Rozrywka

Showrunner „Mayans MC” mówi, że śmierć Coco musiała sprawić, że fani poczują się „wypatroszeni”

Majowie MC Sezon 4 zawierał kilka tragicznych zgonów postaci. W tym sezonie nasiliła się przemoc i mocno zakorzeniła EZ w życiu przestępczym. W międzyczasie Coco pracował nad uporządkowaniem swojego życia i pogodzeniem się z klubem. Wyglądało na to, że sprawy zmierzają w dobrym kierunku, dopóki Coco nie zginął w przeboju Synów Anarchii. Coco jest ważną postacią od początku Majowie MCa jego śmierć miała mocno uderzyć fanów.

Richard Cabral jako Coco w 4 sezonie „Mayans MC” | Prashant Gupta/FX

Coco zginął w trafieniu z Sons of Anarchy

Majowie MC W trzecim sezonie Coco popadło w uzależnienie od narkotyków po kontuzji po strzelaninie. To spowodowało napięcie w klubie, zwłaszcza między Coco i Gilly. „Klub ma zasady i musisz ich przestrzegać, w przeciwnym razie możesz łatwo zostać usunięty z klubu”, powiedział Vincent Vargas Entertainment Weekly w 2021 r. „Coco idzie teraz po cienkiej linii. Wybiera uzależnienie od bractwa, to trudne.

Jednak w sezonie 4 wszystko wyglądało na Coco. On i Hope zobowiązali się do pozostania razem w czystości, a Coco dołożyła wszelkich starań, aby pogodzić się z klubem. Marcus Alvarez zauważa to i wysyła Coco na zadanie w Oakland. Niestety ta decyzja doprowadziłaby do śmierci Coco.

Elgin James mówi, że śmierć Coco miała sprawić, że fani poczują się „wypatroszona”

Podczas gdy Coco był w Oakland, Synowie Anarchii przypuścili atak na Majów, który zakończył się śmiercią Coco. Fani ciężko przeżyli śmierć postaci. „Byłem dramatyczny w związku ze śmiercią Coco. Myślałem, że Taza lub Bishop byliby następni. Jestem poważnie zmiażdżony” – napisał jeden z użytkowników Reddit. „Wow. Nadal jestem w szoku. RIP Coco” — powiedział inny.

Majowie MC Showrunner Elgin James spodziewał się, że fani będą zdenerwowani śmiercią Coco. „Wiem, że kiedy straciliśmy Coco, to było dla ludzi bolesne, ale to celowe. Istnieje wiele teorii spiskowych, jestem pewien, kiedy zobaczyli, że w tym sezonie w pokoju pisarza był Richard Cabral. Ale tak to jest” – powiedział Deadline.

„Wszyscy straciliśmy ludzi, których kochamy. Więc jeśli nie są to twoi 95-letni dziadkowie, to zawsze jest bulwersujące i zaskakujące. I niestety, tak często się to zdarza, gdy człowiek zaczyna działać. Było dla nas ważne, abyśmy to poczuli, więc ustawiliśmy to w taki sposób, aby ludzie czuli się wybebeszeni, nawet jeśli sprawi to, że powiedzą, że nigdy więcej nie zobaczą serialu. Jeszcze nie skończyliśmy badać utraty Coco.

Pogrzeb Coco wywołał prawdziwe emocje dla obsady „Mayans MC”

The Majowie MC Finał 4 sezonu rozpoczął się sceną przedstawiającą pogrzeb Coco. W serialu Coco i Gilly służyli razem w wojsku, więc śmierć Coco uderzyła Gilly szczególnie mocno. Vincent Vargas sam jest weteranem. Aktor zamieścił na Twitterze zdjęcie o scenie pogrzebowej. Napisał: „Ktoś zapytał, czy ta scena trafiła blisko domu…. Tak…. Zdjęcie poniżej przedstawiało mnie i moich Ranger Buddies, niosąc SSG Ricardo Barraza do jego ostatniego miejsca spoczynku. RLTW.”

Wszystkie odcinki Majowie MC są obecnie transmitowane na Hulu.

POWIĄZANE: „Mayans MC”: aktor Alvarez Emilio Rivera „martwi się o śmierć” od czasu „Sons of Anarchy”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button