziemy razem pracować”.

Rose i Giovanni wygrali Must-See Moment Virgin Media na rozdaniu nagród BAFTA TV Awards (Zdj.: Guy Levy/REX/Shutterstock dla BAFTA) Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły

Rose dodała: „Zawsze będziemy wspierać się nawzajem, cokolwiek zamierzamy zrobić”.

Giovanni powiedział: „Następnym razem powiedziałem Rose, że chcę zobaczyć ją na scenie wygrywającą nagrodę BAFTA dla głównej aktorki”.

Następnie zapytano ich, jak dziwnie będzie, gdy Giovanni tańczy z inną celebrytką w następnej serii programu BBC.

Włoch upierał się, że nie planuje odejść Strictly w najbliższym czasie, ponieważ odejście „nie jest w jego DNA”.

Para wygrała Strictly w zeszłym roku za cichy taniec do Clean Bandit’s Symphony (Zdjęcie: Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Zwracając się do Rose, Giovanni powiedział: „Ona tam będzie. Będzie tam, wspierając mnie przez cały czas, prawda?”

Rose powiedziała: „Będę tam kibicować. Będzie dobrze. Pomyślałabym, w porządku, wejdę i zaopiekuję się jego nowym partnerem”.

Pomimo bycia zawodowcem w tańcu, Giovanni ujawnił, że Rose nie bałby się krytykować jego pozycji, gdyby nie były w stanie zadrapać.

Jest DUŻO więcej, skąd to się wzięło! Chcesz wszystkie zapierające dech w piersiach historie ze świata showbiznesu i najświeższe wiadomości z telewizji i telenoweli?

Cóż, przygotowaliśmy dla Ciebie nasze biuletyny o showbiznesie, telewizji i mydłach – wpadną one prosto do Twojej skrzynki odbiorczej i możesz zrezygnować z subskrypcji, kiedy tylko chcesz.

Przekażemy Ci informacje od eksperta telewizyjnego Eda Gleave’a i specjalisty od mydła Sashy Morris. Aha, i twoja codzienna porcja Piersa, Katie Price, Demi Rose i wszystkich innych ulubionych Daily Star.

Możesz się zarejestrować tutaj – nie pożałujesz…

Powiedział: „Wiesz, co ona zawsze mówi? To ona będzie mnie krytykować, jeśli pozycje nie są świetne”.

Rose odpowiedziała: „Nie powiedziałabym tego twojemu partnerowi, powiedziałabym to tobie!”

Rose została następnie zapytana, czy myśli, że stanie się zazdrosna, gdy zobaczy Giovanniego tańczącego z inną gwiazdą.

Aktorka powiedziała: „Wcale nie byłabym zazdrosna, bo spójrz na to, co osiągnęliśmy. Poparłabym jego nowego partnera”.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button