Rozrywka

Samantha Markle twierdzi, że ma „RZECZYWISTY DOWÓD”, że Meghan zniesławiła ją jako sędzia, który zdecydował o zwolnieniu

Meghan Markle jest pozwana przez swoją przyrodnią siostrę Samanthę Markle za rzekome zniszczenie jej reputacji i uczynienie z niej przedmiotu „nienawiści na skalę światową” z komentarzami, które zrobiła podczas wywiadu z Oprah Winfrey i informacjami dostarczonymi autorom biografii „Znalezienie wolności”.

REKLAMA

Zespół prawników Samanthy powiedział, że ma „realną sprawę o zniesławienie” przeciwko księżnej Sussex, ponieważ zebrał możliwy do zdobycia „dowód fałszywości oświadczeń”, które Meghan złożyła podczas jej niesławnego wywiadu z Oprah. 57-latek, który pochodzi z pierwszego małżeństwa ojca Meghan z Roslyn Loveless, domaga się 75 000 dolarów odszkodowania.

REKLAMA

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

Samantha kto? Meghan Markle zaprzecza okłamywaniu Oprah o byciu „jedynakiem”, mówi, że to „subiektywne”

KSIĘŻNA W DOKU: Meghan Markle chce oddalić „bezpodstawny” pozew Samanthy Markle

REKLAMA

Samantha twierdzi, że wypowiedzi Meghan dotyczące jej dzieciństwa podczas wywiadu były w większości sfabrykowane, zwłaszcza jej twierdzenie, że była „wychowana jako jedynaczka”. Jamie Sasson z Ticktin Law Group, zespołu prawnego działającego dla Samanthy, złożył oświadczenie dla Newsweeka, w którym powiedział: „Jest to realne roszczenie, ponieważ mamy rzeczywisty dowód na fałszywość tych oświadczeń i że Meghan Markle złożyła te oświadczenia W Oprah zostały wykonane bezpośrednio, a w „Finding Freedom” została poinstruowana, aby umieścić te rzeczy w książce przez panią Markle [Meghan] przez e-mail. Gdybyśmy nie mieli e-maila, to byłaby inna historia”.

REKLAMA

„Część, której brakuje w całej tej sprawie, polega na tym, że zachowują się tak, jakby nie było szkody, która wynika z tych oświadczeń, które zostały złożone. Wyraźnie włożyliśmy w naszą skargę szkody, które wyrządzono Samancie Markle przez uznanie jej za kłamcę , Teraz spotyka się z komentarzami w Internecie jako „kłamliwa siostra Meghan” i nigdy nie kłamała o niczym” – podsumował Sasson.

Odpowiadając na twierdzenia zespołu prawnego Samanthy, zespół prawników Meghan argumentował, że ze względu na to, że oświadczenia w „Finding Freedom” nie zostały wypowiedziane przez samą Meghan, „nie może ponosić za nie odpowiedzialności”. Jeśli chodzi o twierdzenie Meghan, że dorastała jako jedynak, zespół twierdził, że był to „podręcznikowy przykład subiektywnej wypowiedzi na temat tego, jak dana osoba myśli o swoim dzieciństwie”.

REKLAMA

Dokumenty zespołu prawnego Meghan brzmiały: „Powód [Samantha] najpierw twierdzi, że może zaprzeczyć, że Meghan „dorastała jako jedynaczka. Ale to postrzeganie jest z natury niefalsyfikowalne. Trudno wyobrazić sobie bardziej osobiste i subiektywne odczucie niż to, jak postrzega się swoje dzieciństwo.

„Ponadto sprzeciw powoda całkowicie ignoruje kontekst oświadczenia, w którym pani Winfrey zapytała Meghan o jej „związek” z powodem (do którego pani Winfrey odnosiła się jako „przyrodnia siostra ze strony ojca).

REKLAMA

„Odpowiedź Meghan na to pytanie, że dorastała jako jedynaczka, nie miała być stwierdzeniem obiektywnego faktu, że nie ma genetycznego rodzeństwa ani przyrodniego rodzeństwa. Był to raczej podręcznikowy przykład subiektywnej wypowiedzi na temat tego, jak dana osoba myśli o swoim dzieciństwie”.

Toczący się spór między Meghan Markle i jej rodziną jest znany wszystkim. Wątek sporów, który wprawił publiczność w osłupienie, rozpoczął ojciec Meghan, Thomas Markle, który udzielił wielu wywiadów prasowych i ogłosił, że nie został zaproszony na wesele.

REKLAMA

Wracając do ostatniej sprawy o zniesławienie, w dokumentach sądowych Samantha twierdzi, że Meghan rozpoczęła kampanię mającą na celu publiczne zniszczenie reputacji jej i jej ojca.

Sędzia ma orzec w sprawie wniosku Meghan o oddalenie pozwu złożonego przez Samantę.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button