Rozrywka

Rozmowy z przyjaciółmi Alison Oliver Żarty o „zawstydzających” scenach seksu z Joe Alwynem: Chodzi o „zaufanie osobie”

Nie ma tu nic niewygodnego. Alison Oliver mówi „było świetnie” pracować z koordynatorem ds. intymności przy filmowaniu scen seksu z Joe Alwyn dla Hulu Rozmowy ze znajomymiktóry zadebiutuje w niedzielę 15 maja.

5 rzeczy, które należy wiedzieć o Alison Oliver

Nowicjusz, 23-letni Oliver i 31-letni Alwyn, grają odpowiednio Frances i Nicka w serialu, który pochodzi z tego samego zespołu kreatywnego, który zaadaptował inną bestsellerową powieść Sally Rooney, Normalni ludzie.

Enda Bowe/Hulu

“[Ita O’Brien] ma naprawdę genialny system, przez który przechodzi z tobą, kiedy zbliżasz się do tych scen” – powiedział wyłącznie Oliver Nas tygodniowo przed premierą. „Ona w pewnym sensie prześle z tobą tekst dogłębnie i zawsze będzie mieć wrażenie, że te sceny są tam jako przedłużenie dialogu i że jest tam, aby w pewnym sensie kontynuować opowiadanie historii, a nie coś w rodzaju nieuzasadnionego lub po prostu pewnego rodzaju rzucona. Ona naprawdę cię uspokaja i zaczyna mówić o tym, jakie kształty chcesz ułożyć, aby opowiedzieć historię.

Podczas układania choreografii każdej intymnej sceny proces O’Briena pomógł aktorom zaufać sobie nawzajem, co ograniczyło wszelkie niezręczności.

„Robi wszelkiego rodzaju wstydliwe rzeczy, siadając na podłodze i próbując różnych rzeczy. A potem po prostu ją kopiujesz – wyjaśnił Oliver. „Myślę, że przez tę ilość prób, rozmawiając o tym i ufając osobie, z którą grasz, i wszystkim ludziom wokół ciebie, możesz naprawdę przyjść na te sceny i poczuć się pewnie i bezpiecznie. I że jesteś w stanie naprawdę myśleć o opowiadaniu historii, a nie o czymkolwiek innym”.

Wszystko, co należy wiedzieć o „Rozmowach z przyjaciółmi”

Według Olivera współpraca z Alwynem była „niesamowita”. „Jest bardzo hojnym aktorem i myślę, że wiele się nauczyłem, obserwując jego pracę i to, jak podszedł do swojej roli i przygotował się do niej. A on po prostu wnosi do tej postaci taką łatwość i taką wrażliwość, że tak wiele się nauczyłem, jak kontynuowałem. Czuję, że oboje tak bardzo kochamy nasze postacie i myślę, że świetnie się bawiliśmy, przesłuchując ich dynamikę i odtwarzając sceny między Nickiem i Frances” – rzuciła do Nas. „Jesteśmy po prostu wspaniałymi przyjaciółmi. Kiedy się spotkaliśmy, od razu się zżelowaliśmy, co jest wielkim szczęściem, ponieważ spędziliśmy razem tyle czasu i po prostu czuję się tak, mam szczęście, że mogłem to zrobić z nim.

Rozmowy z przyjaciółmi Alison Oliver o zawstydzaniu Joe Alwyn Sex Scenes
Enda Bowe/Hulu

Wyszkolony w Akademii Lir — jak Normalni ludzie Paweł Mescal — dramat jest pierwszym dużym osiągnięciem aktorskim Olivera, z Jemima Kirke oraz Sasha Lane dopełnienie obsady. Melissa Nicka i Kirke jest zamężna, a dublińscy studenci, Frances i Bobbi (Lane), spotykali się wcześniej, Frances i Nick nawiązują zagmatwany romans.

Najlepsze trójkąty miłosne w telewizji i filmach

„Są trochę dziwną parą. To trochę dziwna para – zadumał się Oliver. „I uważam, że to naprawdę interesujące rzeczy, które nie są zbyt konwencjonalne. Myślę, że przy pierwszym spotkaniu jest między nimi coś w rodzaju instynktownej intrygi, może jak wzajemne zrozumienie. Oboje są bardziej introwertyczni w parze w swoich partnerach. Myślę, że kiedy są pozostawieni razem w kontekście społecznym, muszą negocjować. Kto poprowadzi? Kto będzie śledzić? Oni w pewnym sensie budują ten dialog lub ten sposób komunikowania się ze sobą, co mnie bardzo zainteresowało i myślę, że są naprawdę interesujące w swoich wzajemnych relacjach. A potem myślę, że to rośnie i jest w tym tak wiele różnych elementów, ale myślę, że jest to rodzaj wzajemnego zrozumienia i przyciągania, ale zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego, a właściwie w miarę upływu czasu tworzą przestrzeń dla każdego innych, aby uzdrowić lub poczuć się zrozumianym z tego, czego wcześniej nie otrzymywali”.

Rozmowy z przyjaciółmi Alison Oliver o zawstydzaniu Joe Alwyn Sex Scenes
Enda Bowe/Hulu

Dodała: „To naprawdę wyjątkowy związek, ale myślę, że jest w nim coś, co łączy ich z powrotem”.

Oczywiście para staje przed wyzwaniami w ich sekretnym romansie, który jest wzmacniany, gdy Frances próbuje pokierować swoją nowo odkrytą przyjaźnią i utrzymującymi się uczuciami do Bobbi. Dla Olivera nie jest pewna, z kim Frances powinna ostatecznie skończyć.

Gwiazdy, które nosiły protetyczne części ciała NSFW na ekranie

„Może to przebiegać na wiele sposobów i nie wiem, co się stanie, ale… myślę, że od zerwania z Nickiem przeszła przez taką zmianę i uświadomiła sobie tak wiele rzeczy i wróciła z Bobbi. A to zerwanie z Nickiem było tak trudne i wciąż jest tak wiele zamknięcia, które wydaje mi się, że ona czuje, że musi to zrobić. Myślę, że oba mogą być prawdziwe. Myślę, że jest zakochana w Bobbi, mieszka z Bobbi i jest szczęśliwa z Bobbi. Ale nadal może tęsknić za Nickiem i wciąż może myśleć o poprzednim związku” – wyjaśniła Nas. „A więc kiedy to się stanie, nawet jeśli pójdzie się z nim zobaczyć, myślę, że to zupełnie inna Frances pójdzie do niego z powodu zmiany, jaką przeszła od czasu ich rozstania. I myślę, że to naprawdę fajne ze strony Sally, że to robi, nie umieszczając wszystkich z powrotem w swoich pudełkach lub w swoich parach. Pozwala, by było to niejednoznaczne lub, jak sądzę, bałaganiarskie w całej historii. Myślę, że to naprawdę ciekawe zakończenie i zdecydowanie czuję, że już nie wróciło do cyklu. Myślę, że to coś nowego”.

Rozmowy ze znajomymi12 półgodzinnych odcinków ma się pojawić w Hulu w niedzielę 15 maja.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button