Rozrywka

Sheridan Smith okradł biżuterię podczas nalotu na gang, podczas gdy gwiazda kręcona była dla programu telewizyjnego

Sheridan Smith, lat 40, została okradziona ze swojej biżuterii po nalocie na jej przyczepę, gdy kręciła na miejscu do sitcomu.

Mówi się, że aktorka zgubiła naszyjniki i bransoletki w ramach nalotu i jest „bardzo zraniona” tą sytuacją.

Uważa się, że nalot został przeprowadzony przez gang złodziei, którzy nazywają się Movie Takers, przeprowadzając naloty na inne filmy i projekty telewizyjne w ostatnich tygodniach i miesiącach.

Incydent został zgłoszony policji w czwartek wieczorem po tym, jak złodzieje opróżnili przyczepę Sheridana z kosztowności, podczas gdy ona kręciła na planie Rosie Molloy Gives Up Everything.

Sheridan Smith został okradziony z biżuterii (zdjęcie: ITV) Przeczytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej powiązanych artykułów

Źródło powiedziało The Sun: „To był bardzo niepokojący incydent i wszyscy zaangażowani są w szoku – ale Sheridan jest, co zrozumiałe, bardzo zraniony”.

Źródło wyjaśniło, że to Sheridan wróciła do swojej przyczepy, aby dowiedzieć się, że miejsce zostało splądrowane.

Dodali, że wielokrotne incydenty w ostatnich tygodniach są „bardzo niezwykłe”, ponieważ pracownicy telewizji regularnie rozpoznają się nawzajem, dodając do publikacji: „Może być tak, że te same osoby celują w zestawy, wiedząc, że są to przedmioty o wysokiej wartości”.

Sheridan wróciła do swojej przyczepy i odkryła, że ​​została splądrowana (Zdjęcie: JMEnternational dla BRIT Awards/Getty Images)

Rzecznik policji Met powiedział: Przestępstwo miało miejsce około 23:50 5 maja.

„Elementy biżuterii zostały skradzione z przyczep w Surbiton” – dodali.

„Nie było żadnych aresztowań, śledztwa są kontynuowane”.

Sheridan pracował w Sky TV w ostatnich tygodniach po tym, jak dostał główną rolę jako Rosie.

Serial ma być dwusezonowy, 10-odcinkowy, który zostanie wyemitowany między 2022 a 2023 rokiem, po tym, jak Rosie podejmie decyzję o porzuceniu wszystkiego i skupieniu się na szczęśliwszej i zdrowszej ścieżce życia.

Serial, w którym obecnie występuje Sheridan, będzie trwał przez dwie serie (Zdjęcie: Dave Benett/Getty Images)

Produkcja spektaklu trwa.

Sheridan skupiła się na tym, by wrócić na ekrany i znaleźć się w centrum uwagi po długiej karierze, w której pojawiła się w Gavin i Stacey oraz Two Pints ​​of Lager and a Packet of Crisps.

Jednym z jej najnowszych projektów, który ukaże się niebawem, jest The Railway Children Return, który trafi do kin 15 lipca.

Sheridan była niesamowicie zajęta kamerą, a jej rola Rosie pojawiła się zaledwie kilka miesięcy za The Railway Children jeszcze w tym roku.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button