Rozrywka

Sal i Mallory mieli różne historie o swoim zerwaniu w „Love Is Blind: After the Altar”

Spoiler Alert: Ten artykuł zawiera drobne spoilery dla Love Is Blind: After the Altar Season 2.

Druga edycja Love Is Blind: After the Altar zadebiutowała na Netflix 16 września, a fani doganiają znane gwiazdy (bez Shake Chatterjee) po raz pierwszy od czasu, gdy sezon 2 pojawił się na streamerze w lutym 2022 roku .

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Podczas gdy fani koncentrowali się na tym, czy Kyle Abrams i Deepti Vempati zdecydują się w końcu przenieść swoją przyjaźń na wyższy poziom i czy w rozmowach towarzyskich między Shainą Hurley i Shayne Jansen był dramat, w trzeci i ostatni odcinek programu specjalnego.

Po tym, jak Salvador „Sal” Perez przyprowadził swoją obecną dziewczynę, Jessicę „Jessi” Palkovic, aby spotkać się z resztą gwiazd kapsuł z drugiego sezonu, usiadł z rodzeństwem, aby omówić swoją wersję tego, dlaczego zerwał z narzeczoną, Mallory Zapatą, na ołtarz.

Źródło: Netflix

Mallory i Sal w drugim sezonie „Love Is Blind”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Twierdził, że około tydzień przed ślubem wydarzyło się coś, co dało mu pewność, że nie może powiedzieć tak w dniu ślubu. Podczas gdy Sal wcześniej nawiązywał do tego incydentu podczas zjazdu sezonu 2, specjalny odcinek specjalny po ołtarzu był pierwszym, w którym publicznie przedstawił swoją wersję historii.

Co wydarzyło się między Salem i Mallory przed ich ślubem? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co Sal miał do powiedzenia swojemu rodzeństwu i dowiedzieć się, jaka była odpowiedź Mallory’ego.

Dlaczego Sal i Mallory zerwali? Sal omówił swoją wersję tego, dlaczego między nimi wszystko się skończyło.

Po tym, jak główna grupa sezonu 2 ponownie spotkała się w wynajętym domu, aby uczcić urodziny Natalie Lee w odcinku Po ołtarzu, gwiazdy Love Is Blind wróciły do ​​Chicago. Sal spotkał się ze swoim rodzeństwem, Victorią i Daisy, aby omówić możliwość zaręczenia się z Jessi i opowiedzieć, dlaczego między nim a Mallory naprawdę nie układało się.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Ochraniałem Mallory przez całe to doświadczenie i nie wiem dlaczego” – powiedział Sal w konfesjonale w trzecim i ostatnim odcinku programu specjalnego. – Nie sądzę, żeby na to zasłużyła. Myślę, że powinnam była bardziej mówić moją prawdę i nie chcę już dłużej chronić Mallory. Nie muszę już chronić Mallory.

Sal dalej opisał, dlaczego właściwie zdecydował się odmówić Mallory przy ołtarzu. Powiedział, że oboje planowali spędzać wolny czas i iść na zakupy na tydzień przed ślubem.

Źródło: NetflixArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Nie słyszałem o niej przez dwie godziny. W końcu chodzę do kilku sklepów, czekając na nią, ponieważ mówi, że się ze mną spotka” – kontynuował. „Ale podczas ostatniego telefonu, który od niej dostałem, bełkotała swoje słowa, a ja po prostu zacząłem wracać do mieszkania”.

W drodze powrotnej do swojego mieszkania Sal powiedział, że widział mężczyznę wyrzucającego filiżankę przez okno, a potem usłyszał kobiecy głos mówiący: „To moja kawa”.

– Pomyślałem: „Wow, to brzmiało bardzo jak Mallory”. Zaglądam do samochodu, a Mallory jest tam z jakimś przypadkowym facetem, po prostu pijanym – dodał. Następnie zwrócił się do swojego rodzeństwa. „To była ta noc, kiedy właściwie przyszedłem i zostałem z wami wszystkimi, ponieważ nie mogłem zostać w tym mieszkaniu tej nocy”.

Później w odcinku Mallory zwróciła się do Sali i podzieliła się swoją stroną tego, co wydarzyło się przed ślubem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej Reklama Mallory podzieliła się swoją stroną historii podczas napisów końcowych „After the Altar”.

Podczas gdy wersja wydarzeń Sala sugerowała, że ​​jego ówczesny narzeczony był pijany i spotykał się z „przypadkowym facetem”, Mallory powiedziała, że ​​mężczyzna w samochodzie był w rzeczywistości jej długoletnim przyjacielem. Powiedziała również, że powiedziała to Salowi i że on „zabawił się[ing] ofiara jebana”.

„Byłam z przyjaciółmi, bo nie widziałam ich od dłuższego czasu i po prostu nadrabialiśmy zaległości. Rozmawiałyśmy o tym” – powiedziała Mallory w konfesjonale, zanim wspomniała, że ​​mężczyzna w samochodzie był jej kumplem.

Źródło: NetflixArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

„To ktoś, kogo znam przez większość mojego życia i który jest jednym z moich najbliższych przyjaciół. I nie wiem, czy Sal myślał, że to było jak – wiesz, bo to mój przyjaciel – źle zrozumiał sytuację , ale tego dnia w ogóle nie wystawiłam Sali na nogi… Nie wiem, dlaczego w ogóle o tym się mówi – dodała. „Wow, wszystko, żeby po prostu zagrać ofiarę pieprzonej ofiary.”

Mallory i Sal mogą nie zgadzać się co do tej pamiętnej nocy przed ślubem, ale teraz oboje zgadzają się, że ich związek nigdy nie zadziałałby poza kapsułami.

Love Is Blind Season 2, który obejmuje trzyczęściową serię After the Altar, jest już dostępny do streamowania w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button