Rozrywka

Shania Twain „cieszyła się” swoją pracą w liceum w McDonald’s: „Jestem taka dobra w tych frytkach”

Shania Twain to wielokrotnie nagradzana piosenkarka znana z przebojów, takich jak „Any Man of Mine”, „You’re Still the One”, „That Don’t Impress Me Much” i „Man! Czuję się jak kobieta.” Jednak zanim Twain stał się celebrytą, jako nastolatka pracowała na co dzień w Mcdonald’s. A Twain przyznaje, że naprawdę podobała jej się ta praca.

Wczesne życie Shani Twain

Shania Twain odwiedza SiriusXM Studios 19 czerwca 2017 r. w Nowym Jorku. | Ilya S. Savenok/Getty Images

Twain dorastał w Timmins, Ontario, Kanada. Przez większość swojego dzieciństwa mieszkała z matką, ojczymem i czwórką rodzeństwa.

Rodzina piosenkarza borykała się z problemami finansowymi, a na stole nie zawsze było wystarczająco dużo jedzenia. Powiedziała ABC News, że często chodziła do szkoły głodna i zazdrosna o inne dzieci, które jadły obiady. Twain wyjaśnił: „Na pewno nigdy nie upokorzyłbym się na tyle, by wyciągnąć rękę, poprosić o pomoc i powiedzieć: Wiesz, jestem głodny. Czy mogę dostać to jabłko, którego nie zjesz? Nie miałem na to odwagi”.

Oprócz ubóstwa dzieciństwo Twaina obejmowało także nadużycia. Była świadkiem przemocy między rodzicami, a także zajmowała się wykorzystywaniem seksualnym ze strony ojczyma.

Aby sobie poradzić, Twain zwrócił się do muzyki. Według Biografii Twain zaczął śpiewać i nauczył się grać na gitarze w młodym wieku. Kiedy miała 10 lat, pisała już własne piosenki. Dzięki swojemu talentowi Twain mogła występować w klubach i na imprezach w swojej lokalnej społeczności.

Shania Twain pracowała w McDonald’s w liceum

” src=”https://www.youtube.com/embed/Jy_ETbtmI3w?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Twain również pracował przez pewien czas w McDonald’s jako nastolatek.

„Śpiewałam w barach w nocy, a po szkole od 4 do 7 miałam zmianę w McDonald’s” – powiedziała Accessowi.

Twain ujawniła, że ​​pracowała „głównie” przy robieniu frytek. Powiedziała: „Byłam tak dobra na stacji smażenia. Byłem taki dobry w tych frytkach. Mogłabym idealnie ustawić te frytki w tym pudełku.

Później dostała się do pracy w drive-thru, którą „naprawdę kochała i lubiła”. Twain dodała, że ​​lubi także „służyć ludziom” i „uszczęśliwiać ludzi”, co wydaje się być powodem, dla którego świetnie się bawiła pracując w fast foodach.

Inne gwiazdy, które pracowały w fast foodach

Twain nie jest jedyną gwiazdą, która ma doświadczenie w pracy w branży fast food.

W rzeczywistości w McDonald’s pracowało wiele innych gwiazd. Lista obejmuje Rachel McAdams, Pink i Pharrell Williams.

Inna ikona muzyki, Madonna, pracowała przez krótki czas w Dunkin’ Donuts, zanim zrobiła karierę w branży rozrywkowej. Madonna kiedyś powiedziała, że ​​została zwolniona po tygodniu w Dunkin’, ponieważ „bawiła się maszyną do galaretek”, co sprawiło, że jej współpracownicy „wkurzyli”.

Inne celebrytki z fast foodami to Jennifer Hudson (Burger King) i Eva Longoria (Wendy’s).

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: Shania Twain została poinformowana, że ​​będzie „znienawidzona przez kobiety” na początku swojej kariery

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button