Rozrywka

Sędzia Jon Moss zasugerował, że nawet fani Liverpoolu sugerują, że niektóre decyzje były „stronnicze”

Sędzia Jon Moss został ogłoszony w mediach społecznościowych, ponieważ nawet fani Liverpoolu przyznają się do jego „stronniczych” decyzji podczas meczu z Aston Villą.

W pierwszej połowie można było zobaczyć, jak obie ławki skarżą się czwartemu urzędnikowi, Andy’emu Madleyowi, po tym, jak zostali pokrzywdzeni występem Mossa na Villa Park. 51-letni urzędnik bez przerwy puszczał grę, zamiast wybuchać za faule, a kilku piłkarzy Liverpoolu pozornie uciekało przed żółtymi kartkami na wyzwania w pierwszych 45 minutach.

Moss również nie zdołał ukarać pozornego stempla Naby’ego Keity na Douglas Luiz, zamiast tego wysadził w powietrze i dał piłkę ręczną przeciwko Luizowi.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Wydawało się również, że był spalony w przygotowaniu do otwarcia Villi, chwilę przed tym, jak Joel Matip wyrównał dla gości chwilę później.

James Pearce z The Athletic skomentował na Twitterze wyniki sędziowania, pisząc: „Jon Moss był tutaj wyjątkowo zły. Właściwy koniec sezonu, klapki na rzeczy.”

Fani z obu klubów również szybko skomentowali oficjalnego, w tym jeden z kibiców The Reds, który dodał: „Tak, przerażające i super stronnicze w stosunku do nas. Przepraszam za Villa tutaj!”

Inny fan napisał na Twitterze: „Jon Moss jest taką gwiazdą dla Liverpoolu pomimo swojego wieku”. Podczas gdy inny napisał również: „Zły w każdej grze, zawsze jest zbyt daleko w tyle”.

Co należy zrobić, aby podnieść poziom sędziowania w Premier League? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Jon Moss pozwolił sobie na kilka ciężkich wyzwań w pierwszej połowie

Inny fan dołączył do rozmowy, tweetując: „Jon Moss był najlepszym graczem Liverpoolu o milę kraju”.

W drugiej połowie lokalni fani zaczęli nawet skandować „wstań, jeśli nienawidzisz Jona Mossa”, aby dać poznać swoje odczucia związane z jego występem.

Wtorkowy mecz będzie jednym z ostatnich meczów Mossa w Premier League, po wiadomościach, że pod koniec sezonu odejdzie na emeryturę.

Czwarty urzędnik Andy Madley musiał zająć się skargami z obu ziemianek

Moss dołączy do innych sędziów, Martina Atkinsona i Mike’a Deana, którzy latem rezygnują z funkcji czołowego sędziego po 11 latach w lidze.

Od czasu przejęcia swojego pierwszego meczu w styczniu 2011 roku, Moss prowadził 272 mecze w Premier League, wydając 906 żółtych kartek i 38 czerwonych kartek.

W swojej karierze prowadził także kilka finałów pucharowych, w tym finał Pucharu Anglii 2014/15 pomiędzy Arsenalem i Aston Villa na stadionie Wembley.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button