Rozrywka

Ryan Gosling i Margot Robbie mierzą się na planie filmu „Barbie”

Więcej informacji: Barbie Ryan Gosling jest opalona i bez koszulki, gdy Ken w filmie „Barbie” Kim Kardashian dzieli się zdjęciami Barbie, zrobionymi przez córkę North West Simu Liu, woskowane ciało dla „Barbie”: „Jedno z najbardziej bolesnych doświadczeń” Laverne Cox bliźniakami z jej lalka Barbie na imprezie z okazji 50. urodzin

Taaa!

Ryan Gosling i Margot Robbie stylowo wcielili się w role Barbie z Dzikiego Zachodu i Kena na planie wyczekiwanego filmu „Barbie” Grety Gerwig w Los Angeles we wtorek, po raz pierwszy zauważono, że dwójka głównych bohaterów filmuje razem.

Platynowowłosy duet był wystrojony w zachodnie stroje, w tym pasujące kowbojskie kapelusze i różowe bandany na szyjach.

Barbie Robbiego, oczywiście, miała swój charakterystyczny odcień od stóp do głów; jej całkowicie różowy kostium składał się z kamizelki i spodni z dzwonami pokrytymi aplikacjami w gwiazdki.

Tymczasem Ken Goslinga miał na sobie czarną kowbojską koszulę z frędzlami, rozszerzane spodnie i białe buty ze spiczastymi palcami.

Obaj skoordynowali się w strojach inspirowanych kowbojami.APEX / MEGA

W zeszłym tygodniu internet oszalał na punkcie pierwszego zdjęcia 41-letniego aktora „Drive” w postaci. Na zdjęciu blond Gosling wydaje się ciemno opalony i bez koszuli, kołysząc dżinsową kamizelkę i dżinsy oraz bieliznę peekaboo z paskiem z logo „Ken”.

Życie w plastiku jest fantastyczne.Warner Bros. Pictures

W „Barbie”, który ma trafić do kin 21 lipca 2023 roku, występują także Issa Rae, Will Ferrell, Michael Cera, America Ferrera i Kate McKinnon, chociaż szczegóły dotyczące ich ról nie zostały ujawnione.

Aktor Marvela Simu Liu ma również pojawić się – jako jedna z kilku lalek Kena, jeśli wierzyć plotkom – i w pełni zaangażować się w tę rolę, woskując całe swoje ciało.

Do duetu dołączą na ekranie Simu Liu, Will Ferrell, Issa Rae i inne ważne nazwiska.APEX / MEGA

„Woskowanie było co najmniej edukacją” – powiedział niedawno Liu The Independent. „To było jedno z najbardziej bolesnych doświadczeń w moim życiu. Mam nowy podziw dla niewiarygodnie odważnych kobiet, które przechodzą przez to co miesiąc”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button