Rozrywka

Si King, gwiazda Hairy Bikers, nie zagra żadnego koncertu bez Dave’a Myersa, gdy jego kumpel walczy z rakiem

Si King, gwiazda HAIRY Bikers, wyjawił, że nie wraca do programu telewizyjnego bez swojego partnera i kucharza, Dave’a Myersa.

64-letni Dave, który w zeszłym tygodniu opowiedział o swoich diagnozach raka, przeszedł chemioterapię i cofnął się o krok od telewizji.

2

Dave jest obecnie leczony na raka

2

Przemawiając do podcastu Agony Uncles, szef kuchni zapewnił fanów, że jego „prognozy są w porządku” i że „wszystko będzie dobrze”.

Ale kiedy przechodzi leczenie raka, Dave musiał przestać filmować – a Si stała przy nim i też się cofnęła.

W rozmowie z The Metro na nagrodzie Osobowości Roku wyjaśnił, że wykluczył dalsze pokazy kulinarne.

Powiedział: „Nie ma [Punch & Judy] show bez Puncha i nie ma Hairy Bikers bez Dave’a.

55-latek przyjął nagrodę Osobowości Roku w imieniu swoim i Dave’a, po tym, jak publiczność wybrała go na zwycięzców.

Pojawia się po tym, jak Dave był widziany w filmie po raz pierwszy od czasu poddania się chemioterapii – pokazując swoją łysą głowę.

Szef kuchni telewizyjnej ujawnił na początku tego miesiąca, że ​​walczy z rakiem, mówiąc, że „może być przez jakiś czas łysym motocyklistą”.

Pojawił się w filmie z serii Hairy Bikers Agony Uncles, mówiąc fanom, że „objął łysienie”.

Dave nawet żartował, że jego żona powiedziała, że ​​wygląda jak „Stanley Tucci, który od miesiąca śpi za biblioteką”.

Powiedział: „Dziękuję wszystkim, którzy przesłali mi wiadomość dobrej woli. Doceniam dobre myśli. Dojdę tam. Jak widzisz, objąłem łysienie”.

Odnosząc się do 61-letniego aktora Igrzysk śmierci, Stanleya, dodał: „Spojrzałem na moją żonę, a ona powiedziała:„ Wyglądasz jak Stanley Tucci, który od miesiąca śpi za biblioteką”.

„Jako wielka fanka Stanleya Tucciego, zaakceptowałam to. Bardzo mi się podoba. Mam brodę. Ładne, świeże na lato”.

Dave opowiedział o swojej diagnozie raka w swoim podkaście z przyjacielem telewizyjnym Simonem Kingiem na początku tego miesiąca.

Gwiazda powiedziała: „W każdym razie Kingy, teraz muszę przyznać, że ostatnio nie czułam się zbyt dobrze i w zasadzie muszę mieć trochę chemii.

„W każdym razie wiesz o tym wszystkim, więc ten rok będzie dla mnie trochę spokojny, nie będę kręcić, niektóre festiwale, na które nie będę mógł jechać, niektóre mogą być OK, ale ten rok to dla nas trochę strata.”

Dodał: „Musiałem o tym mówić, bo nie chcę chować się pod kamieniem.

„Ale chciałbym, żeby ludzie szanowali moją prywatność i po prostu pozwolili mi się tym zająć i dać Si i naszemu zespołowi wszelkie wsparcie, jakiego potrzebują, to byłoby wspaniale. Ale spójrz, prognozy są OK, będę Cienki.

„Muszę się po prostu przytulić, opiekować się sobą, jeść rozsądnie i przezwyciężyć ten bałagan, wychłostać książki i być szczęśliwą osobą, więc w tym właśnie jestem.

Mój partner jest tak leniwy, że muszę zostawić pieniądze w uchwycie na papier toaletowy, ale to działa
Molly-Mae Hague ujawnia brak opalenizny, gdy gwiazda Love Island natychmiast brązowie

„Może przez jakiś czas jestem łysym motocyklistą, więc to tylko ostrzeżenie, nie chcę robić zamieszania z tego powodu, właściwie wyglądam całkiem łysy”.

Dodał: „W innych okolicznościach przyjąłbym to bardziej, ale czuję, że w tych okolicznościach jest to po prostu coś, z czym muszę żyć, zajmować się tym i działać”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button