Rozrywka

Rozwiedzione gwiazdy HGTV organizują weekendy urodzinowe dla swoich nowych małżonków

Getty „Flip or Flop” gości Tarka i Christinę El Moussa w szczęśliwszych czasach na imprezie świątecznej 2014

Rozwiedzione gwiazdy HGTV, Tarek El Moussa i Christina Hall, spędzały weekendy, świętując urodziny swoich nowych małżonków przy wymyślnych kolacjach i luksusowych wypadach. Była para, która sfinalizowała rozwód w 2018 roku i zakończyła swój hitowy program „Flip or Flop” na początku 2022 roku, udostępniła zdjęcia i filmy z oddzielnych uroczystości, które odbyły się w ten sam weekend.

Wewnątrz weekendu urodzinowego Tarka El Moussy dla żony Heather

16 września 2022 r. Tarek El Moussa udostępnił pierwszy z trzech urodzinowych postów z okazji 35. urodzin Heather Rae El Moussa. Para wyszła za mąż w październiku 2021 r. i spodziewa się pierwszego dziecka, małego chłopca, na początku 2023 r.

„Wszystkiego najlepszego dla miłości mojego życia @heatherraeyoung” napisał obok kolekcji zdjęć i filmów z ich najbardziej pamiętnych chwil. „Nie ma na świecie nikogo takiego jak ty:)! Masz złote serce, a moje serce rozjaśnia się za każdym razem, gdy wchodzisz do pokoju. Jak powiedziałem w dniu naszego ślubu, sprawiasz, że chcę być lepszym mężczyzną.

Urodzinowa dziewczyna, która występuje w Netflixie „Sprzedam zachód słońca”, również napisała o swoich urodzinach, udostępniając na Instagramie zdjęcia z efektownej urodzinowej kolacji w Craig’s w West Hollywood. Przyjaciele, którzy wzięli udział w prywatnej imprezie, to między innymi gwiazdy „Selling Sunset” Emma Hernan, Chelsea Lazkani i Mary Fitzgerald.

„Jestem bardzo wdzięczna, że ​​chodzę w 35 z najlepszym mężem, dodatkowymi dziećmi, rodziną, przyjaciółmi i małym chłopcem w drodze” – napisała Heather w ramach długiej wiadomości z podziękowaniami w swoim poście.

17 września obchody urodzin trwały dalej, a Heather udostępniła kolejny post, w którym ujawniła, że ​​jej mąż zabrał ją na romantyczny weekend w Malibu.

„Czyste szczęście” – napisała. „Mój mąż zawsze sprawia, że ​​czuję się jak najbardziej wyjątkowa kobieta na świecie. Zaplanował weekend przytulania się w pięknym bungalowie malibu wypełnionym kwiatami, prywatną romantyczną kolację z moim maluszkiem i po prostu relaks.. dokładnie o to prosiłam. To najlepsze urodziny.

W niedzielę wieczorem, 18 września, Tarek opublikował więcej zdjęć z weekendu, w tym kolację nad oceanem w Nobu Malibu, na którą para koordynowała się w czerni od stóp do głów.

„W ten weekend świętujemy moją żonę (i każdego dnia), ale jest coś do powiedzenia o relaksującym weekendzie urodzinowym” – napisał. „Zakończenie weekendu uczuciem odświeżenia i gotowości na tydzień”.

Przez cały weekend Tarek i Heather opublikowali dodatkowe zdjęcia do swoich relacji na Instagramie, od błyszczącej, wysadzanej koralikami torby na stole obiadowym po migawkę cyfrowego planu treningowego Tareka.

Wewnątrz weekendu urodzinowego Christiny Hall dla męża Josha

Aby nie zostać gorszym, była żona Tarka, Christina Hall, również spędziła weekend w trybie urodzinowym, na wycieczce ze swoim nowym mężem Joshem Hallem, przed jego 40. urodzinami 19 września.

W nocy 17 września Christina udostępniła w swoich Instagram Stories zdjęcia z intymnej kolacji w Arbol, indyjskiej i azjatyckiej restauracji serwującej owoce morza fusion znajdującej się w luksusowym kurorcie Las Ventanas al Paraíso w Los Cabos w Meksyku. Obaj pozowali w objęciach na malowniczym chodniku restauracji, z gigantycznym drzewem oświetlonym latarniami za nimi.

Następnego dnia Josh zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym on i Christina przechadzają się ulicami Los Cabos, gdy nosi gigantyczne sombrero i pokazuje kciuk w górę.

Podpisał zdjęcie: „Daję mu sześć miesięcy” i dodał hashtagi #żona i #welive. Podobno para uciekła na początku 2022 roku, choć nigdy nie podali konkretnej daty ślubu. Odnowili swoje śluby podczas wystawnej ceremonii i przyjęcia na Hawajach 4 września.

Kontynuując ich urodzinowy weekendowy wypad – który może również służyć jako opóźniony miesiąc miodowy – Christina opublikowała film do swoich Stories 18 września, w którym Josh wylegiwał się na plaży, ubrany w kąpielówki i to samo gigantyczne sombrero, co na zdjęciu, które opublikował.

Spojrzał na nią i powiedział: „Po prostu żyję moim najlepszym życiem, kochanie”, a ona obróciła kamerę, aby pokazać plażę i ocean wokół nich.

W zeszłym roku para świętowała również urodziny Josha w Meksyku. Według magazynu People, jego urodzinowy weekend spędzili w Cabo San Lucas.

Christina i Tarek mają dwoje dzieci — córkę Taylor, która 22 września kończy 12 lat, i 7-letniego syna Braydena. Christina ma również trzyletniego syna Hudsona, który ma osobowość telewizyjną i drugiego męża Anta Ansteada, którego na Instagramie para uczestniczy razem w meczu LA Galaxy w weekend.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button