Rozrywka

Ściśle mówiąc, James Jordan mówi, że „nie może znieść” przerażających napadów złości córki Elli

W domu Oli i Jamesa Jordanów nigdy nie ma chwili nudy, gdy ich maluch Ella wnosi tyle radości do ich życia – to znaczy, dopóki nie wpadnie w złość…

OBEJRZYJ: James Jordan uchwycił żonę Olę tańczącą z córką Ellą – i to jest zbyt słodkie

Była para Strictly Come Dancing otworzyła się na HELLO! opowiada o epickich załamaniach dwuletniej Elli, gdy żyje do „strasznych dwójek”, a rodzice po raz pierwszy przyznają, że „trudno im” radzić sobie z codziennymi napadami złości. Jednak to nie wszystkie łzy dla Jordanów, ponieważ mała Ella nadal sprawia, że ​​James i Ola są tak dumni ze swojej mowy, śpiewu i uroczych chwil.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: James i Ola Jordan proszą o radę w sprawie napadów złości Elli

Przeczytaj więcej o ich rodzinnej zabawie, okropnych napadach złości i ekscytującym kamieniu milowym Elli w ich rubryce dla rodziców poniżej.

Ella lubi karmić zwierzęta na farmie

Ola: Mamusia zabrała Ellę na farmę w tym tygodniu i bardzo jej się to spodobało. Jest w tym wieku, w którym po prostu kocha wszystko, co ma związek ze zwierzętami. Był tam ten gigantyczny króliczek i po prostu się w nim zakochała.

CZYTAJ: Ola Jordan otwiera się na temat przybierania na wadze: „Czuję, że się ukrywam – muszę zmienić się na Ellę”

WIĘCEJ: Ola Jordan ujawnia łzy malucha Elli dla taty Jamesa: „Bardzo za nim tęskniła”

James: Kiedyś zabraliśmy ją na farmę, jakiś czas temu, ale nie była zainteresowana. Myślę, że była za młoda, żeby to docenić.

Ola: Byliśmy tam cały dzień i Elli tak bardzo się to spodobało, że mogliśmy zostać dłużej. Karmiła owce i była z tym taka pewna. Nawet ja nie chciałem dotykać zwierząt, ale ona uwielbiała wszystko, co wiąże się z ich głaskaniem, karmieniem itp. Byłem pod wrażeniem.

Poszedłem z koleżanką i jej dwójką dzieci. Miło było dla Elli przebywać z innymi dziećmi, ponieważ zauważyliśmy, że teraz gra o wiele przyjemniej, mimo że były znacznie starsze od niej.

James: Ona lubi przebywać ze starszymi dziećmi, myślę, że lubi się od nich uczyć.

Ola: Po prostu teraz dużo bardziej lubi przebywać wśród ludzi. Jeśli pójdziemy do parku i nikogo tam nie ma, ona powie: „Och! Nikogo tu nie ma!” Pewnego dnia w parku był czterolatek i uwielbiała z nim biegać – po prostu kocha starszych chłopców, jak się wydaje!

Ella spędziła w tym tygodniu najpiękniejsze chwile swojego życia na małej farmie

James: Miło jest patrzeć, jak rozpoznaje też inne dzieci jako swoich przyjaciół.

Ola: Powie: „To moja przyjaciółka, to moja przyjaciółka!”. To takie urocze.

Ella uderza w „straszne dwójki”

James: Wiem, że Ella ma tylko dwa i pół roku, ale myślę, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy naprawdę bardzo dorosła. Mówi ci teraz, czego chce, co w pewnym sensie jest bardzo pomocne, ponieważ może nam powiedzieć, czy jest głodna, czy musi iść do toalety.

Ola: Właściwie pójdzie do kredensu, wyciągnie miskę i owsiankę, pójdzie do lodówki, weźmie mleko.

