Rozrywka

Ściśle, Giovanni Pernice jest podekscytowany, gdy daje „wyjątkowej damie” słodki pocałunek

Ściśle gwiazda Giovanni Pernice ma bliską więź ze wszystkimi swoimi gwiazdami, ale jest jedna, z którą jest szczególnie blisko i pokazał to słodkim pocałunkiem.

ZOBACZ: Rose Ayling-Ellis ujawnia oszałamiającą transformację włosów, gdy Giovanni Pernice przygotowuje się na spotkanie z nowym partnerem Strictly

W filmie udostępnionym na jej Instagram Stories nowa profesjonalistka Lauren Oakley zażartowała: „@giovannipernice wciąż mnie śledzi”, gdy Giovanni pojawił się za nią i pocałował ją w policzek. Włoski obywatel bezczelnie następnie udostępnił klip na swoich własnych Stories, w których dodał ciąg emoji w kształcie serca. Para nie jest przedmiotem, ale łączy ich ścisła więź, ponieważ wcześniej pracowali razem podczas oddzielnych tras koncertowych.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Giovanni Pernice i Lauren Oakley tańczą razem przed próbami Strictly

Lauren jest jedną z nowych twarzy dołączających Strictly do swojej 20. serii, a Giovanni szybko ją powitał.

CZYTAJ: Giovanni Pernice ujawnia ważną aktualizację dotyczącą Strictly Come Dancing 2022

WIĘCEJ: Giovanni Pernice z Strictly wnosi urodzinową radość, gdy Anton Du Beke ponownie świętuje ukończenie 21 roku życia.

Przechodząc do swoich Instagram Stories po ogłoszeniu, Giovanni podzielił się słodkim, retro zdjęciem, w którym całuje się w policzek Lauren – i zauważył: „Nikt nie zasługuje na to bardziej niż ty @laurenmayoakley [heart emoji]… dalej super [star]”.

Chwilę później 31-latek przesłał nagranie zza kulis, na którym Lauren przebiera się w jego ubrania. „Moja wiodąca dama, a teraz @bbcścisła profesjonalistka… TO są wszyscy @laurenmayoakley”.

Giovanni i Lauren już mają bliską więź

Urodzona w Birmingham Lauren zaczęła tańczyć w wieku zaledwie dwóch lat i zdobyła tytuł mistrza juniorów zarówno w salach balowych, jak i łacinie. Zanim wyruszyła w trasę, została mistrzynią Wielkiej Brytanii poniżej 21 lat.

WIĘCEJ: Rose Ayling-Ellis ponownie spotyka się z Giovannim Pernice kilka tygodni po potwierdzeniu romansu z Love Island

WIĘCEJ: Rose Ayling-Ellis kontaktuje się z Giovannim Pernice po ujawnieniu jego tajnych randek z gwiazdą Love Island

Mówiąc o Strictly, powiedziała: „Dorastałam, oglądając Strictly, zawsze mając nadzieję, że pewnego dnia będę częścią najlepszego programu telewizyjnego, robiąc to, co kocham najbardziej.

„Teraz, kiedy to się dzieje, nie wydaje się to całkiem realne. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia tej nowej przygody z cekinami i dołączenia do tej niesamowitej rodziny”.

Lauren jest jedną z nowych twarzy w tym roku

Profesjonalny tancerz dodał później na Instagramie: „Marzenia się spełniają. Poza tym jestem wdzięczny i bardzo podekscytowany dołączeniem do @bbcstrictly jako profesjonalny tancerz w tym roku! Ktoś mnie uszczypnął”.

EKSKLUZYWNIE: Giovanni Pernice o fitnessie, jego wygranej BAFTA i nauce BSL dzięki Rose Ayling-Ellis

WIĘCEJ: Rose Ayling-Ellis pokazuje wsparcie dla Giovanniego Pernice po tym, jak tancerz ujawnia swoją przyszłość w programie

Inne nowe twarze to 11-krotny mistrz Włoch w Ameryce Łacińskiej Vito Coppola, mistrz tańca latynoskiego Michelle Tsiakkas i mistrz Chin Carlos Gu.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego HELLO! Wyślij biuletyn, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button