Rozrywka

Sezon 4 „Stranger Things” to sezon „Gry o tron” Duffera na więcej niż jeden sposób

Prawie to zrobiliśmy. Czekać na Dziwne rzeczy Sezon 4 dobiega końca i nie jesteśmy pewni, czy kiedykolwiek byliśmy bardziej podekscytowani. Ostatnio twórcy serialu, Ross i Matt Duffer, nazwali nadchodzący sezon swoim „Gra o tron pora roku.” W wywiadzie chcieli opisać ogromne przedsięwzięcie sezonu 4. Okazuje się jednak, że serial ma inny związek z serialem HBO.

Joe Keery jako Steve Harrington, Joseph Quinn jako Eddie Munson, Natalia Dyer jako Nancy Wheeler i Maya Hawke jako Robin Buckley w 4. sezonie „Stranger Things” | Kr. Dzięki uprzejmości Netflix

Sezon 4 „Stranger Things” obejmuje więcej lokalizacji niż jakikolwiek inny sezon

Całość Dziwne rzeczy, aż do sezonu 4, odbywa się prawie w całości w fikcyjnym mieście Hawkins w stanie Indiana. Jednak w finale trzeciego sezonu obserwowaliśmy, jak Byers i Eleven spakowali się i przeprowadzili do Kalifornii. To powoduje rozłam w pierwotnej grupie przyjaciół, ponieważ w Hawkins pojawiają się kolejne kłopoty.

Chociaż wiele Dziwne rzeczy Sezon 4 nadal rozgrywa się w Hawkins, częściowo również rozgrywa się w Lenora Hills, innym fikcyjnym miasteczku. Chociaż miejsce kręcenia filmu miało miejsce w Nowym Meksyku. Podobne krajobrazy pozwoliły produkcji wykorzystać go zamiast miasta w Kalifornii. Wiadomości z akcji KOAT zauważył niektórych członków obsady na Tartaku.

Poza tym, z szefem Jimem Hopperem (David Harbour) uwięzionym w rosyjskim więzieniu, wiele scen nakręcono na Litwie. Jednak w przeszłości tylko jedna część drużyny nigdy nie mogła pokonać potworów z Upside Down tylko jedną częścią grupy. Zamiast tego bitwa zawsze wymagała umiejętności każdego członka Partii, aby pokonać ostateczne wielkie zło. Oznacza to, że najprawdopodobniej wszyscy skończą z powrotem w Hawkins na ostateczną rozgrywkę.

POWIĄZANE: „Stranger Things 4”: Wszystko, co wiemy o postaci Eduardo Franco, Argyle

Nadchodzący sezon ma więcej niż jedno połączenie z „Grą o tron”

Podczas panelu Deadline Contenders Television Matt Duffer powiedział publiczności: „Nazywamy to żartobliwie naszym Gra o tron sezon, ponieważ jest tak rozłożony, więc myślę, że to jest to, co jest wyjątkowe lub najbardziej wyjątkowe w tym sezonie”. Jednak to nie jedyny wątek prowadzący z powrotem do serii juggernaut HBO.

Dziwne rzeczy Sezon 4 przedstawia widzom garść nowych postaci. Eddie Munson, grany przez Josepha Quinna, służy jako lider klubu Hawkins High School Dungeons and Dragons o nazwie „The Hellfire Club”. Pełna długość Dziwne rzeczy Zwiastun 4 sezonu pokazał, że Eddie dołączył do gangu Hawkins. W pewnym momencie Eddie stoi na przyczepie w Upside Down, wściekle grając na swojej gitarze elektrycznej.

Gra o tron zawierał więcej postaci niż większość programów, ale Quinn pojawił się przynajmniej raz. Quinn odegrał niewielką rolę w Gra o tron Sezon 7 jako jeden ze strażników Winterfell, który spotyka Aryę Stark (Maisie Williams), gdy wraca do domu.

W czwartym sezonie „Stranger Things” występuje także Tom Wlaschiha, kolejny absolwent „Gry o tron”

Quinn nie jest jedynym byłym Gra o tron aktor dołączy do nowej obsady w Dziwne rzeczy Sezon 4. Urzędnik Dziwne rzeczy Świergot Konto przedstawiło nas Tomowi Wlaschiha, który w nadchodzącym sezonie zagra Dmitriego. Netflix opisuje postać Wlaschihy jako inteligentnego i uroczego rosyjskiego strażnika więziennego”, co oznacza, że ​​jest związany z rosyjską spiskiem z Hopperem. Jednakże, Gra o tron fani rozpoznają w nim Jaqena H’ghara, jednego z ludzi bez imienia.

Nie jesteśmy pewni, czy Quinn i Wlaschiha kiedykolwiek skrzyżowali się w Dziwne rzeczyale na szczęście pozostało nam tylko kilka tygodni, aby się dowiedzieć. Dziwne rzeczy Premiera sezonu 4, część 1, w serwisie Netflix 27 maja 2022 r.

POWIĄZANE: „Stranger Things 4”: Dlaczego Nancy nie jedzie do Kalifornii, aby odwiedzić Jonathana?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button