Rozrywka

Sally Nugent ujawnia wyjątkowy rytuał śniadaniowy BBC Dana Walkera przed wyjściem z programu

Sally Nugent ujawniła wyjątkowy rytuał śniadania BBC Dana Walkera przed jego odejściem na BBC Breakfast w przyszłym tygodniu.

Podczas środowej (11 maja) odsłony ukochanego porannego programu, 50-letnia nadawca i jej były współprowadzący Strictly powitali Boyzlife na czerwonej kanapie.

Gdy irlandzcy przystojniacy Keith Duffy i Brian McFadden dołączyli do programu, by promować swój nowy album, Old School, brunetka nie mogła nie ujawnić porannej rutyny swojego partnera po sześciu latach w programie.

Podczas wywiadu z boybandem 50-letni prezenter wyznał, że tata trójki dzieci „kocha balladę” o 5 rano, przygotowując się do ich porannego show.

Sally Nugent ujawniła wyjątkową poranną rutynę Dana Walkera na śniadanie BBC (Zdjęcie: BBC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Dan przypadkowo znalazł się pod autobusem swojego współprowadzącego, gdy powiedział dynamicznemu duetowi: „Muszę powiedzieć, że jedną z pierwszych rzeczy, które Sal powiedział dziś rano, było to, że kocha mocną balladę”.

Zszokowana jego zdradą, poprawiła jego oświadczenie, mówiąc: „Trzymaj się, kochasz też power balladę!

„Zamierzam się czymś podzielić [with you]bardzo często rano Dan zagra balladę o piątej rano.”

Dan próbował ukryć swoją żenującą poranną rutynę, obwiniając ją o Sally (Zdjęcie: BBC)

Lekko zaczerwieniony, kochający ojciec wyznał: „Uwielbiam poranną balladę o sile”.

Brian nie mógł nie zgodzić się z poranną rutyną gwiazdy śniadaniowej, dodając: „Tak [you need] z samego rana pompuj pięścią, ruszaj. Jest tam mnóstwo pompujących pięściami”.

Pojawia się, gdy Dan odlicza dni do wyjścia na śniadanie w BBC po sześciu latach pracy nad ukochanym porannym programem.

Na szczęście Boyzlife poparł miłość prezentera do ballad na antenie (Zdjęcie: BBC)

Gwiazda telewizyjna ma przejść w przyszłym miesiącu do telewizyjnego rywala Channel 5, a szefowie BBC jeszcze nie ogłosili, kto zastąpi nadawcę.

Różne osoby otrzymały wskazówki, aby wejść do roli prezentującej się na czerwonej sofie, a wielu fanów serialu sugeruje, jak Jon Kat i Ben Thompson, aby podeszli do stanowiska.

Inni sugerowali, że prezenter sportowy Mike Bushell lub prezenterka biznesowa Nina Warhust byliby dobrymi propozycjami, aby poprowadzić program z mamą jedynki.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button