Rozrywka

Selena Gomez chce wyjść za mąż i mieć dzieci przed opuszczeniem Hollywood: „Będę się tym wszystkim zmęczyć”

Oczekiwanie na coś. Selena Gomez ujawniła swoje nadzieje na rodzinę i dlaczego nie widzi siebie do końca życia w Hollywood.

Przeczytaj artykuł

„Mam nadzieję, że wyjdę za mąż i będę mamą” Tylko morderstwa w budynku 34-letnia gwiazda, powiedziała w sierpniowym odcinku serialu TATATU „Giving Back Generation” ze swoimi przyjaciółmi Raquelle Stevens oraz Amy Cook.

Mówiąc o swoich nadziejach na przyszłość, Gomez dała jasno do zrozumienia, że ​​nie myśli, że pozostanie w centrum uwagi. „W końcu będę tym wszystkim zmęczona, więc prawdopodobnie poświęcę większość swojego życia na filantropię, zanim się uspokoję” – powiedziała.

Jej przyjaciele śmiali się z jej mrocznego tonu, gdy piosenkarka „Wolves” dodała: „Tylko utrzymuj to, co prawdziwe”.

Przeczytaj artykuł

Potrzebuje, aby jej bliscy byli tak samo autentyczni. Omawiając cechy osobowości, które są niedopuszczalne wśród bliskich, Gomez ujawnił, że pycha to wielka czerwona flaga. „Nie mogę poradzić sobie z osobą egoistyczną” Czarodzieje z Waverly Place gwiazda powiedział. „Nie mam cierpliwości. Wszyscy jesteśmy tymi samymi ludźmi. Wszyscy sramy, wszyscy jemy… wszyscy krwawimy na czerwono. Takie jest życie”.

Odcinek „Giving Back Generation” zawierał również dyskusję na temat języków miłości. Gomez ujawniła, że ​​jej potrzeby są nieco inne w przypadku przyjaciół i romantycznych partnerów. Kiedy powiedziała, że ​​lubi fizyczne uczucia, Stevens zauważyła, że ​​nominowana do nagrody Grammy piosenkarka nie zawsze pozwala przyjaciołom ją przytulić.

„Chcę męża i chcę tego rodzaju dotyku”, zaśmiał się Gomez, dodając: „Myślę, że moim językiem miłości musiałby być dotyk fizyczny… i akty służby. Im jestem starszy, tym bardziej to doceniam”.

Kontynuowała: „Poszłam i spędzałam czas z kimś, kto był trochę starszy i było po prostu cudownie. To było jak opieka. Mówiąc: „Czy czujesz się komfortowo? Potrzebujesz koca? Po prostu bardzo słodkie rzeczy. A ja na to: „W porządku, niczego nie potrzebuję”. Ale to było takie miłe i nie wydaje mi się, żeby wielu ludzi było już takich”.

Przeczytaj artykuł

Gomez jest singlem, ale został zauważony na wakacjach we Włoszech z Andrea Iervolino wcześniej w tym miesiącu. 34-letni włoski producent filmowy pomógł jej wejść do wody, gdy spędzili dzień na jachcie, jedząc z przyjaciółmi i rozkoszując się słońcem. Jednak nadal jest samotna i szuka swojego przyszłego męża.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button