Rozrywka

Sieci mogą wylądować 23-letnią podwójną maszynę w proponowanej umowie

Getty Kevin Durant # 7 z Brooklyn Nets chce podać piłkę przeciwko Wendell Carter Jr. # 34 z Orlando Magic

Brooklyn Nets mają kilka pytań, aby odpowiedzieć na te poza sezonem, zwłaszcza dotyczące składu ich składu. Kyrie Irving ma być nieograniczonym wolnym agentem. Bruce Brown będzie również obecny na rynku wolnych agentów, aby Nets negocjowało rezygnację. To, czy tak jest, jest ważne dla Brooklynu. Sean Marks ostatnio spotkał się z krytyką dotyczącą rozwoju jego składu w tym sezonie i braku napastników, a ten post-sezon jest dla nich ważnym momentem, aby to naprawić.

Teraz, w niedawnej propozycji handlowej, Sieci są powiązane z napastnikiem, który jest odpowiedzią na te obawy. Wielki człowiek, który potrafi strzelać i odbijać, może być właśnie tym, czego potrzebują Sieci. Jedną z możliwości jest 23-letni, 6-metrowy napastnik i wyśrodkowany na Orlando Magic.

Wendell Carter do Brooklyn Nets?

Ponieważ Nets chcą wykonać ruchy przed następnym sezonem, jeden raport sugeruje, że prawdopodobnie współpracują z Orlando Magic w dużej propozycji handlowej. Propozycja zakłada, że ​​Sieci wysyłają dwóch graczy, trzy typy draftowe i wyjątek w wymianie w zamian za dwóch graczy Magic.

Odbiór magii:

Nic Claxton (podpisywanie i handel: 4 lata, 40 mln USD+)

Seth Curry

2022 Wybór pierwszej rundy przez Filadelfię (może odroczyć do 2023)

2028 Wybór pierwszej rundy (chroniony przed loterią)

2026 własny wybór drugiej rundy

Wyjątek handlowy 6,3 mln USD

Siatki otrzymują:

Wendell Carter Jr.

Terrence Ross

Umowa prawdopodobnie pokazuje, że Marks and the Nets nie wierzą, że Nic Claxton jest długoterminowym wielkim człowiekiem Brooklyn Nets. Pomimo przebłysków Claxton naprawdę wydaje się być atletycznie zbudowany z niskim sufitem i byłby Netsami, które zadowoliłyby się wychowankiem, ale przeciętnym, dużym mężczyzną. Dodanie gracza takiego jak Wendell Carter Jr. to zdecydowane ulepszenie sieci, ale czy koszt jest zbyt wysoki?

Czy to dobry handel dla Brooklynu?

Seth Curry wydawał się być jednym z najważniejszych punktów umowy Jamesa Hardena. Strażnik niósł Nets ofensywnie na odcinkach, na których Durant i Irving byli zranieni. Był także kluczowym graczem w składzie w ostatnim odcinku sezonu i miałby większy wpływ w play-offach, gdyby nie przewlekła kontuzja. Można by mieć nadzieję, że Sieci mogą powstrzymać go od jakichkolwiek transakcji poza sezonem.

Proponowana transakcja obejmuje również Nets, które oferują trzy typy draftowe dla młodego dużego mężczyzny i Terrence’a Rossa. Zawsze trudno jest zastawić swoją przyszłość na typy, ale 23-letni napastnik, który w swoim ostatnim sezonie średnio podwajał się. Carter Jr. okazał się opcją ofensywną, średnio 15 punktów na mecz dla Magica.

Terrence Ross może być również doskonałą częścią umowy i być ofensywną iskrą dla Nets z ławki. Weteran ma średnią w karierze 11 punktów na mecz i strzela ponad 36 procent z zakresu trzech punktów. Jego wskaźnik wykorzystania może być odpowiedni na Brooklynie, aby ofensywnie zwiększyć wydajność.

Umowa zawiera również wyjątek w wysokości 6,3 miliona dolarów, który uzyskali, gdy sprzedali DeAndre Jordana Detroit Pistons za Sekou Doumbouya. Wyjątek handlowy jest cennym aktywem dla sieci i może być wykorzystany w innych transakcjach na Brooklynie. Jednak mają więcej niż jeden wyjątek, a Carter Jr. może być długoterminowym dopasowaniem, którego brakuje sieciom i uzupełnia ich skład.

Umowa ma sens. Fani Nets prawdopodobnie mieliby nadzieję, że jeśli to możliwe, utrzymają Curry’ego z dala od umowy. Ale jest to taki, który przyniesie korzyści sieciom w dłuższej perspektywie. Być może mogliby dodać innych młodych graczy, aby powstrzymać Curry’ego od umowy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button