Rozrywka

Rozdzierające serce prywatne łzy Sophie Wessex w samochodzie pogrzebowym – zdjęcia

Pogrzeb królowej odbył się w poniedziałek i był to czas pełen emocji dla wszystkich zaangażowanych.

WIĘCEJ: Pogrzeb królowej, jak to się stało: odwaga księcia Jerzego i księżniczki Charlotte i najbardziej poruszające królewskie chwile

Emocje towarzyszące wydarzeniu dotarły do ​​wielu podczas nabożeństwa i widać było, jak wycierają łzy chusteczkami. Jedną z poszkodowanych była Sophie Wessex, a hrabinę wyobrażano sobie, jak wyciera oczy, siedząc w samochodzie po trudnym dniu dla niej i jej męża, księcia Edwarda.

Ładowanie gracza…

ZEGAREK: Łzy księcia Edwarda i Sophie Wessex podczas pogrzebu królowej

Hrabia i hrabina Wessex otarli łzy, siedząc w Opactwie Westminsterskim.

CZYTAJ: Książę Edward i hrabina Sophie uczestniczą w czuwaniu wnuków z wzruszającego powodu

ZOBACZ: Królowa Camilla Consort i pasujące torebki hrabiny Wessex na pogrzebie królowej

Zauważono również, że książę Edward wycierał twarz, gdy jego żona Sophie spojrzała na swojego męża. Chwilę później Sophie chwyciła się chusteczką i otarła łzy.

W jednej miłej chwili, gdy członkowie rodziny szykowali się do wyjazdu, Sophie kładła rękę na ramieniu księcia Jerzego.

Przed rozpoczęciem nabożeństwa hrabia i hrabina Wessex dołączyli do innych członków rodziny królewskiej, gdy szli w procesji, gdy pogrzeb królowej został wniesiony do Opactwa Westminsterskiego.

Sophie miała prywatną chwilę

Gdy przybyła na nabożeństwo, mama dwójki dzieci została przedstawiona w czarnej sukience płaszczowej z subtelnym haftowanym kwiatowym wzorem na całym ciele, którą połączyła z damskim uchylonym kapeluszem w stylu trilby.

W jej klapie znajdowała się błyszcząca broszka, co miało znaczące znaczenie. Jej przykuwający wzrok kawałek przedstawia dwie truskawki, w mieszance czarnych i srebrnych diamentów.

SPÓJRZ: Sophie Wessex przybywa na pogrzeb królowej w najbardziej wyjątkowym stroju z uderzającymi detalami

CZYTAJ: Dlaczego Meghan Markle podróżowała z Sophie Wessex, a nie Kate Middleton?

Ostatnim razem, kiedy Sophie nosiła go publicznie, była w obecności królowej w Royal Ascot w 2014 roku, co sprawi, że fakt, że nosiła go dzisiaj na państwowym pogrzebie, będzie jeszcze bardziej przejmujący.

Sophie prawdopodobnie będzie obecna później, gdy królowa zostanie pochowana podczas prywatnej ceremonii, w której uczestniczy tylko rodzina i przyjaciele.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button