Rozrywka

Seria „Scream” przywraca Kirby Reed do „Scream 6” — ale czy ona nie umarła?

Fani serii horrorów Krzyk byli zachwyceni, gdy najnowsza część, zatytułowana po prostu Krzyk, pojawiła się w kinach 14 stycznia 2022 roku. Teraz w drodze jest kontynuacja filmu, Krzyk 6, z kilkoma znajomymi twarzami w obsadzie. Jedną z takich twarzy jest postać Scream 4 Kirby Reed, grana przez aktorkę Hayden Panettiere.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak fani Krzyku 4 pamiętają, że postać Kirby’ego nie była dokładnie ostatnią dziewczyną filmu. Co się stało z Kirbym w Krzyku 4? Czy jej postać wciąż żyje? Oto wszystko, co wiemy.

Źródło: Dimension FilmsArtykuł jest kontynuowany pod reklamąCo się stało z Kirbym Reedem w „Krzyku 4”?

Scream 4 śledzi grupę przyjaciół w 16 rocznicę morderstwa w Woodsboro. Kiedy dwie przyjaciółki, Jenny i Marnie, zostają zamordowane przez Ghostface’a, Sidney Prescott (Neve Campbell) staje się podejrzanym, gdy jest w mieście promując swoją książkę. Kuzynka Sidney, Jill (Emma Roberts) i jej przyjaciółki Olivia Morris (Marielle Jaffe) i Kirby Reed są zagrożone telefonicznie przez Ghostface.

Szeryf miasta, Dewey Riley (David Arquette), Gale Weathers (Courteney Cox) i Sidney, wszyscy pracują nad odkryciem tożsamości naśladowcy zabójcy Ghostface, ale zanim zdołają uzyskać więcej informacji, jest kilka morderstw w krótkim odstępie czasu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kiedy Jill odwiedza dom Kirby’ego, sprawy szybko przybierają obrót, a Ghostface morduje jednego z imprezowiczów. Charlie, przyjaciel Jill, który jest samozwańczą miłośniczką horrorów, jest związany, ale kiedy Kirby chce go uwolnić, dźga ją, ujawniając się jako Ghostface.

Źródło: Dimension FilmsArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

Później ujawniono, że Jill pracowała w tandemie z Charliem, by wrobić ich innego przyjaciela Trevora w morderstwa. Jill była zazdrosna o uwagę, jaką jej kuzynka Sidney otrzymała po tym, jak przeżyła Ghostface po raz pierwszy i była zdeterminowana, aby odtworzyć scenariusz, aby sama stać się sławna. Jednak jej plan przynosi odwrotny skutek, a po tym, jak Jill zabija Charliego, Sidney jest zmuszony zabić ją, by uratować Gale’a.

Czy Kirby zginął w „Krzyku 4”?

Chociaż Kirby zostaje dźgnięty nożem na ekranie i pozostawiony na śmierć, zarówno reżyser Wes Craven, jak i wielu fanów twierdzi, że nie umarła. Podobno było to również w kontrakcie Hayden, że nie mogła umrzeć na ekranie. Najnowszy film Krzyk zdawał się potwierdzać teorie fanów o przetrwaniu Kirby, gdy miniatura Kirby udzielającej wywiadu pojawiła się w scenie, nazywając ją „ocaloną z Woodsboro”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Dimension Films

10 maja 2022 r. Variety ogłosiło, że oprócz powracających członków obsady Jenny Ortegi, Melissy Barrery, Jasmin Savoy Brown i Masona Goodinga, seria Scream wreszcie doczeka powrotu Kirby’ego.

Kilka szczegółów, które Variety zna na temat filmu, jest niejasnych, ale Scream 6 podobno „podąża za kwartetem, gdy opuszczają Woodsboro i próbują rozpocząć nowy rozdział”.

W międzyczasie możesz nadrobić zaległości w serii Scream. Wszystkie filmy są obecnie przesyłane strumieniowo na Peacock.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button