Rozrywka

Serial Austina Dillona Reality ma charakter dla każdego

Getty Austin i Whitney Dillon przedstawili wczesne spojrzenie na swój serial telewizyjny.

Nadszedł czas, aby kierowca NASCAR Austin Dillon i jego żona Whitney pokazali swoje życie. Premiera „Życia Austina Dillona na szybkim pasie” odbędzie się 23 czerwca o 21:30 czasu wschodniego i zapewni zarówno fanom, jak i przypadkowym widzom zupełnie nowe spojrzenie na zrównoważenie napiętego harmonogramu wyścigów z czasem spędzonym z rodziną.

„Życie Austina Dillona na szybkim pasie” skupia się na czterech osobowościach. Dillon i przewoźnik opon Paul Swan reprezentują drużynę NASCAR, podczas gdy Whitney i Mariel Swan reprezentują stronę rzeczywistości i ważne momenty, które mają miejsce poza torem. Istnieje wyraźny podział między dwoma głównymi tematami serialu reality, które według Dillona przyniosą korzyści tylko nowym widzom.

„Myślę, że dotyczy to wielu fanów, którzy nie zaryzykują spojrzenia na nasz sport” – powiedział Dillon Heavy przed pierwszym odcinkiem. „Masz w tym stronę rodzinną, a potem tylko dziewczyny i energię Paula, a każdy może znaleźć charakter i nawiązać z nimi kontakt, tak mi się wydaje. Fajne jest to, że dużo się uczysz z niektórych zakulisowych rzeczy, niektórych spotkań, symulacji. Rzeczy, o których mówimy, kiedy próbujemy i naprawdę w kategoriach laika, wyjaśniają nasz sport”.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości NASCAR prosto na Twoją skrzynkę! Zapisz się do newslettera Heavy on NASCAR tutaj!

Zapisz się do biuletynu Heavy on NASCAR!

Objęcie czasu aparatu nie było prostym zadaniem

„Życie na szybkim pasie” stacji NBC Universal „Austin Dillon’s Life in the Fast Lane” przedstawia bliskich przyjaciół.

Kierowca nr 3 spędził całe życie wokół kamer i w centrum uwagi. Są zdjęcia, na których świętuje na alei zwycięstwa z Dale’em Earnhardtem seniorem, a jego dorosłe życie to czas spędzony przed kamerą w różnych projektach.

To prawda, że ​​stanie się centralnym punktem serialu rzeczywistości było zupełnie nowym doświadczeniem. Poprzednie doświadczenie Dillona nie polegało na montowaniu kamer w domu, aby uchwycić rodzinne obiady, ani Swan opowiadającym o zrobieniu sobie tatuażu zwycięskiego tyłka, ale te chwile z jego bliskimi były tym, co chciał uchwycić.

„Myślę, że dla mnie to było tak, jakbym postawił ultimatum, mówiąc: „Hej, nie robię żadnego programu, chyba że dotyczy nas, naszej przyjaźni z Paulem i Mariel” – powiedział Dillon. „Wiesz, zrobili show „Wyścigowe Żony”, a ja pomyślałem „Ehhh…” Chcę, żeby to dotyczyło naszej grupy, jeśli mam w nim być i podkreślać RCR [Richard Childress Racing]nasza rodzina.”

„Zawsze mówię, że zostałem stworzony do reality TV” – powiedział Whitney. – To tylko moje zdanie. Kocham to. Fajnie mi się filmuje. Uwielbiam to, że to po prostu zbliża nas wszystkich do siebie jeszcze bardziej. I tak nawet w nasze wolne dni, w których nie spędzaliśmy czasu, możemy spędzać czas ponownie. Więc kocham to. Kocham każdą drobiazg w tym. To takie fajne show, ponieważ ma w sobie profesjonalną stronę wyścigową. Więc faceci mają tę stronę, a dziewczyny część rzeczywistości. Ja i Mariel świetnie się bawimy”.

W przyszłych odcinkach będzie trochę hijink

NBC Universal Whitney Dillon (po lewej) drażnił kilka wojen na żarty w przyszłych odcinkach.

Zwiastuny zwiastuna dały kilka przebłysków wątków, które będą miały miejsce podczas pierwszego sezonu „Życia Austina Dillona na szybkim pasie”. Swan nauczy się zmieniać pieluchy, korzystając ze swoich przeszłych doświadczeń w piłce nożnej, a Dillon spróbuje zapewnić sobie miejsce w play-offach. Będzie też trochę hijinków.

„Ja i Mariel — więc nazywamy siebie współczesnymi Lucy i Ethel” — wyjaśnił Whitney. „I tak mamy naprawdę zabawną scenę, w której faktycznie idziemy do fabryki czekolady. Zrobiliśmy dokładnie to, co zrobili. Robimy czekoladki. Więc to jest naprawdę zabawne. I po prostu zobaczycie wiele takich rzeczy podczas całego serialu. Wojny na żarty…”

– Pozwól, że to wyjaśnię – wtrącił Dillon. „Nie nazywali siebie „nowoczesnymi dniami” [Lucy and Ethel]. Producent powiedział: „Hej, jesteście trochę jak „współczesność”. Po prostu poszli z tym.

„Myślę, że moją ulubioną będzie wycieczka na zachodnie wybrzeże. Zawsze czułem, że robimy to sami od… odkąd byłem w Pucharze Serii. Whitney i Mariel wyjeżdżali, jechaliśmy z Vegas do Phoenix, mieliśmy zabawną podróż i po prostu spędzaliśmy czas na zachodnim wybrzeżu.

„To jedyny raz, kiedy tak naprawdę nie wracam do domu pomiędzy każdym wyścigiem i nie wsiadam do symulatora. Weźmy tę huśtawkę z zachodniego wybrzeża i zostańmy tam. To było super. Myślę, że to też będzie trochę zabawne. Zrobiliśmy kilka zabawnych rzeczy.

Wraz z hijinkami, zabawnymi wycieczkami na zachód i wojnami na żarty, będą też chwile emocjonalne. Jednym z przykładów jest Coca-Cola 600, gdzie Dillon wyskoczył na prowadzenie w dogrywce z czterema świeżymi oponami. Był o kilka cali od objęcia prowadzenia i wygrania swojego pierwszego wyścigu w tym roku, ale kontakt Kyle’a Larsona sprawił, że obrócił się w ścianę.

Trzykrotny zwycięzca Cup Series przeżył emocje związane z objęciem prowadzenia pod koniec wyścigu Crown Jewel, ale natychmiast nastąpiło złamanie serca. Ta emocjonalna zmiana nastąpiła również w boksie, gdzie toczyły się kamery.

„Skończyło się na sfilmowaniu Coca-Coli 600” – dodał Whitney. „A ten wyścig był tak szalony, ponieważ dotarł do przodu, a potem się rozbił. Ale filmowali teren boksów. Więc to ja jestem w boksie, a za mną stoi Johnny Morris — właściciel Bass Pro Shops. I mamy szefa załogi, inżynierów, jego kierownika, wszyscy tam jesteśmy. I tak naprawdę możesz zobaczyć prawdziwe emocje NASCAR. Zaczynają z tyłu, my byliśmy na dwudziestym miejscu, a potem byliśmy pierwsi. A więc to szalona jazda”.

CZYTAJ DALEJ: Jimmie Johnson widzi potencjalne wyjątkowe spotkanie z Hendrick Motorsports

Więcej ciężkich na NASCAR News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button