James: Ona też wyciąga buty i zakłada je na siebie, czuje się taka dorosła! Oczywiście nie mamy innych dzieci, więc nie mamy do czego tego porównywać – ale dla mnie wydaje mi się, że jest to dość zaawansowane jak na dwulatka.

James: Jedynym minusem tego jest to, że jeśli chce lody lub coś w tym stylu, a my mówimy „nie”, ma okropny napad złości.

Ella uwielbia bawić się ze starszymi dziećmi

Jesteśmy na etapie, na którym przez cały czas miewa ogromne napady złości.

Ola: Dosłownie miała jedną jakieś dziesięć minut temu. James wyszedł z domu i Ella zauważyła, że ​​zabrał nasz rodzinny samochód, a nie swój czerwony. Wpadła w złość! Krzyczała i płakała mówiąc: „Tatuś zabrał mój samochód!”

To prawie tak, jakby w tej chwili wpadała w złość.

James: Jęczy i jęczy o wszystkim. Moglibyśmy dać jej niewłaściwą łyżkę na śniadanie i będzie płakać. Jeśli postawisz jej drinka w niewłaściwym miejscu, będzie jęczeć.

Nie wiem, czy to tylko jej wiek… ale widzę wiele podobieństw między napadami złości Oli i Elli (śmiech).

Ola: Oj! To nieprawda.

James: Teraz wie, czego chce, a jeśli tego nie dostanie, ma załamanie. Ale nie pozwolę jej postawić na swoim, tylko dlatego, że ma napad złości. Jeśli już, pójdę w drugą stronę i powiem jej: „Na pewno nie dostaniesz teraz lodów!”

James i Ola przyznają, że straszne dwójki trafiły

Wiem, że to dość trudne, ale teraz powiemy jej: „Płaczesz?”

Ola: Widać, jak stara się powstrzymać łzy, więc wie, że wpadanie w złość bez powodu jest złe.

James: Oczywiście, jeśli płacze, bo zraniła się lub dlatego, że nie czuje się dobrze, to zawsze będziemy wyrozumiali. Ale kiedy wpada w złość bez powodu, nie zamierzam się jej poddać. Jestem dla niej surowy.

Ola: Chce być niezależna, ale czasami to za dużo. Denerwuje się, gdy nie pozwalasz jej zamknąć szafki, nie pozwalasz jej odłożyć części zakupów, albo nie odkłada pieluszki i nie wyrzuca jej do kosza.

James: W tej chwili jest naprawdę źle. Nie jestem pewien, co możemy zrobić, żeby powstrzymać ją przed napadem syku, kiedy nie pójdzie po swojemu.

W tej chwili staramy się znaleźć równowagę, ponieważ nie chcemy być wobec niej surowi przez cały czas.

Ola: Musimy w tej chwili przebierać i wybierać nasze bitwy z nią. Rozumiemy, że jest to znane jako „straszne dwójki” i wszyscy rodzice przez to przechodzą, ale to nie znaczy, że nie jest to trudne!

James i Ola przygotowują się na kolejny wielki kamień milowy Elli

James: Dużo czytaliśmy o treningu nocnikowym io tym, kiedy jest właściwy czas, aby zacząć. Wiele osób mówi, że jeśli zaczniesz to zbyt wcześnie, może to potrwać znacznie dłużej. Czytamy, że idealny wiek to dwa i pół roku, więc najwyższy czas zacząć.

Były duet Strictly musi wybierać swoje bitwy

Ola: Wiele osób komentuje nasz Instagram i pyta: „Skoro Ella jest taka bystra, to dlaczego wciąż nosi pieluchy?” Ale to nasz wybór, nie jej wybór. Chcemy się tylko upewnić, że jest gotowa.

POWIĄZANE: Ola Jordan zalana wsparciem po udostępnieniu „rozczarowującego” zdjęcia bikini

James: Teraz czuję, że powinna używać nocnika, jest tak niezależna ze wszystkim innym, że wydaje się, że nadszedł czas.

Ola: Problem, z którym mamy do czynienia, polega na tym, że tak naprawdę boi się nocnika!

