Rozrywka

Rosie O’Donnell mówi, że córka „miała rację”, mówiąc, że nie dorosła normalnie

Rosie o’donnell Rosie O’Donnell cieniuje „dziwny” powrót Elisabeth Hasselbeck do „Widoku” Rosie O’Donnell odpowiada po tym, jak córka mówi, że wychowanie nie było „normalne” Aimee Hauer dostaje dziewczynę Rosie O’Donnell wytatuowany na ramieniu Rosie O’Donnell i dziewczyna Aimee Hauer debiutują na czerwonym dywanie

Rosie O’Donnell w pełni zgadza się ze swoją córką Vivienne, która wcześniej twierdziła, że ​​nie miała „normalnego” wychowania.

„Wiedziałam, o czym mówi” – ​​powiedziała aktorka w teledysku TikTok w piątek. „To nie jest normalne mieć trzy matki-lesbijki, a jedna z nich jest sławna i wdaje się w bójkę z prezydentem przez pięć lat lub dłużej”.

O’Donnell słynął z feudu z byłym prezydentem Donaldem Trumpem o dwie obelgi handlowe, zanim został wybrany. Nazywała go „pomarańczowym ślimakiem” i „sprzedawcą oleju wężowego”, podczas gdy on nazywał ją „grubą, niegrzeczną, wstrętną i głupią, „grubą świnią, „przegraną” i „obrzydliwą”.

„Ma rację, mówiąc, że nie było to normalne wychowanie, jak wszyscy jej przyjaciele, i jest OK” – kontynuował O’Donnell. „Możesz wyrażać swoje uczucia w naszej rodzinie, nawet jeśli robisz to w Internecie w zabawny sposób, a ja odpowiedziałem, pomyślałem w zabawny sposób”.

Wcześniej w tym tygodniu 19-latka powiedziała swoim zwolennikom TikTok, że życie z jej 60-letnią mamą-komik nie jest normalne, ponieważ nie miała pojęcia, że ​​„piękna kobieta”, która przychodziła na jej urodziny o imieniu Mo, była w rzeczywistości Madonną.

Rosie O’Donnell wspierała swoją córkę Vivienne, nazywając jej wychowanie „nienormalnym”.FilmMagic

Gwiazda „A League of Their Own” żartobliwie odpowiedziała, odpowiadając swojej córce w filmie TikTok.

„Vivi, co masz na myśli mówiąc, że nie zrobiłem niczego normalnego?” zapytała. „Robiłam normalne rzeczy. Jestem normalny. Jestem całkowicie normalna.”

Vivienne wspomina, że ​​Madonna była gościem na jej przyjęciach urodzinowych.fathervivienne/TikTok

Potem zażartowała: „Jezu, Viv. Opowiem ci kilka sekretów!”

O’Donnell podkreśliła w swoim nowym filmie, że żartuje, że wylała herbatę na córkę, wyjaśniając: „Nie mam przed nią żadnych tajemnic. Jest wspaniałym dzieckiem, zawsze nim była.

O’Donnell rozumie, dlaczego jej córka powiedziała, że ​​jej dzieciństwo było niezwykł[email protected]/TikTok

Vivienne jest najmłodszym z czwórki dzieci O’Donnell z byłą żoną Kelli Carpenter. Była para jest także rodzicami 27-letniego Parkera i 22-letniego Blake’a oraz 24-letniej córki Chelsea.

O’Donnell jest także mamą 9-letniej córki Dakoty, którą dzieliła ze swoją drugą żoną Michelle Rounds, która zmarła we wrześniu 2017 roku w wieku 46 lat.

Obecnie spotyka się z Aimee Hauer.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button