Rozrywka

Rozwiodłam się z mężem gaslightingiem – 10 lat zajęło mi pokonanie go, ale teraz jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek z kimś nowym

ROZWÓDKA otwarcie mówi o swoim trudnym rozstaniu z mężem, który ją gazował przez lata, zanim w końcu zebrała się na odwagę, by go opuścić.

Od tego czasu mama jedynaka odbudowała swoje życie i znalazła szczęśliwe zakończenie z nowym partnerem – ale zdradziła, że ​​prawie go odepchnęła z powodu swojej bolesnej przeszłości.

2

Anonimowa kobieta, która użyła imienia Gina w szczerym wywiadzie dla strony internetowej Nowej Zelandii Capsule dla ich serii Divorce Diaries, wyjaśniła, że ​​kiedy po raz pierwszy spotkała swojego byłego, był on definicją idealnego faceta.

Pochwalił ją, a ona upadła na kolana, a ich związek stał się pozornie nie do złamania.

Ale gdy ich romans się rozwinął i Gina zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem pary, jej mąż powoli, ale pewnie przekształcił się w kogoś innego na jej oczach.

Powiedziała Capsule: „Oświetlenie gazowe nastąpiło naprawdę szybko. Zaczął od powiedzenia: „O mój Boże, spotkałem tę wyśnioną osobę”, a po drugiej stronie wszystko ucichło.

„Były te długie okresy absolutnej ciszy, jakbym nie spełnił jego oczekiwań i musiał zostać ukarany.

„To tak ekstremalne, przeciwstawne zachowanie, że sprawia, że ​​idziesz: 'Gdzie, u diabła, poszła ta osoba?’”

Sprawy stały się tak okropne, że Gina zaczęła odsuwać się od przyjaciół i rodziny po tym, jak jej partner powiedział jej, że to wszystko jest w jej głowie.

Kontynuowała opowiadanie nowozelandzkiej stronie internetowej: „Zaczynasz myśleć, że to ty wariujesz, mimo że w głębi duszy wiesz, że nie tylko śnisz.

„Ale osoba, której ufasz najbardziej, mówi ci, że wariujesz. Zaczynasz wątpić we własne zdrowie psychiczne”.

Po porodzie sytuacja pogorszyła się, a u Giny zdiagnozowano depresję poporodową.

Ale z perspektywy czasu po swojej stronie, Gina utrzymuje, że doświadczała problemów z powodu emocjonalnej manipulacji podczas ich związku.

Choć początkowo trudno jej było zwierzyć się komukolwiek z tego, przez co przechodzi, Gina opuściła swojego byłego i zaczęła nowy rozdział.

Byłem na Love Island i są cztery OGROMNE rzeczy, których program ZAKAZUJE w telewizji
Mężczyzna ujawnia, że ​​używamy błędnych notatek Post It i to oszałamia ludzi

Po dziesięciu latach uczęszczania na różne terapie, Gina czuje się, jakby zdecydowanie opuściła go w przeszłości i jest oddana swojemu nowemu życiu ze swoim nowym partnerem.

Doszła do wniosku: „Partner, którego teraz mam, jest niesamowity.

„Ale prawie pozwoliłem mu odejść, ponieważ był taki miły i byłem tak przyzwyczajony do bycia traktowanym jak gówno; Nie wyleczyłem się całkowicie”.

Gina od tego czasu pozostawiła za sobą bolesną przeszłość i znalazła trwałą miłość

2

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button