Rozrywka

Scott Disick nie będzie na ślubie Kourtney Kardashian we Włoszech z Travisem Barkerem

Scott Disick, Kourtney Kardashian i Travis Barker. Seth Browarnik/startraksphoto.com; David Fisher/Shutterstock

Kourtney Kardashian oraz Travis BarkerTrzecie wesele będzie bardziej uczęszczane niż ich pierwsze dwa, ale przynajmniej jedna osoba zaginie w akcji.

Przeczytaj artykuł

Scott [Disick] nie będzie na weselu”, mówi wyłącznie osoba z wewnątrz Nas tygodniowo współzałożyciela Talentless, 38 lat. Nowojorczyk umawiał się z 43-letnią osobą Hulu z przerwami od 2006 do 2015 roku. Ta pierwsza para ma troje dzieci: 12-letniego Masona, 9-letnią Penelope i 7-letniego Reigna.

ten Odwróć to jak dysk ałun miał swoje wzloty i upadki z 46-letnim Barkerem, odkąd perkusista Blink-182 zaczął spotykać się z Kardashianem w październiku 2020 roku. W zeszłym roku Disick trafił na pierwsze strony gazet, gdy napisał wiadomość do byłego chłopaka założyciela Poosha Younes Bendjima o jej palmtopie z Barkerem.

„Hej, czy ta laska jest ok!????? Brooo jak co to jest. W środku Włoch” – napisał obok zdjęcia pary całującej się podczas wakacji we Włoszech w sierpniu 2021 roku. „Nie ma dla mnie znaczenia, dopóki jest szczęśliwa”, odpowiedziała 29-letnia modelka. „PS: nie jestem twoim bratem”.

Kardashian odniosła się do kontrowersji podczas premiery serialu jej rodzinnego serialu Hulu, który zadebiutował w kwietniu.

Przeczytaj artykuł

„Kiedy byłem we Włoszech z Travisem na naszych letnich wakacjach, obudził mnie tekst od Scotta: „Tak mi przykro. Uderzyłem w twojego byłego chłopaka, którego nie mogę znieść. Wysłał mi zrzut ekranu i powiedział, że umieścił go na swoim [Instagram] Historia” Z kamerą u Kardashianów ałun przypomniał. „Potem napisałem do niego: „To jest podłe”. Twoje działania muszą pasować do tego, że chcesz być częścią tego i zachowywać się tak”.

Na początku tego miesiąca, informator powiedział Nas że Disick nadal uważa, że ​​„niezręcznie” jest oglądać palmtop swojego byłego z jej obecnym mężem. „Odwraca się za każdym razem, gdy jest wokół nich, a oni całują się” – wyjaśnił źródło. „To krępujące, a Travis i Kourtney zachowują się, jakby nikogo nie było w pokoju, kiedy są razem. Scott zajmuje się palmtopami, ale nigdy nie postawiłby żadnego ze swoich byłych w tak niezręcznej sytuacji.

Muzyk Box Car Racer i Kardashian biorą ślub we Włoszech po raz trzeci w ten weekend po legalnym ślubie w Santa Barbara w Kalifornii w niedzielę 15 maja. Po raz pierwszy wymienili śluby w Las Vegas w kwietniu, ale później ujawnili, że małżeństwo nie było legalne, ponieważ nie mieli licencji.

Przeczytaj artykuł

Podczas gdy dwie pierwsze ceremonie były prywatne, we Włoszech weźmie udział rodzina i przyjaciele pary. Wtajemniczony powiedział Nas że wszystkie siostry Kardashian-Jenner będą tam razem z Kris Jenner i jej chłopaka, Corey Gamble.

Oczekuje się, że dzieci Kourtney, które nie były obecne na ślubie w sądzie ani na zaręczynach pary w październiku 2021 roku, również mają uczestniczyć z dziećmi Barkera. Założyciel Famous Stars and Straps ma 18-letniego Landona i 16-letnią córkę Alabamę z byłą żoną Shanna Moakler. Jest także ojczymem 23-letniej Atiany, którą Moakler (47 l.) dzieli z ex Oscar De La Hoya.

Z raportami Diany Cooper

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button