Rozrywka

Scheana Shay z Vanderpump Rules świętuje ślub Hannah Berner w Hamptons po dramacie z zaproszeniem Stassiego Schroedera

Scheana Shay, Hannah Berner i Stassi Schroeder. Shutterstock (3)

Świętujemy miłość! Jak Hannah Berner oraz Des Bishop zawiązali węzeł, dołączyły do ​​nich wszelkiego rodzaju Bravolebrities — w tym kilka Stassi SchröderByły Zasady Vanderpump kostiumy, które przegapiły jej uroczystość.

Przeczytaj artykuł

„Czas ślubu Hamptons” Scheana Shay wykrzyknęła w piątkowym, 13 maja, filmie Instagram Story, pozując ze swoim narzeczonym, Brock Daviesi ich costar Raquel Leviss.

Scheana Shay z Vanderpump Rules świętuje ślub Hannah Berner w Hamptons po dramacie z zaproszeniem Stassiego Schroedera
Brock Davies i Scheana Shay. Dzięki uprzejmości Scheany Shay/Instagram

W osobnym opowiadaniu 37-latek Zasady Vanderpump osobowość udostępniła materiał filmowy z pierwszego tańca nowożeńców w holu recepcyjnym. „Gratulacje!!! @hannahberner i @desbishop”, powiedziała Shay w swoim podpisie, dodając emoji w kształcie serca.

Gospodarz podcastu „Scheananigans” pojawił się na pierwszych stronach gazet kilka godzin wcześniej po tym, jak fani o orlim wzroku zauważyli, że nie ma jej w Rzymie we Włoszech na drugim ślubie 33-letniego Schroedera i męża Beau Clark.

Przeczytaj artykuł

„Stassi musiała skrócić listę swoich gości” – powiedziało tylko źródło Nas tygodniowo w piątek. „Niektórzy z jej rodziny, przyjaciół i byłych kostiumerów, w tym Scheana, musieli zostać odproszeni”.

ten Precz z głową autor i Clark, którzy zaręczyli się w lipcu 2019 r., Odbyli intymny ślub na podwórku we wrześniu 2020 r. Po odłożeniu planów włoskich ceremonii podczas pandemii COVID-19. Dwójka, która ma 16-miesięczną córkę Hartford, po raz drugi wymieniła śluby w czwartek, 12 maja.

Pośród małej włoskiej ceremonii fani zauważyli, że byli członkowie obsady Schroedera Kristen Doute, Lala Kent, Jax Taylor oraz Bretania Cartwright nie było jednak obecnych Katie Maloney oraz Tom Schwartz — którzy w zeszłym miesiącu ogłosili separację — przyjechali do kraju, aby uczcić zaślubiny.

Shay wcześniej potwierdziła na początku tego tygodnia, że ​​pojawi się w Nowym Jorku w wyjątkowy dzień Schroedera na specjalną edycję jej podcastu na żywo, dzień przed własnymi obchodami Bernera.

Przeczytaj artykuł

ten Domek letniskowy alumna, 30 lat, poślubiła biskupa, 46 lat, w piątek w otoczeniu swoich bliskich i byłych współlokatorów, w tym Ciara Miller, Paige DeSorbo i jej chłopaka, Craig Conover.

Scheana Shay z Vanderpump Rules świętuje ślub Hannah Berner w Hamptons po dramacie z zaproszeniem Stassiego Schroedera
Hannah Berner i Des Bishop. Dzięki uprzejmości Scheany Shay/Instagram

“Jesteśmy gotowiyyyy !!!!” 29-letnia DeSorbo napisała do klipu z historią na Instagramie, gdy ubierała się z panną młodą. Wyjaśniła: „Wiesz, jak się czuję? czuję, że jest Pamiętniki księżniczki i to jak: „Wzięliśmy to i to i stworzyliśmy księżniczkę!”

Berner i Bishop, ze swojej strony, zaręczyli się w lutym 2021 roku po prawie roku randkowania.

„To mnie denerwuje, bo nie chcę, żeby umarł”, żartobliwie powiedział gospodarz podcastu „Berning in Hell”. Nas wyłącznie wcześniej w tym miesiącu ich 15-letniej luki wiekowej. „Nie spotkał mnie w łatwym czasie. Byłem w domu, więc na pewno widział we mnie wiele stron. Nie był to najłatwiejszy początek naszego związku, ale zobaczysz, jak to rozegra się w serialu.

Dodała: „Wiem, że mam opiekuna i po raz pierwszy myślę o poślubieniu faceta”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button