Rozrywka

Rose Ayling-Ellis ujawnia drastyczną transformację włosów, gdy Giovanni Pernice przygotowuje się na spotkanie z nowym partnerem Strictly

Rose Ayling-Ellis zmieniła swój wygląd, przechodząc fantastyczną transformację fryzury – i wow!

WIĘCEJ: Giovanni Pernice z Strictly żartuje z Rose Ayling-Ellis w zabawnym klipie

Panująca mistrzyni Strictly Come Dancing zabrała się do Instagram Stories, aby pochwalić się swoim nowym wyglądem, w którym dodała platynowe blond pasemka do swoich soczystych zamków.

Ładowanie gracza…

ZEGAREK: Rose Ayling-Ellis wspiera Giovanniego Pernice

Udostępniając posty eleganckich londyńskich fryzjerów Salon64, aktorka EastEnders napisała: „Farbowałam włosy!” Z radością obnosiła się ze swoimi fanami i można śmiało powiedzieć, że Rose wygląda pięknie.

WIĘCEJ: Rose Ayling-Ellis z Strictly rzuca intymne spojrzenie na pobyt w Barcelonie

CZYTAJ: Wyjaśniono głębokie połączenie i opiekuńczość Giovanniego Pernice wobec Rose Ayling-Ellis

Post pojawia się, gdy jej partner do tańca, Giovanni Pernice, przygotowuje się do spotkania ze swoim nowym partnerem celebrytą w nadchodzącym serialu Strictly. Profesjonalny tancerz dzieli się aktualizacjami i obrazem zza kulis z prób tanecznych z Gorką Marquez i Johannesem Radebe.

Fryzjer Rose udostępnił ten klip z jej nowymi włosami

W zeszłym tygodniu Giovanni ujawnił, jak zaczęły się próby. Dzieląc się postem, w którym wygląda na zrelaksowanego i odmłodzonego po weekendzie w spa, napisał: „Dziękuję bardzo @_alexanderhouse za wspaniały pobyt i @oskiaskincare za wspaniałe zabiegi! Doładowanie, aby zacząć jutro”.

Rose i Giovanni stali się niezwykle popularni od czasu, gdy zostali zwycięzcami serii 2021. Podbili serca narodu, wykonując poruszający wybór Couple’s Choice do piosenki Symphony Zary Larsson, która pozostawiła publiczność i widzów we łzach. Duet okazał szacunek i podniósł świadomość społeczności niesłyszących, gdy muzyka ucichła, gdy nadal tańczyli w ciszy.

Uwielbiamy nowy wygląd!

Kiedy ich wspólna praca dobiegła końca, Rose złożyła emocjonalny hołd swojemu partnerowi tanecznemu. „Sześć miesięcy temu nie miałam pojęcia, na co się zapisałam i szczerze mówiąc byłam przerażona” – powiedziała. „Teraz wiem na pewno, że była to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem, jaka to była szalona jazda i zmieniające życie doświadczenie.

„@giovannipernice, jestem bardzo wdzięczny, że byłeś częścią mojej Ścisłej podróży. Dziękuję za opowiedzenie mojej historii i pokazanie wszystkim, kim jestem. Nasza przyjaźń jest na pewno tak wyjątkowa i trwała. Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali, tak zwalił mnie z nóg, jesteś powodem, dla którego zaszliśmy tak daleko i wywarliśmy taki wpływ nie tylko dzięki tańcu. Bez was wszystkich nie byłoby to możliwe.

Giovanni Pernice przygotowuje się do kolejnej serii Strictly

Dodała: „Teraz jestem w domu, w mojej bezpiecznej przestrzeni z pewnym spokojem po trąbie powietrznej, która była Strictly. Czuję, że wyruszam w nowe przygody i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej. Ale nigdy nie zapomnę tego wszystkiego, co ściśle mi dał. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.”

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego HELLO! Wyślij biuletyn, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button