Rozrywka

Seksbomba z Love Island, Danica, nie do poznania jako blondynka w oszałamiającej bieliźnie

Bomba na Love Island, Danica, ma zamiar potargać kilka piór w willi Love Island, po tym, jak w piątek weszła do padoku na Majorce.

Tancerka z Leicestershire, lat 21, wybierze chłopców w szokującym sprzęganiu, które zostanie wyemitowane w niedzielny wieczór.

Oszałamiająca brunetka Danica z pewnością przyciągnie wzrok w willi po tym, jak zachwyciła swoich zwolenników na Instagramie swoimi skwierczącymi ujęciami.

A na niektórych oszałamiających zdjęciach Daniki gwiazda reality TV wyglądała zupełnie nie do poznania, gdy kołysała blondynką.

Danica wyglądała niesamowicie na zdjęciu, gdy założyła głęboki, koronkowy czerwony stanik, który ukazywał jej niesamowite kształty.

Danica to najnowsza bomba na Love Island (zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Zdjęcie, które zostało zrobione trzy lata temu, przedstawia pół Brytyjkę, pół Jamajkę Danica bezczelnie wysuwająca język, pokazując swoje długie blond loki.

Danica została ujawniona w piątkowy wieczór podczas ostrego segmentu o nazwie Sex-Sea.

W grze o tematyce wodnej kobiety w willi rywalizowały o koronę „najseksowniejszej tancerki” po tym, jak każda z nich wynurzyła się z różowej muszli.

Danica Taylor była kiedyś blond bombą (Zdjęcie: Instagram / Danica Taylor)

Angażując się, Danica kołysała się i kołysała, próbując zaimponować wyspiarzom swoimi ruchami.

Ale pomimo jej najlepszych wysiłków, Taasha Ghouri została ostatecznie uznana przez swoich rodaków za najlepszą tancerkę.

Następnie Danica spędziła trochę czasu na poznawaniu chłopców przy basenie, zanim otrzymali szokującą wiadomość, że Danica powiedziano jej, że będzie musiała połączyć się z jednym z chłopców, pozostawiając jednego faceta samotnego i ostatecznie zobaczyć, jak mają lot z powrotem na basen. Wielka Brytania.

Danica ma swój wybór chłopców (Zdjęcie: ITV2)

Piątkowy odcinek pokazał zwiastun, w którym Danica dostała pierwszy wybór chłopców w niedzielnym programie.

Więc kto odwróci głowę Danice?

Chcesz, żeby wszystkie ostatnie plotki o willi trafiły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu Love Island TUTAJ

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button