Rozrywka

Scott Disick i gwiazda „Kawaler” Corinne Olympios to „nic poważnego”

Getty Scott Disick i Corinne Olympios chodzą po czerwonym dywanie podczas oddzielnych wydarzeń

Paparazzi niedawno schwytał złoczyńcę „Kawalera” Corinne Olympios i weterana „Kardashians” Scotta Disicka po późnej nocy spędzonej w restauracji w Miami. Spekulacje na temat romansu z udziałem Scotta i Corinne zaczęły się natychmiast, a teraz pojawiło się źródło próbujące rozproszyć plotki o randkach. Jednak okaże się, czy jest w tym coś więcej.

Oto, co musisz wiedzieć:

Corinne i Scott oboje spędzali czas z przyjaciółmi

Według źródła Us Weekly, Scott był w Miami na Grand Prix w weekend 7 maja, a Corinne mieszka w Miami. Fotografowie zauważyli Scotta i Corinne wychodzących z Papi Steak około drugiej w nocy i obaj wsiedli do tego samego samochodu. Corinne usiadła z tyłu, podczas gdy Scott zajął miejsce pasażera z przodu. Źródło outletu zauważyło: „Papi Steak był otwarty dla publiczności i miał specjalne wydarzenia w zeszły weekend wokół Grand Prix”. Scott i Corinne byli najwyraźniej tylko dwoma z wielu celebrytów, którzy zatrzymali się przez cały weekend. Wewnętrzna osoba z outletu podzieliła się: „Nic poważnego nie dzieje się między Corinne i Scottem”.

Corinne i Scott nie tylko spędzają czas z niektórymi z tych samych ludzi, ale „w rzeczywistości zna ją od dłuższego czasu” – wyjaśnił znawca Hollywood Life. To źródło odrzuciło również pomysł romansu między dwiema gwiazdami telewizji reality. „Nic się między nimi nie dzieje”. Czy te zaprzeczenia osób poufnych wystarczą, aby położyć kres plotkom i spekulacjom? Nawet jeśli Scott i Corinne nie spotykają się, wydaje się, że niektórzy fani „Bachelor Nation” i tak mogą kibicować, aby tak się stało. Jak zauważył jeden z plakatów Reddit: „To byłaby najbardziej zabawna, chaotyczna para w historii”.

Scott nadal romantycznie związany z modelką Rebeccą Donaldson

GettyScott Disick i Rebecca Donaldson biorą udział w premierze nowego serialu Hulu „Kardashians” w Los Angeles

Znawca Hollywood Life zauważył również, że Scott „nadal jest z Rebeccą i bardzo koncentruje się na zaimponowaniu jej”. Scott i modelka Rebecca Donaldson zadebiutowali publicznie jako para w kwietniu, kiedy dołączyła do niego na czerwonym dywanie w nowym programie Kardashian na Hulu, szczegółowo E! Online. Scott i Rebecca zostali ostatnio zauważeni razem w Miami i wydaje się, że romans między gwiazdą telewizji reality a modelką wciąż się rozwija. „Scott wydaje się być naprawdę za Rebeccą i wszystkimi w [Kardashian] rodzina ma nadzieję, że to przetrwa” – podaje źródło Hollywood Life.

Mówi się, że rodzina jest chętna, aby Scott odszedł z poprzedniego związku z Kourtney Kardashian, chociaż obaj nadal wspólnie wychowują trójkę dzieci. „W tym momencie wszyscy naprawdę zachęcają go, aby ten związek działał, ponieważ Rebecca wydaje się robić mu wiele dobrego”. Czy późne wyjście Scotta z restauracji z Corinne spowodowało jakiś dramat w jego związku z jego modelką? Fani „Kawalera” będą wypatrywać kolejnych obserwacji Scotta i Corinne w nadchodzących dniach, aby zobaczyć, czy rozwinie się coś poważniejszego.

Bardziej ciężki na kawalerze

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button