Rozrywka

Sezon 3 „Outer Banks” obiecuje nowe postacie, wątek Potencjalne odkupienie i więcej retrospekcji

Banki zewnętrzne fani w końcu mają więcej informacji na temat sezonu 3. Netflix niedawno ogłosił trzy nowe postacie, które pojawią się w nowych odcinkach dramatu przygodowego dla nastolatków. Mamy szczegóły na temat aktorów grających te role, a także to, co fani mają do powiedzenia na temat potencjalnego odkupienia Rafe’a Camerona (Drew Starkey). Ponadto showrunnerzy obsadzili aktora, który zagrał młodego Johna B. (Chase Stokes). Dowiedz się, co to oznacza Banki zewnętrzne Sezon 3.

Od lewej: Chase Stokes, Madelyn Cline, Drew Starkey, Rudy Pankow, Carlacia Grant, Madison Bailey i Jonathan Daviss | Netflix/Twitter

Sezon 3 „Outer Banks” nie ma jeszcze daty premiery

Plotka głosi, że obsada zakończy zdjęcia do trzeciego sezonu w sierpniu 2022 roku. Niektórzy reżyserzy serialu Netflixa publikowali o sesji w mediach społecznościowych, więc nadal trwa.

Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery trzeciego sezonu. Jednak w oparciu o poprzedni harmonogram wydań serialu, szacujemy, że nowe odcinki mogą pojawić się już w grudniu 2022 roku, zwłaszcza jeśli kończą się w sierpniu. Wypatruj jednak bardziej konkretnych szczegółów.

„Outer Banks” wprowadzi trzy nowe postacie w sezonie 3

W międzyczasie Netflix upuścił nowy okruszek, który fani mogą przeanalizować. W trzecim sezonie poznamy trzy nowe postacie Banki zewnętrzne: Carlos Singh, Ryan i Sofia.

Netflix mówi: „Andy McQueen [Jack Ryan, The Handmaid’s Tale] to Carlos Singh, bezwzględny karaibski don, który sam szuka skarbów. Lou Ferrigno Jr. [Stargirl, 9-1-1] to Ryan, najwyższy oficer ochrony Singha. Fiona Palomo [Control Z, Gossip Girl: Acapulco] jako Sofia, samozidentyfikowana poga, która nawiązuje bliski związek z Rafe.

Rafe Cameron może dostać łuk odkupienia w sezonie 3, a fani tego nie chcą

Podczas gdy wielu fanów było podekscytowanych, aby dowiedzieć się najmniejszej rzeczy o nowym sezonie, wielu wpadło w plany dotyczące Rafe Camerona. „Gratulacje dla nich – chociaż nie sądzę, że potrzebujemy historii o odkupieniu Rafe’a i historii miłosnej” – powiedział użytkownik Reddit.

„TAk!” inny Redditor zgodził się. „Rozumiem, że Drew jest gorący, ale Rafe jest psychopatą, którego nie należy romantyzować. Poza tym ludzie wysyłający go z Kie to najdziwniejsza rzecz.

„Nie chcemy łuku odkupienia Rafe!” jeden fan odpowiedział na tweeta ogłoszenie nowych członków obsady. „Koleś potrzebuje terapii, a nie dziewczyny rzuconej mu przez pisarzy” – czytamy kolejny tweet.

Rafe Cameron (Drew Starkey) w celi w drugim sezonie „Outer Banks”
Drew Starkey jako Rafe Cameron | Jackson Lee Davis/Netflix

Oficjalny Banki zewnętrzne Konto Twitter tweetował: „Sofia, jeśli słuchasz… strzeż się rafe, kochanie”, podsycając pomysł, że postać zbliży się zbyt blisko, by pocieszyć złe rodzeństwo Cameron. Stokes odpowiedział: „Abortabortabor”.

Według strony IMDb Palomo, została przypisana tylko do pierwszego odcinka Banki zewnętrzne Sezon 3. To może się zmienić, ale fani mogą nie widzieć wiele z nowej postaci. Aby się przekonać, będą musieli poczekać, aż nowe odcinki pojawią się na Netflixie.

Młody John B. obsadził w trzecim sezonie serialu „Outer Banks”

Agencja Coastal Talent z Karoliny Południowej udostępniła na Facebooku zdjęcie aktora, który obsadził rolę młodego Johna B. w trzecim sezonie. „Gratulacje dla NICO za zarezerwowanie roli „Młodego Johna B.”. na Netfix Banki zewnętrzne”, głosi podpis.

Zakładamy, że oznacza to, że w nowym sezonie będziemy mieć retrospekcje z dzieciństwa Johna B.. Być może dowiemy się więcej o tym, kim jest jego matka, albo zobaczymy też urocze wersje innych Pogues.

Nadrobić zaległości w sezonach 1 i 2 Banki zewnętrzne na Netflixie.

POWIĄZANE: „Outer Banks”: dlaczego fani są przekonani, że Drew Starkey Carries sezon 2

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button