Rozrywka

Sarah Michelle Gellar mówi, że Covid nie był żartem – opowiada, jak spędziła izolację [Exclusive]

Buffy pogromczyni wampirów gwiazda Sarah Michelle Gellar nie planowała publikować postów o koronawirusie (Covid-19), ale po ciężkich chwilach z wirusem poczuła się zmuszona do podzielenia się swoim doświadczeniem.

„To zabawne, debatowałam o publikowaniu postów, ponieważ przede wszystkim zniknęłam” – powiedziała Showbiz Cheat Sheet o poście, który udostępniła na Instagramie. „Więc ludzie pomyślą, że coś jest ze mną nie tak”.

Gellar napisał na Instagramie o zdobyciu Covida: „Na szczęście jestem zaszczepiony i wzmocniony. Ale ludziom, którzy mówią: „to tylko przeziębienie”… może dla niektórych tak. Ale dla tej (stosunkowo) młodej wysportowanej osoby, która przez całe życie zmagała się z astmą i chorobami płuc, to nie jest moje doświadczenie”.

Dodała: „Nawet z terapią i wszystkimi moimi protokołami było to bardzo trudne. Wiem, że jestem na drodze do wyzdrowienia, ale z pewnością nie była to łatwa droga”.

Sarah Michelle Gellar powiedziała, że ​​Covid był twardy fizycznie, ale także emocjonalnie

Gellar powiedział, że posiadanie Covida ma również emocjonalną stronę. „Ale myślę, że więcej niż to, ludzie powinni to zrozumieć” – powiedziała. „To znaczy, byłem tak ostrożny przez dwa i pół roku jako ktoś, kto jest w dobrej formie i jest stosunkowo młody, ale ma podstawowe schorzenia. I to było naprawdę trudne.”

Sarah Michelle Gellar | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

„Oczywiście było to trudne fizycznie, ale także emocjonalnie” – wyjaśniła. „I mam nowe zrozumienie. Miałem szczęście w 2020 roku, aby odizolować się z rodziną i nie być tak naprawdę sam. A teraz trochę rozumiem tę emocjonalną stronę tego, przez co przechodzisz, kiedy naprawdę izolujesz się sam i co to robi”.

Opowiedziała, jak spędza czas w odosobnieniu

Gellar dodał: „Wywołuje wiele emocji. I wiesz, kiedy traktujesz to naprawdę poważnie i nagle to się dzieje… To jest życie. To przydarzy się ludziom. Ale także, żeby zrozumieć, dla tych ludzi, którzy mówią: och, to tylko przeziębienie. Na przykład, jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że może jeśli masz szczęście, to tak. Ale dla wielu z nas to nie jest takie doświadczenie”.

Przed uderzeniem w Covid, Gellar współpracował z Wells Fargo Active Cash Visa® Card, aby zachęcić ludzi do aktywowania swoich pasji i zdobywania punktów za wypróbowywanie nowych rzeczy. Śmiała się więc z samotności w domu ze swoim laptopem i kartą kredytową. „To było naprawdę interesujące dzisiaj rozmawiać o Active Cash i radości” – powiedziała. „Ponieważ ma to zupełnie nowe znaczenie dla mnie i rzeczy, które chcę robić, gdy wychodzę z sypialni. W końcu w pewnym momencie.”

Przez długi czas czuła się dość kiepsko, ale kiedy Gellar poczuła się lepiej, postanowiła jak najlepiej wykorzystać swoją izolację i zrobiła zakupy online. „Tak jak dziś rano, myślałem, wiesz co? Idę dziś do sklepu internetowego, bo kiedy wyjdę, będę wyglądać fantastycznie. Zamierzam kupić sobie nowe ubrania, bo to sprawia mi radość, kiedy tu jestem. I zajmie mi to, kiedy dostarczą pudełko z ubraniami, które będę mógł przymierzyć w samotności”.

Dlaczego Sarah Michelle Gellar kocha Wells Fargo Active Cash Card?

Gellar powiedział, że Active Cash jest jej kartą, na której można robić wiele innych zakupów. „Żartuję, że wygrałam loterię, ponieważ musiałam przeprowadzić rozmowę dotyczącą zarządzania pieniędzmi”, powiedziała o swoim partnerstwie z Active Cash.

„Wszyscy musimy dokonać ponownej oceny. Są rzeczy, których potrzebujemy, ale są też rzeczy, których chcemy” – zauważyła. „I to jest w porządku, ponieważ rzeczy, których pragniemy, sprawiają nam radość, sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi, no wiesz co? To sprawia, że ​​jesteśmy bardziej produktywni. To wszystko jest wielkim cyklem i idzie w parze. A teraz, kiedy w pewnym sensie ponownie wkraczamy w życie, musimy zapytać, jakie rzeczy sprawiają nam radość i jak zachęcić nas, abyśmy nie zrobili tego tylko raz, ale zrobili to jeszcze raz?”.

„I tak podobało mi się to, co próbowali zrobić Wells Fargo i Active Cash w tym sensie, że sprawimy sobie trochę radości, niezależnie od tego, czy jest to hobby, czy coś, czego nie zrobiłeś” – dodał Gellar. „Dla mnie było to pójście do salonu fryzjerskiego po raz pierwszy po tym, jak pozwolono nam znowu wyjść i zrobić sobie włosy. Po prostu czułem się tak dobrze”.

„Więc jak zachęcamy się do robienia rzeczy, które sprawiają nam radość?” – zapytał Gellar. „Ponieważ wtedy promieniuje z nas i ma taki wpływ na ludzi wokół nas. Mój mąż zawsze powtarza, że ​​nie zawsze możemy wpływać na otaczające nas sytuacje, ale możemy wpływać na to, jak na nie reagujemy”.

Weź udział w loterii na Instagramie Sarah Michelle Gellar, aby wygrać duże

Wells Fargo i Gellar osładzają ofertę dla każdego, kto chce realizować swoje pasje, uruchamiając loterię na Instagramie 24 czerwca i na kanale @sarahmgellar na Instagramie. Loteria, która zakończy się 1 lipca, da 10 osobom szansę na wygranie funduszy (po 400 dolarów każda) na swoje hobby, a dwoje z nich otrzyma 30-minutową konsultację finansową z Marshą Barnes, dyplomowanym pracownikiem finansowym, socjalnym i założycielem The Finance Bar, aby pomóc w rozpoczęciu ich pasyjnych projektów.

Brak konieczności zakupu. Aby wziąć udział, musisz być legalnym mieszkańcem USA w wieku 21 lat lub starszym. Loteria kończy się o 23:59:59 czasu pacyficznego w dniu 22.07. Limit: jedno wejście na osobę. Obowiązują ograniczenia i warunki. Zapoznaj się z linkiem w biografii @sarahmgellar, aby uzyskać pełne zasady i szczegóły. Unieważnij tam, gdzie jest to zabronione.

ZWIĄZANE Z: „Buffy the Vampire Slayer”: Buffy stała się niewidzialna, aby Sarah Michelle Gellar mogła zrobić sobie przerwę po odcinku muzycznym

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button