Rozrywka

Sagna EXCLUSIVE, Kanonierzy „liczą” na Salibę, agentkę Dybali w Londynie, Arsenal POWIĄZANY z brazylijskim cudem – najnowsze

Oceny piłkarzy Arsenalu

Tottenham 3-0 Arsenal — Oceny zawodników — część pierwsza.

Kanonierzy odnieśli ogromny cios w wyścigu o kwalifikacje do Ligi Mistrzów, gdy Spurs wpadli w zamieszki z przewagą jednego człowieka.

Aaron Ramsdale – 7/10

Nic nie mógł zrobić w sprawie rzutu karnego, mierząc się z jednym z najlepszych wykonawców 12 jardów w światowej piłce nożnej.

Nie mógł też być obwiniany za pozostałe dwa gole z bałaganem, który był przed nim, i zrobił przyzwoite przystanki, aby odmówić Emersonowi i Kane’owi.

Cedric Soares – 4/10

Oddał karę, wpychając Son w niepotrzebne pole karne. Próbowałem to nadrobić kilkoma biegami na płuca, aby nadążyć za Kane’em.

Jednak to właśnie ta kara wywołała kapitulację Arsenalu.

Rob trzymający 1/10

Wdał się w kilka czarujących bójek z Sonem Heung-minem, a jego ego, by zrzucić Spurs z piłki, przyniosło mu niepotrzebną wczesną żółtą kartkę.

Następnie całkowicie stracił fabułę po niepotrzebnym zderzeniu z piłką z Sonem, co dało mu czerwoną kartkę w 34. minucie.

Gabriel 5/10

Nie jest to najgorszy obrońca Arsenalu tego wieczoru, ale kilka razy został złapany i pozwolił Harry’emu Kane’owi uderzyć go gałką muszkatołową więcej niż raz.

Swoją noc zakończył na kwaśnym tonie po tym, jak kuśtykał z powodu kontuzji.

Takehrio Tomiyasu 6/10

Zmuszony do grania w nienaturalnej roli lewego obrońcy z zaginionym Kieranem Tierneyem.

Nie zrobił nic złego i wszedł na środek obrony po czerwonej kartce Roba Holdinga.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button