James: Jest! Chętnie zdejmuje pieluchę i siada na nocniku, ale usiądzie tam, nic nie robiąc, a potem wyciągnie pieluchę i pójdzie do toalety.

Ola: Ale do tego przywykła, do toalety chodzi tylko w pieluszce.

James: Myślę, że na pewnym etapie będziemy musieli zamknąć wszystkie drzwi w domu, w którym jest dywan, i pozwolić jej biegać bez pieluszki, dopóki nie nauczy się prawidłowo korzystać z toalety. Zostaniemy tu tak długo, jak to zajmie.

Ola: Uważamy, że to nasz kolejny kamień milowy dla Elli. Najlepiej byłoby, gdyby była wyszkolona w nocniku przed wejściem do żłobka we wrześniu.

Ella jest gotowa na kolejny wielki kamień milowy!

James: Jeśli któryś z naszych czytelników lub innych rodziców ma jakieś świetne wskazówki dotyczące korzystania z nocnika z rzeczy, które dla niego zadziałały, chcielibyśmy wiedzieć!

Ella cieszy się latem przed żłobkiem we wrześniu

HELLO!: Ella zmagała się z lękiem separacyjnym, kiedy w zeszłym semestrze poszła do żłobka, czy spodziewasz się, że we wrześniu będzie trochę łatwiej, kiedy trochę dorosła?

James: Właściwie spodziewamy się, że będzie gorzej.

Ola: Myślę, że ma teraz tak długą przerwę od żłobka, że ​​nie będzie przyzwyczajona do opuszczania nas. Wyjeżdża też na pełne trzy dni, więc myślę, że będzie to dla niej trudne.

Naprawdę wierzę, że kiedy już się w to wkręci, będzie całkowicie w porządku. Robią z nią tak wiele w przedszkolu, od rysowania po malowanie i spotykanie się z przyjaciółmi.

James: Myślę, że ona tego potrzebuje, my tego potrzebujemy. Chciałbym być przy niej każdego dnia, ale będzie dla niej tak dobrze, że będzie z powrotem w tym środowisku i się uczy.

Biedna Ola miała złą noc opiekując się małą Ellą

Ola: To bardzo ważne, żeby nauczyła się też nawiązywać kontakty towarzyskie z innymi dziećmi, to będzie dla niej duży krok, ale jesteśmy nią podekscytowani.

Noc Oli zmienia się na gorsze

James: Ostatnia noc była ciekawa… Wyszedłem z przyjaciółmi i dostałem telefon od Oli. Natychmiast pomyślałem: „To nie może być dobre”, ponieważ zwykle nigdy nie zadzwoni do mnie, gdy wyjdę.

Ola: Ja też lubię mieć ten czas dla siebie. Nie mogłem się doczekać miłego, relaksującego wieczoru z mamą w domu, kiedy Ella poszła spać.

James: Ola zadzwoniła do mnie, żeby powiedzieć, że Ella zwymiotowała pociskiem na siebie i swoją sypialnię. Tak się o nią martwiłem.

Ola: W tej chwili znowu ma zły kaszel i myślę, że po prostu nie może kontrolować odruchu wymiotnego, kiedy kaszle.

ODKRYJ: James i Ola Jordan rozmawiają o wspaniałej przyszłości córki Elli: „Ona jest naturalna”

Najwyraźniej czuła się źle, że była chora, ponieważ po umyciu usiadła słodko na krześle i powiedziała: „Mamusiu, kocham cię”.

Jej oczy zrobiły się duże i powiedziała: „Mamusiu, bałagan!” kiedy zwymiotowała, więc musiała się martwić. Nie mogłem się doczekać mojego wieczoru dla siebie, ale nie. Musiałem szorować chory z dywanu i kąpać Ellę. Radości rodzicielstwa!

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do HELLO! Biuletyn Family Hub, aby otrzymywać inne podobne artykuły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button