Rozrywka

Shailene Woodley mówi tylko tak, role, które dają jej motyle

Shailene Woodley ma dopiero 30 lat, ale gra od 25 lat. W młodym wieku rozwinęła pasję do aktorstwa iz czasem wyrobiła sobie markę w branży rozrywkowej. Życiorys Woodleya jest dość eklektyczny. Zrobiła wszystko, od wielkich hitów, takich jak Rozbieżny dla indów jak Teraz spektakularne. Od strony telewizyjnej Woodley był częścią szalenie popularnych programów, takich jak OC. oraz Wielkie małe kłamstwa. Ale jak Woodley wybiera, które role przyjąć?

Shailene Woodley | Cindy Ord/Getty Images

Jak Shailene Woodley wybiera swoje projekty?

W przeciwieństwie do bardziej nieznanych aktorów, Woodley jest w takim miejscu w swojej karierze, że nie musi często przesłuchiwać ról. Zamiast tego spotyka się na temat potencjalnych projektów z reżyserami, producentami i innymi osobami z branży. Opad gwiazda przedstawia również swoją część ofert bezwarunkowych, więc to od niej zależy, czy praca nad projektem jest czymś, co uzna za warte zachodu.

” src=”https://www.youtube.com/embed/IR-l_TSjlEo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Shailene Woodley myśli o George’u Clooneyu jako swoim „Wielkim Bracie”

Skąd więc Woodley wie, do których filmów i programów telewizyjnych powinna dołączyć? W rozmowie dla Interview Magazine, pochodząca z Kalifornii mieszkanka Kalifornii ujawniła trzy rzeczy, które są najważniejsze, gdy rozważa rolę. „Nie zawsze tak było, ale teraz jest to bardzo dużo aktorów, reżyserów i scenarzystów” – powiedział Woodley. „Dwóch z tych trzech musi być 10 na 10. I cieszę się, że w ogóle mogę być w pozycji, w której mogę to powiedzieć”.

Absolwentka „Big Little Lies” nie powie „tak” filmom ani programom telewizyjnym, które nie dają jej motyli

Woodley jest również bardzo szczera, jeśli chodzi o zaufanie do swoich przeczuć. W rzeczywistości, kiedy zastanawia się, jakie role przyjąć, wykorzystuje swoje zaufanie do swoich instynktów. Przekazała nawet kilka większych filmów, ponieważ nie była podekscytowana wprowadzeniem oferowanej roli do życia.

” src=”https://www.youtube.com/embed/LiDW3p2_mas?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: „Big Little Lies”: Laura Dern popchnęła Shailene Woodley do dołączenia do obsady

„Jeśli czytam opowiadanie i mam motyle w brzuchu, wchodzę w to” – powiedział Woodley. „Jeśli nie, to nie. Zdarzyło się kilka razy, kiedy pojawiły się niesamowite okazje i nie miałem takiej reakcji, a wszyscy wokół mnie mówili: „Musisz zrobić ten film, bo to ten reżyser albo ten aktor”. Ale nie miałem takiej reakcji, więc zdałem”.

Woodley wyjaśnia znaczenie wrażliwości w aktorstwie

Woodley podzieliła się również tym, że praca z aktorami, którzy chcą być z nią bezbronni przed kamerą, to kolejny czynnik, który jest dla niej naprawdę ważny. Według gwiazdy filmowej jest to znacznie rzadsza cecha, niż można by się spodziewać. „Cały sens bycia aktorem polega na byciu bezbronnym, ale nie mogę powiedzieć, w ilu aktorskich oczy patrzyłem, a wszystko, co widzę, to występ” – powiedział Woodley. „W ogóle ich nie widzę, co czasami jest druzgocące, ponieważ nie ma z czym się połączyć”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/OBXu6Cggg9U?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Najwyraźniej Woodley opracowała swój proces wybierania projektów. Jesteśmy pewni, że jej fani chętnie zobaczą, w jakich programach telewizyjnych i filmach zagra w następnej kolejności.

POWIĄZANE: Shailene Woodley nie wiedziała, że ​​ma „szaloną chemię” z Theo Jamesem, dopóki nie zobaczyła „rozbieżnej”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button