Rozrywka

Selena Gomez ma nadzieję, że w końcu rzuci aktorstwo, aby wyjść za mąż, zostać mamą

Więcej na: selena gomez Selena Gomez cieszy się wystawną kolacją urodzinową z przyjaciółmi i potencjalnym nowym kochankiem Selena Gomez flirtuje z włoskim producentem filmowym Andreą Iervolino na jachcie Selena Gomez chce przywrócić „prawdziwe żołądki” w nowym TikToku Najlepsze zdjęcia gwiazd tygodnia: Gwiazdy baw się na słońcu i nie tylko

Selena Gomez jest gotowa pożegnać się z Hollywood.

Piosenkarka/aktorka ujawniła, że ​​w końcu chce wyjść za mąż i zostać mamą – i jest gotowa odejść od aktorstwa i skupić się na życiu osobistym.

Gwiazda „Tylko morderstwa w budynku” ujawniła to w piątkowym odcinku podcastu wideo TaTaTu „Giving Back Generation”.

„Mam nadzieję, że wyjdę za mąż i zostanę mamą” – powiedziała 30-latka gospodarzom Raquelle Stevens i Ashley Cook, które również są jej długoletnimi przyjaciółkami.

„W końcu będę tym wszystkim zmęczony, więc prawdopodobnie poświęcę większość swojego życia na filantropię, zanim się uspokoję”.

Twórca hitów „Same Old Love” ujawnił, jak obserwowanie, jak jej 8-letnia przyrodnia siostra Gracie Teefey dorasta, utwierdza ją w przekonaniu, że chce zostać rodzicem.

Aktorka powiedziała, że ​​w końcu chce wyjść za mąż i zostać mamą.Getty Images

„Ona patrzy na sprawy z innej perspektywy” – powiedziała Gomez o swojej siostrze. „Muszę w zasadzie patrzeć, jak ta mała osoba wyrasta na człowieka. Nie ma lepszego uczucia na świecie. Czuję się w pewnym sensie jak rodzic, chociaż nie jestem”.

„To tak satysfakcjonujące, że w pewnym momencie życie było tak proste” – dodała. „Chcę cieszyć się życiem tak, jak ona lubi życie”.

Nie po raz pierwszy piosenkarka „Ice Cream” opowiada o planach założenia rodziny.

Gomez na zdjęciu ze swoją 8-letnią przyrodnią siostrą Gracie Teefey.Getty Images

Podczas występu w czerwcu w podcaście The Hollywood Reporter „Awards Chatter”, Gomez powiedziała, że ​​jej przeprowadzka z Teksasu do Hollywood sprawiła, że ​​odłożyła na dalszy plan posiadanie dzieci.

– Na pewno miałabym czworo dzieci – powiedziała. „Może nie zaplanowane, może zaplanowane, może jedno i drugie. I nie ma nic złego w życiu, które bym prowadziła”.

„Po prostu wiem, że to nie jest moja ścieżka i jestem naprawdę wdzięczna mamie, która dała mi możliwość bycia tym, kim chcę być” – dodała.

Choć obecnie jest singielką, Gomez może mieć romans na horyzoncie po tym, jak w środę została zauważona, jak flirtuje z włoskim producentem filmowym Andreą Iervolino podczas żeglugi w Positano we Włoszech.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button