Rozrywka

Salma Hayek zabija w stringach bikini i kapeluszu plażowym w oszałamiającym nowym zdjęciu: „Happy Monday”

Źródło: Ross Hodgson/Shutterstock

Salma Hayek55 lat, dobrze zaczęła swój tydzień wolnego i była muy caliente robiąc to. W poniedziałek, 15 sierpnia, aktorka opublikowała zdjęcie na Instagramie, ubrana w czarne stringi bikini, do którego dołączyła opadającą plażową czapkę i parę ciemnych okularów przeciwsłonecznych. Ubrała się w czarno-białą parkę w sekstowej fotce, którą udostępniła swoim 21,6 milionom obserwujących na Instagramie!

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Salmę Hayek Pinault (@salmahayek)

Na zdjęciu Salma wyglądała elegancko i pewnie, gdy szła w kierunku aparatu. Trzymała ręce po bokach, oddzielone od swojej godnej pozazdroszczenia figury na tyle, by pokazać jej obecność gwiazdy filmowej. Stając jedną nogą przed drugą, jej krok był oczywisty. Miała mokre, czarne włosy z przedziałkiem na środku pod czarnym kapeluszem. Salma nosiła tylko jedną bransoletkę, prostą srebrną. Na zdjęciu nie nosiła butów. Zamiast tego jej brązowe nogi trzymano boso. Przyglądając się uważnie, okazało się, że Salma miała wypielęgnowane palce u nóg i pomalowane na biało.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Salmę Hayek Pinault (@salmahayek)

Salma nie była jednak jedynym przepięknym elementem na zdjęciu. Za Salmą tropikalny krajobraz składał się z rozległego, błękitnego oceanu, który znajdował się daleko poniżej fortecy nadmorskiej, którą Salma obdarzyła swoją obecnością. W tle kołysały się palmy. Chodnik, po którym truchtała, wydawał się być skrupulatnie stworzony przez architekta, z ostrymi liniami wykonanymi z białych betonowych płyt. Było oczywiste, że to zdjęcie zostało zrobione w bujnym miejscu, które było niewątpliwie eleganckie!

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Salmę Hayek Pinault (@salmahayek)

Jak wiedzą fani aktorki, to nie pierwszy raz, kiedy pojawiła się w bikini w swoich mediach społecznościowych. Na zdjęciu, które udostępniła na swoim Instagramie w czerwcu, Salma miała na sobie wspaniałe fioletowe bikini. Wydawała się beztroska i szczęśliwa, z rękami uniesionymi nad głową. W zamieszczonym powyżej przystawce mąż Salmy — francuski miliarder Francois-Henri Pinault60 — uśmiechnął się, gdy oboje żeglowali po oceanie w swoim luksusowym jachcie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button